Yves Rocher

Ár:   8000-11 200 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: galagonyanya, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 23.

Ár:   8000-11 200 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

A szerelem új illata.

Illatösszetevők: bergamot, piros paprika, damaszkuszi rózsa, gvajakolos fa, pacsuli, cédrus, amyris fa és benzoin

Yves Rocher Quelques Notes D'amour EDP eladó
Ár: 900 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: Üveges maradék, Helyszín: Budapest (Köki, Shopmark) , fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!
Ár: 9.000 Ft , Eladó: Krisztina100
Állapot: Teljesen új, bontatlan csomagolás, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Linett21

2021. február 25.

Előre szólok, szembemegyek az árral: ilyen ramaty Yves Rocher parfümmel még nem találkoztam. A honlap szerint "a szerelem új illata". Frászt. Szappannal borított, műanyag rózsacsokor. Ennyi! Ha ez lenne a szerelem új illata, akkor nagy a baj... Az egyetlen pozitívuma, hogy nem kellett érte fizetnem, ajándék volt egy nagyobb vásárlás után a boltból, ezúton is köszike, de nem kellett volna. Próbálkoztam vele többször barátkozni, de időm se volt rá, mert még csak nem is tartós, 1-2 óra után semmit se éreztem. De más sem. Kár érte :-(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 25.

devilcsillu

2021. január 12.

A tartóssága verhetetlen, ebből kifolyólag nagyon vigyázni kell, mert könnyen túlzásba lehet esni vele szerintem. Az illata púderes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 12.

Krisztikeee14

2020. december 17.

Mikor először megszagoltam nagyon tetszett, és ez így is volt kb egy hétig, aztán nem tudom talán túl sokat fújtam belőle, vagy csak meguntam, de már nem tetszett. Ami azt illeti kifejezetten hányingerem volt tőle. A tesómnak ajándékoztam - sajnos- mert mikor megéreztem rajta, ugyanolyan émelyítő, zavaró volt. Lassan két hónapja áll egy 30ml-s üvegcse a polcomon, nemrég úgy döntöttem adok neki még egy esélyt, és egyelőre tetszik és elég tartós is, viszont kíváncsi vagyok meddig tart ez a "szerelem". .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 17.

mkdorina

2020. november 19.

Elegáns, nőcis tavaszvirágillat. Dögösnek, csábítónak semmiképp sem mondható. Az biztos, hogy erőteljesség szempontjából nem egy nyári permet, de télen sem fújnám, ahhoz túl virágos. Első benyomásra nem tetszett, de gondoltam teszek vele még egy próbát. Másodjára vidámabb pillanatomba fújtam fel, és teljesen másképp viselkedett, intenzív, tartós. Tavasszal teszek újabb próbát, a női megérzéseim azt súgják az lesz az igazi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 19.

Natalie

2020. november 5.

Fene tudja hány éve hentergett egy szekrény mélyén egy mini üvegcse, szerintem még meg sem szimatoltam anno. 2 hete valamiért kipróbáltam, azzal szerintem elmondok mindent, hogy azóta úton van hozzám egy 50 milis kiszerelés. Valami isteni nőies illat, nem az a mindennapi cukros, émelyítő lötty, mint amit az utóbbi években kidobnak a nagy nevek. Teljesen elvarázsolt, nem tudom miért, elemezni főleg nem tudom, de nekem elég, hogy élvezem. Ár érték arányban főleg kimagasló, igazából padlóba döngöli a sznob illatokat szerintem. Sose hittem volna, hogy ilyet írok egy YR parfümről..... meg az is hihetetlen, hogy tartós a cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 5.

LiiL

2020. október 21.

Talán csak a pacsuli miatt, de nagymamám jut eszembe erről az illatról, aki pedig - egyáltalán nem, vagy csak ritkán használt parfümöt, mégis őt idézi valamiért. Kellemes, nyugodt, régies. Kicsit sokkalom az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 21.

Gina19

2020. október 19.

Egy pár milis mintám van belőle, jópár éve megvan, de nem nagyon fogy.. van benne valami szúrós illatjegy, amitől megfájdul a fejem. Már a gondolatától is a migrén kerülget. :D A teljes árát nézve ez eléggé röhejes. Általánosságban minden YR parfümben érzek valami kellemetlent, vagy direktben, vagy csak a háttérben megbújva, ennek fényében erősen túl vannak árazva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 19.

akli

2020. július 7.

Szerettem volna valami igazán nőies, nyugodt illatot a sok citrusos, hétköznapi szaladgálós illatok mellé. Úgy tud rózsás és pacsulis lenni, hogy mindvégig könnyű marad, nem megy át száraz és fojtogató púderillatba. a ruhámon napokig érezni lehet a nyomait. Amikor először megéreztem az illatát, elmosolyodtam, és ennél őszintébb reakció nem is kellett ahhoz, hogy biztos legyek benne, hogy ő az igazi. Vészhelyzetben mindig ehhez nyúlok, egyszerűen ellazít, jó kedvre derít, segített túlélni a karantén-napokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 7.

nicolekitti

2019. december 25.

Vásárlásom mellé választhattam egy ajándék 30ml -s parfümöt.
Bent a boltban fújtam magamra egy keveset, amit másnap reggel is éreztem. Nagyon tartós kellemes illata van.
Külön pozitívum, hogy nincs benne vanília :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 25.

Vásárlásom mellé választhattam egy ajándék 30ml -s parfümöt.
Külön pozitívum, hogy nincs benne vanília :)

vicuskat

2019. október 1.

Te jó ég, ez tényleg valami csoda! Egy kis 5 millis öntős mintám van belőle, azt hiszem, még sokáig vigyázok rá!
Up: Andi jóvoltából hozzájutottam egy nagyobb kiszereléshez! Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 1.

Up: Andi jóvoltából hozzájutottam egy nagyobb kiszereléshez! Imádom!

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.