Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2012. augusztus 26.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Orgona illattal.

Sofia1976

2014. október 11.

És megint egy illatos tusfürdő amiről ódákat zenghetünk, hogy belengi a fürdőszobát, tiszta wellness, párom imádja, szimatolom és érzem... hát én nem. sőt nulla. de biztosan az én egyéni kudarcom, hogy nem érzem ezen fantasztikus tulajdonságait.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 11.

mazsonyul

2012. október 28.

Egyet értek Ágnessel, a fazonváltás előtti verzió finomabb, orgonásabb illatú volt, a testápolóból is, mikor először vettünk az újból, meg is jegyeztem, hogy ez nem ugyanaz, de mások lehurrogtak, hogy én tévedek, ezért is örülök, hogy más is hasonlóan érzékelte. Ettől függetlenül, én annyira orgona mániás vagyok, hogy elnézem neki ezt a minőség csökkenést is. Mint tusfürdő semmi extra, elvégzi a dolgát, és nem szárít, egyetlen különlegessége az illata, attól viszont már fürdés után várom a következő fürdést, hogy újból magamba szippanthassam ezt a finom illatot, nekem az ilyen tusfürdő az aromaterápiám, nem az amire ráírják, és azt úgy el kéne fogadnom. Mivel a gyapotos tusfürdő kapta az 5 csillagot, ez azt a szintet nem éri el, tehát 4. (A pontozásom alapja, 5: amit az idők végezetéig képes lennék használni; 4: ami tuti elfogy ha van, sőt ha úgy adódik újra megveszem; 3: elhasználom, de csak kényszerből veszem újra, ha nincs jobb; 2: erősen gondolkodom, hogy kidobjam-e, de leginkább csak rakosgatom egyik polcról a másikra, ez az a típus ami "sosem fogy el"; 1: kuka, kiütést kapok tőle, büdös, meg sem veszem, nem tartozom a célcsoportjába.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 28.

Guerlain Fangirl

2012. október 17.

Az illata valóban orgonás (még jobban, mint a parfümjének), ami nálam komoly súllyal esik a latba, mert legszívesebben mindenből orgonásat használnék. Nem volt vele semmi gond, de a testápolója annyira nem volt az esetem, hogy valahogy a tusfürdő sem landolt itthon újra. Az új verziót még nem próbáltam, meglátjuk, hátha jobban a szívemhez nő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 17.

berecz ágnes

2012. június 7.

Sziasztok! Nekem nagyon tetszett az orgona illatú tusfürdő, amíg meg nem változtatták a termékcsaládot. Az új átalakulás egyátalán nem hasonlít az orgona illatára. Sőt fel sem lehet ismerni, csak valami édeset. Nagyon sajnálom hogy megszüntették a régit. A kedvencem volt, idáig. Ez vonatkozik a parfümére is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 7.

Lilla16

2012. április 29.

Nagyon finom az illata az egész orgonás családnak, egyszer kaptam ajándékba a parfümmel és testápolóval együtt. Anyukám is csak ennek a parfümjét használja. Tényleg igazi virág illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 29.

klemi

2012. március 11.

Nagyon jó+++++++++

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 11.

Nagyon jó+++++++++

Cipriana

2012. március 2.

Alapdarab!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 2.

Alapdarab!:)

morning_glory

2012. január 30.

Egyszer kaptam a szülinapomra, az illata valóban igazi orgona, aki azt szereti, annak ez telitalálat. Az ára Joy/Glamour (stb) kuponnal általában -40%, úgy megéri megvenni, viszont csatlakozom szkeri véleményéhez, hiába jó az illat, sajnos nem túl tartós...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 30.

kat

2012. január 26.

Nagyon jól eltalált illata van, tényleg olyan, mintha igazi orgonát szagolna az ember, egy élmény vele a tusolás. Teljes áron viszont szerintem nem éri meg megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 26.

szkeri

2011. december 8.

finom az illata, csak sajnos nem tartós. De azért jó kis tusfürdő, rendesen habzik, nem szárítja a bőröm, de annak ellenére, hogy ez a drágább, nekem a jardins du monde tusfürdők jobban bejönnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 8.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Színezék. Lilás piros.