Yves Rocher

Ár:   8000-11 200 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: galagonyanya, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 23.

Ár:   8000-11 200 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

A szerelem új illata.

Illatösszetevők: bergamot, piros paprika, damaszkuszi rózsa, gvajakolos fa, pacsuli, cédrus, amyris fa és benzoin

Yves Rocher Quelques Notes D'amour EDP 5 ml
Ár: 1200 , Eladó: simbenz
Állapot: Hasznàlt, Helyszín: Balassagyarmat, fizetés: Szemèlyes àtvètel v előre utalás után postán maradó levél
Ár: 5500 , Eladó: Moncsaka
Állapot: Új , Helyszín: Csepel, fizetés: Postánmaradó
vicuskat

2019. október 1.

Te jó ég, ez tényleg valami csoda! Egy kis 5 millis öntős mintám van belőle, azt hiszem, még sokáig vigyázok rá!
Up: Andi jóvoltából hozzájutottam egy nagyobb kiszereléshez! Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 1.

Up: Andi jóvoltából hozzájutottam egy nagyobb kiszereléshez! Imádom!

Iminbeauty

2019. szeptember 12.

Nekem nagyon nem jött be. Szerintem pocsék. Ár érték arányban érthető is, de émelyítően édes, púderes illatát sokadik fújásra sem bírtam magamon viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

zdoreebaba

2019. április 21.

Ajándékba kaptam egy vásárlásom mellé a törzsvásárlói program keretein belül, kis mini 10 mililiteres kiszerelésben. Kis cuki. <3 Mit is mondjak? Két év után most jutottam oda, hogy kinyissam. Húsvét, a fiúknak kellett egy jó minőségű kölni locsolkodásra. Hát gondoltam ez majd megteszi. Ám gondolkoztam rajta és ez az illat túl jó locsolkodásra szerintem. Csöppentettem egy kicsit a csuklómra kora délután és még most is érzem. Nekem bejön. Tartós és kellemes, enyhén virágos illat. 24 évesen inkább olyan anyukás, romantikus, ölelkezős, szeretetteljes illat. Édesanyámnak jobban el tudom képzelni, de most húsvétra kimondottan megtetszett. Nagyi és pár rokon meglocsolására pont jó lesz... A rózsa gyengéd énje fantasztikusan bontakozik ki benne, egy igazi romantikus, gyengéd parfüm akár ünnepnapokra, akár a hétköznapokra. Elégedett vagyok vele... a csomagolása pedig pont az illatot tükrözi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 21.

Dorothyfk

2019. április 20.

Nemrég vásároltam meg interneten a webshopból ezt a parfümöt találomra, előzetes megszagolás nélkül. Többször próbáltam megbarátkozni vele, de sajnos nem az én világom, nem tudtam megszeretni magamon. A tartósságával elégedett vagyok, de rajtam egyébként sem tartósak igazán, még a jóval drágább parfümök sem. 50 ml parfüm kiszerelést rendeltem, ha esetleg valakit érdekel, szívesen megválok tőle. Három, vagy maximum négy alkalommal fújtam belőle, és tényleg próbáltam megszeretni, de sajnos továbbra sem az én illatom. Három csillagot azért megérdemel így is, mert rossz véleményem nem alakult ki róla, de különösebben nem is tetszett meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 20.

simbenz

2019. január 30.

Nem gondoltam volna, hogy kedvelni fogom, a rózsás illatok nem állnak hozzám közel. De mégis..Nem az a most divatos gejl édes illat, talán pont a rózsa ami kicsit feldobja. Van benne egy erőteljes luxus-krém illat. Szeretem. A parfüm-testápolóját szülinapi ajándékként kaptam tavaly, a marketing meghozta a hatását, mert már ott beleszerettem az illatba, meg is vettem a parfümjét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

Bambusz92

2019. január 11.

Életem parfümje. Tartós, isteni, rózsás, imádatos főleg ha kuponnal veszed.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

Életem parfümje. Tartós, isteni, rózsás, imádatos főleg ha kuponnal veszed.

Parfuwoman

2018. szeptember 27.

A legtöbb Y. R. illatot ismerem, egy meg is van, egy pedig kívánságlistás, de ez nekem nem tetszik. Csak azért próbáltam ki, mert a testápolóját ajándékba kaptam és az rajtam finoman, vaníliásan rózsás illatú, gondoltam, hátha tetszik majd nekem is végre egy rózsás illat. De nem, ez rajtam egy egyszerű kis tusfürdőnek az illata. Ráadásul nem is túl tartós, 2 órája van rajtam és igencsak elhalványult már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 27.

CrazyKid

2018. szeptember 16.

Naturelle-t használtam 2 évig, gondoltam jó lenne valami virágosabb, kevésbé steril illat. Rengeteg teszter megrendelése, drogériákban próbálgatás és hetekig tartó internetes keresgélés után, látatlanban megvettem ezt :D Nem vagyok egy rózsás, de mindenhol azt írták nem az a gagyi nagymamás rózsaillat és igazuk volt. Nos felfújva elég nőcis, olyan 20 perc, fél óra után csillapodik, de nem marad teljesen test közeli, nekem megjegyezték, hogy körül leng. Az erős rózsakavalkád után kap egy kis borsos csavart, azt sajnálom a leginkább, hogy ez nem marad meg. Nagyon finom, nőies, de szerintem nem kislányos rózsa illattá avanzsál, afféle melegséget, visszafogott csábítást áraszt. Erőlködés nélküli rejtett szenvedélyt. Azt amelyiket ki kell csalogatni. Kedvem lenne a saját nyakamba/hajamba fúrni az arcomat :) A hajamon 2 nap elteltével is érzem. Őszre tökéletes, vakvásárláshoz képest jól sült el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

tyukanyo

2018. szeptember 3.

Kedvenc parfümöm. Ez a legtartósabb illatom, enyhén lehet még érezni 6óra után is a bőrömön, a ruhámon pedig másnap is. 25 fok alatt működik a legjobban és akkor a legkellemesebb viselni, bár 30 fokban se olyan fullasztó mint pár másik illatom. Nagyon nőies, elegáns és kifinomult. Gyönyörű az üvege. Ez a parfümöm fogy a leggyorsabban mert szinte mindig ehhez nyúlok. Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

tanviki

2018. augusztus 15.

Nagyon finom, csábító illat. Bár inkább téli parfumnek ajánlanam. Akciósan vettem, de teljesen megéri az arat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.