Yves Rocher

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cicafun, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 23.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Sminkek szájra

Tökéletes kombinációja a magasan koncentrált ápoló hatékonyságnak és a 12 órán át tartó ultra-pigmentált matt árnyalatoknak. Összetétele regeneráló kamélia olajjal gazdagított, így kényelmes érzés viselni.

12 árnyalatban kapható

anno

2019. szeptember 17.

Imádom. Nekem 107, 109, 105 van meg és egyszerűen annyira szép, tartós és nem ragad tőle az ajkam, nem marad a fogamon és nem sűrűsödik össze a szám szélén. A színeket imádom. El is kezdtem gyűjteni őket. Bordó és piros árnyalatokat.
A 101-es valahogy nem jött be. Talán a halvány rózsaszín árnyalatnál nem jó ha Matt, mert olyan betegnek tűnök tőle. De az többi erős színekre megérte kiadni a pénzt. :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

konbo

2019. augusztus 26.

A kedvenc rúzsom, mert:
- az egyetlen rúzs ami akár több étkezés után is fennmarad
- az egyetlen rúzs, ami nem rakódik fehér csíkban az ajkam szélére
- az egyetlen rúzs ami nem szárítja ki a szám
- több, mint egy éve megvan és még mindig van benne

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

A kedvenc rúzsom, mert:
- az egyetlen rúzs ami akár több étkezés után is fennmarad
- az egyetlen rúzs, ami nem rakódik fehér csíkban az ajkam szélére
- az egyetlen rúzs ami nem szárítja ki a szám
- több, mint egy éve megvan és még mindig van benne

perfumeaddict

2019. július 12.

105-ös árnyalatban az enyém, ami egy mély bogyószín. Nagyon szeretem, mert könnyű felvinni, nem szárítja az ajkat, extrém pigmentált. Kicsit oda kell figyelni viselés közben, mert könnyen transzferál. Ajakkontúr használata ajánlott. Felkenéskor még fényes, szinte folyékony, krémes állagú, ekkor még lehet formázni, majd leszárad és mattabb lesz, vagyis inkább kicsit szaténos. Tartós, és szépen kopik. Egy kicsit érezni az ajkakon, de nem olyan fullasztó réteg, mint sok más matt folyékony rúzs. Applikátora, csomagolása, illata is kellemes számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 12.

Keabu

2019. június 3.

Nekem a 102-es szín van meg, kívülről pinkbrownnak tűnt, de fáradt rózsaszín ami csalódás volt számomra, valamint van egy jellegzetes illata ami nagyon nem tetszik pedig van benne parfüm, de mintha avas lenne és könnyen kenődik. Nem veszem újra

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 3.

manobeka

2019. május 30.

102-es szín .Módosítom az előző véleményem, megadom az 5 csillagot. Igaz, hogy nem matt és jobban kell figyelni rá, mégis azt vettem észre az elmúlt 3 hónapban, hogy ehhez a rúzshoz nyúlok legtöbbet, a másik tucat helyett. ugyanúgy készítem elő számat, mint matt rúzsnál, alá is alapozok alapozóval, kontúrceruza, a folyékony rúzs szivacsáról pedig maximálisan lehúzom a felesleget. Könnyű felvinni, a szájak széle alatt kopik nap folyamán, de a színe és a hatása valami fantasztikus, nekem így tartós is marad még a szín intenzitása is, de úgy kell bánni vele, mint egy rendes rúzzsal és figyelni kell rá, viszont nem okozott csalódást, sőt! Én újra fogom venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 30.

Bettii98

2019. május 23.

Nekem a 112-es legsötétebb piros árnyalat volt meg. Szárítja az ajkakat, csúnyán kopik, nem tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

fruzskai

2019. április 1.

A barnás árnyalatot vettem meg, sajnos nem hozza a matt rúzsoktól elvárt szintet, mivel, nos, nem matt... Szerintem nagyon nehéz egyenletesen felvinni, cserébe könnyen elkenődik, emiatt nincs is túl sok kedvem kedvem használni. Az illata jó, a színét imádnám, de ha lehetne inkább visszavinném az üzeltbe :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 1.

vkata96

2019. március 7.

A 102-es árnyalat van meg, és valóban más kicsit felkenve, de szerintem úgy is nagyon szép. Teljesen nem szárad meg, kicsit ragacsos marad, és hajlamos kenődni, úgyhogy a nap folyamán kell néha korrigálni. De összességében nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 7.

cicafun

2019. február 15.

Hát ez minden, csak nem matt rúzs :) Inkább nevezném szaténnak. A 102-es rózsás árnyalat van meg, ahogy Tavasz tündér írta, valóban tök más a színhatás a tubusban, meg felkenve az ajkakon. Engem az annyira nem zavar, hogy nem szárad mattra, viszont az elég kellemetlen, hogy foltot hagy mindenhol. Kényelmes viselet, nem szárít egyáltalán. Kicsit nehéz vele bánni, ezért szájkontúr ceruzát mindig használok, mert össze-vissza mászkál.... A teljes árát nem éri meg, akciósan fogjuk rá .Szívesebben nyúlok a Lovely K. Lips-hez, mint utána

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 15.

Tavasz tündér

2019. február 6.

Mostanság én is a matt rúzsok bűvöletében élek. Az üzletben megláttam, ki is próbáltam az árnyalatokat a kezemen és már akkor kiderült számomra hogy valóban ultra pigmentált termék! Felkenve sokkal sötétebbek a színek, mint a tubusban. A második legvilágosabb árnyalatotot választottam (102 pink), de a számon néha szinte piros, szóval gondolhatjátok a többi akkor milyen femme fatale szín lehet!
Az átlag rúzsokhoz képest tartósabb, de valóban nyomot hagy mindenen. Érdekes a kezemről pedig alig tudtam levakarni. Nálam kb. fél óra alatt szárad meg, de nem teljesen mattra, kicsit szaténos, de nagyon szép a végeredmény. Hogy a hétköznapokon is tudjam viselni, csak mimimálisat viszek fel, így szolidabb a szín és valamivel tartósabb egyébként. Viszont két rétegben egyáltalán nem mattul le és nem is tartós sajnos.
Ám mégis szívesebben nyúlok érte mint a matt rúzsaimért. Mert sok rúzs kopogósra szárad és beleül minden ráncocskába, nem kényelmes viselet, valamint nagyon szárítanak. Na kérem ennek a rúzsnak a textúrája valami álom! Nagyon krémes és tényleg érződik az ápoló hatás. Nem ül bele a száj barázdákba, szép egyenletes felszínt, puha tapintású ajkakat kapok. Az aplikátorral is egyszerű dolgozni. Igaz lehetne tartósabb, de nagyon jó minőségű termék! Megszerettem. Kuponnal, kedvezménnyel megéri beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 6.

Emolliensek: Dimethicone, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Glyceryl Behenate, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Emulgeálószerek: Glyceryl Behenate
Szilikonok: Dimethicone, Vinyl Dimethicone / Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Dimethicone Crosspolymer
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Színezékek: CI 12085, Red 6 / CI 15850, Red 7 Lake / CI 15850, FD&C Red 40, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, Red 21 / CI 45380, Red 27 / CI 45410, Red 30 / CI 73360, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Színezék. Piros.