Yves Rocher

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: mandala77, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 20.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Gyorsan és hatékonyan szünteti meg a pattanásokat. Szemkörnyéken, sérült vagy irritált bőrfelületen nem használható!

• 93%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz.
  • Bio aloe vera és növényi szalicilsav összetevők.
  • Felelős erdőgazdálkodásból származó kartondoboz.
  • Szilikon-, színezék- és parabénmentes termék.

Kataa94

2019. október 8.

Eredetileg tesómnak vettem, aki lusta volt használni, így én kezdtem el használni. Úgy érzem nekem azért használ, leszárítja a patikat, de azért nem egy csodaszer, hogy pikk-pakk eltűnik, inkább csak gyorsítja a folyamatot. :) Ennyi pénzért nem valószínű, hogy újraveszem, maximum ha akciós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 8.

Aniko19870805

2019. április 15.

Nem, hogy egyet vettem belőle, azonnal 1+1 akcióban kettőt....Szerencsére egy áráért. Alkohol illatú, filmréteget képez, valamennyire szárít, de hogy ha ilyen az SOS, akkor inkább maradok pöttyös....Elhasználom, mert megvettem, de pezsgőt bontok, ha kiürül...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

sebrigi

2018. július 13.

Az én tapasztalatom, hogy nem gyorsítja fel a pattanások gyógyulását. 0 hatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 13.

Az én tapasztalatom, hogy nem gyorsítja fel a pattanások gyógyulását. 0 hatás.

Jucsi10

2018. április 14.

Nagy sajnálattal láttam, hogy a 40 ml-es pattanáskezelőt felváltotta ez a - negyed annyi tartalmú - krém.
Az "adagolója" gumis, így jobban lehet a bőrön dolgozni vele, valamint a krém színtelen lett a korábbi fehéreshez képest.
A hatását még nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 14.

A hatását még nem tapasztaltam.

mandala77

2018. január 11.

Akciósan vettem, de még így is drága volt, és - bár csodát nem vártam - semmit sem csinált. Ez elég szomorú, mert az Yves Rocher termékeket egyébként szeretem..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 11.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Salicylic Acid, Allantoin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid