Yves Rocher

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: currmano, Módosítva: 2017. június 15.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál

A smink és minden egyéb szennyeződés nyomát könnyedén és gyengéden eltávolítja. Kamilla kivonatban gazdag összetétele megnyugtatja és védi bőrét.
Friss, zselés állagú textúra, mely nem szárítja ki bőrét.

93%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz. Ásványi olaj-, színezék- és parabénmentes termék. Újrahasznosítható csomagolás, mely újrahasznosított műanyagot tartalmaz. Bőrgyógyászati- és szemészeti ellenőrzés mellett tesztelt termék.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

karola988

2020. október 23.

Minden nap használom, mert tökéletesen tisztít és nyugatatja a bőröm. Micellás víz után ezzel mosom át az arcoma. Sokáig elég. Nem egy csodaszer, viszont akciósan megéri beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 23.

Letti2

2020. május 8.

Nagyon elégedett vagyok vele. Naponta használom, kivéve ezt a heti egy alkalmat amikor arcradírozok. Gyengéden tisztít, és nagyon jó az illata. Kevés is elég belőle. Csak egy hónapja használom, de egyelőre kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 8.

Meloca

2020. március 5.

Nagyon szuper! Nagyon kevés is elég belőle, nem habzik, szépen lehozza a sminket. Kellemes, nem tolakodó az illata. Kellemes érzetet hagy maga után, nem kiált egyből krémért a bőröm, nem szárít! Mindenképpen újra vevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 5.

varrya

2020. január 18.

Fantasztikus. Az egyik legjobb arclemosó gél amit valaha használtam. Nem szárít túl és még az illata is kellemes. Biztos hogy újra megveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 18.

miyumiyu

2019. november 14.

Szuper termék, szépen tisztít, nem szárítja az amúgy érzékeny bőröm. Mivel nem sminkelek minden nap, így nekem elegendő egy pöttynyi adag, mert így is szépen felhabzik, de próbáltam már vízálló szempillaspirált lemosni vele - tökéletesen teljesített, nem csípte a szememet sem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 14.

kecskesszuszu17

2019. november 11.

Az illatát annyira nem szeretem, de egy jó sminklemosó. Nekem ez a double cleansing második lépése vagy a micellás víz után ezzel mosom át az arcomat - erre tökéletesen alkalmas. Önmagában nem annyira szeretem, újravenni biztosan nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

RitaL

2019. június 27.

Én is csak ezt használom, nagyon bevált. Nem irritál, nem szárít túl, de tökéletesen lemos mindent. Igazi minimalista megoldás. Én hosszú távon ennél maradok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 27.

ladywonderful

2019. június 3.

Amióta csak megszüntették a régi verziót, ezt használom (kb 2 éve). Azóta nincs szükségem micellás lemosóra, vagy bármi másra.

Nagyon kevés is elég belőle, így rendkívül sokáig elég. Nem habzik, de ettől függetlenül teszi a dolgát, és így is könnyű eloszlatni. Kellemes, visszafogott illata van.

Amit talán érdemes kiemelni, hogy az erősen az archoz/szemhez "ragaszkodó" vízálló sminkkel rendesen meggyűlik a baja, így a tartósabb sminkek eltávolításához messze nem elegendő, de szerintem ezt csak egy arclemosótól senki nem is várja el :)

Amihez én használom, ahhoz megérdemli az 5*-ot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 3.

Amihez én használom, ahhoz megérdemli az 5*-ot.

0bikbik0

2019. május 25.

Az én bőröm nem birja a kamillát, szárit, vörösödik, ég a bőröm a használatakor, nemhogy megnyugtat általában.
Ezt a cuccot ajándékba kaptam, óvatosan próbáltam csak az elején, de legnagyobb meglepetésemre ez a fajta kamilla nem irritál.
Mindezek ellenére sem vált be, mert nem tisztit, nemhogy a sminket, de még a sima utcai port sem távolitja el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 25.

toti

2018. október 2.

Alapjában véve zsíros a bőröm, ezzel szárazzá válik. Tisztító hatása jó, de nekem sok. Az elődjét nagyon szerettem, de itt változtattak az összetevőkön. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 2.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract