Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mütyesz, Módosítva: 2017. december 14.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

molni66

2017. július 14.

Az illata isteni.De zuhanyzas utan ugyanolyan piszkosnak erzem magam mint elotte.Nem tisztit, nem hidratal.Sajnos nem jott be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 14.

Puncsos84

2017. március 20.

Kellemes illat, természetes tusfürdő!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 20.

Kellemes illat, természetes tusfürdő!

Dodi95

2016. május 22.

Imádom az illatát, viszont az én bőrömet rettentően szárította. Egy ideje már csak kézmosónak használom, mivel elég drága volt el szeretném használni. azóta naponta többször is be kell kennem a kezem, mert hihetetlen száraz lett :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 22.

Wehler

2016. április 2.

Ajándékba kaptam, sose választottam volna magamnak, egyrészt mert szappant használok, másrészt nem vagyok odáig a gyümölcsillatú fürdőcuccokért. Picit szárít, elhasználom heti párszor megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 2.

citylight900

2016. február 27.

Az illata talán egy kicsit az idősebb korosztálynak az igazi, nagyon karakteres, nekem túl nehéz. Ennek ellenére kellemes vele fürdeni, nem szárít, jó érzést hagy a bőrön :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 27.

straub.stella

2016. január 13.

Az illata egész jó, de én nem szeretem ezt az úgy mond matt érzést ami utána marad, ugyan ez van nálam a természetes szappanokkal is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 13.

Captainblonde

2016. január 3.

Nem ez lesz a kedvenc tusfürdőm, olyan se íze, se bűze :( ... Ajándékba kaptam csomagban, csak elhasználom... A testápolója egy fokkal jobb, úgy kicsit kellemesebb a fürdés utáni állapot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 3.

dorcus89

2015. december 15.

Vadszeder van nekem is, de teljesen más a színe mint a képen láthatónak, inkább rózsaszín és a piros átmenete, nem pedig ilyen lila. Nekem nagyon tetszik az illata, kellemes, friss gyümölcsös. Nagyon jól habzik, el tudom képzelni habfürdőnek is, szinte néhány cseppnyi mennyiség elég belőle. Ajándékba kaptam vásárlás mellé, így elhasználom, de legközelebb nem ezt választom, mert nekem nagyon híg az állaga. Bár mint említettem jól habosodik, de jobban kedvelem a krémes tusfürdőket. Nyáron lehet kellemesebb, frissítőbb ez az állag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 15.

Dancy08

2015. június 23.

Ajándékba kaptam mivel én nem nagyon használok tusfürdőt. Nagyon kellemes egy meleg nyári nap után ezzel tusolni. Mivel tusfürdő és SLS-es csak 3-at kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 23.

Sz.Brigi

2015. május 28.

Erdekes es egyedi illat de szerintem nem rossz😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 28.

Erdekes es egyedi illat de szerintem nem rossz😊

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Salicylic Acid