Yves Rocher

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: currmano, Módosítva: 2017. június 15.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál

A smink és minden egyéb szennyeződés nyomát könnyedén és gyengéden eltávolítja. Kamilla kivonatban gazdag összetétele megnyugtatja és védi bőrét.
Friss, zselés állagú textúra, mely nem szárítja ki bőrét.

93%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz. Ásványi olaj-, színezék- és parabénmentes termék. Újrahasznosítható csomagolás, mely újrahasznosított műanyagot tartalmaz. Bőrgyógyászati- és szemészeti ellenőrzés mellett tesztelt termék.

Ár: 1000.- Ft , Eladó: Burya
Állapot: Kevés hiánnyal, a kép szerinti állapotban, Helyszín: Budapest XIII. Göncz Árpád városközpont (korábban Árpád híd metróállomás), fizetés: Személyes átvétel

Letti2

2020. május 8.

Nagyon elégedett vagyok vele. Naponta használom, kivéve ezt a heti egy alkalmat amikor arcradírozok. Gyengéden tisztít, és nagyon jó az illata. Kevés is elég belőle. Csak egy hónapja használom, de egyelőre kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 8.

Meloca

2020. március 5.

Nagyon szuper! Nagyon kevés is elég belőle, nem habzik, szépen lehozza a sminket. Kellemes, nem tolakodó az illata. Kellemes érzetet hagy maga után, nem kiált egyből krémért a bőröm, nem szárít! Mindenképpen újra vevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 5.

varrya

2020. január 18.

Fantasztikus. Az egyik legjobb arclemosó gél amit valaha használtam. Nem szárít túl és még az illata is kellemes. Biztos hogy újra megveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 18.

miyumiyu

2019. november 14.

Szuper termék, szépen tisztít, nem szárítja az amúgy érzékeny bőröm. Mivel nem sminkelek minden nap, így nekem elegendő egy pöttynyi adag, mert így is szépen felhabzik, de próbáltam már vízálló szempillaspirált lemosni vele - tökéletesen teljesített, nem csípte a szememet sem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 14.

kecskesszuszu17

2019. november 11.

Az illatát annyira nem szeretem, de egy jó sminklemosó. Nekem ez a double cleansing második lépése vagy a micellás víz után ezzel mosom át az arcomat - erre tökéletesen alkalmas. Önmagában nem annyira szeretem, újravenni biztosan nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

RitaL

2019. június 27.

Én is csak ezt használom, nagyon bevált. Nem irritál, nem szárít túl, de tökéletesen lemos mindent. Igazi minimalista megoldás. Én hosszú távon ennél maradok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 27.

ladywonderful

2019. június 3.

Amióta csak megszüntették a régi verziót, ezt használom (kb 2 éve). Azóta nincs szükségem micellás lemosóra, vagy bármi másra.

Nagyon kevés is elég belőle, így rendkívül sokáig elég. Nem habzik, de ettől függetlenül teszi a dolgát, és így is könnyű eloszlatni. Kellemes, visszafogott illata van.

Amit talán érdemes kiemelni, hogy az erősen az archoz/szemhez "ragaszkodó" vízálló sminkkel rendesen meggyűlik a baja, így a tartósabb sminkek eltávolításához messze nem elegendő, de szerintem ezt csak egy arclemosótól senki nem is várja el :)

Amihez én használom, ahhoz megérdemli az 5*-ot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 3.

Amihez én használom, ahhoz megérdemli az 5*-ot.

0bikbik0

2019. május 25.

Az én bőröm nem birja a kamillát, szárit, vörösödik, ég a bőröm a használatakor, nemhogy megnyugtat általában.
Ezt a cuccot ajándékba kaptam, óvatosan próbáltam csak az elején, de legnagyobb meglepetésemre ez a fajta kamilla nem irritál.
Mindezek ellenére sem vált be, mert nem tisztit, nemhogy a sminket, de még a sima utcai port sem távolitja el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 25.

toti

2018. október 2.

Alapjában véve zsíros a bőröm, ezzel szárazzá válik. Tisztító hatása jó, de nekem sok. Az elődjét nagyon szerettem, de itt változtattak az összetevőkön. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 2.

DAlexandra

2018. július 26.

Mióta babát várok teljesen megváltozott a bőröm, nagyon kevés készítményt tud elviselni, így gondoltam kipróbálom ezt a kamillásat és nem bántam meg. Az állaga miatt nagyon furcsa használni, használat közben olyan az érzésem, mintha csak szétkennék rajta valamit, viszont ez teljesen megszűnik, tiszta ragacs mentes utána a bőröm. Egészen aprócska elég belőle, szerintem sohasem fog elfogyni :D Akkor sem zavart az illata amikor mindentől rosszul voltam, amiért iszonyat hálás vagyok! Nekem nagyon hajlamos a bőröm a mitesszerekre és pattanásokra, ez a babavárás alatt egy kicsit szerencsére kevésbé jellemző, de ha mégis előfordul a gyulladtabb területeken szerintem még segít is egy kicsit, hamarabb elmúlik. Azért kap csak 4 csillagot mert csodaszernek azért nem nevezném, de nagyon szépen teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract