Yves Rocher

Ár:   950 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jaimenature, Módosítva: 2019. február 15.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Ragyogóbbá varázsolja az arcbőrt, élénkíti az arcszínt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Pampilla

2020. július 7.

Az illata nagyon jó,reggel amíg kortyolom a jegeskávém addig fent hagyon,hűsít,kellemes érzés. Hatását nem nagyon látom,de mivel problémamentes az arcbőröm,így nem számít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 7.

Szorcsika

2020. június 16.

Ekcémás, érzékeny az arcom, szóval nagyon kritikus vagyok, de ez a maszk nagyon meglepett. Megnyugtatja a bőrömet, használat után megszünteti a pirosságot is. Ha pattanásom nő, akkor is szoktam használni, mert érezhetően felgyorsítja a gyógyulást. Nagyon szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 16.

Petiteidola

2020. április 9.

Komolyan nem sokat vártam ezektől a kis maszkoktól, ajándékba kaptam ezt, a barackos radírt és a tengeri iszaposat és mindhárom elképesztően jót tett az én bőrömnek. Utoljára ezt próbáltam ki, mert tényleg semmit nem vártam tőle, unalmamba kentem fel és nagyon meglepődtem, hogy az arcbőröm milyen szépen kisimult, feltöltődött, és utána még napokig éreztem a hatását. Úgyhogy én tuti újra veszem ezt is és a tengerit is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 9.

dynah13

2019. december 15.

Eleinte hasznaltam az eloirasok szerint, eleg jo volt, de kicsit maceras volt, igy alternativat talaltam ki :)
Nyari utazaskor napkozben frissitettem vele az arcom, vagy amikor otthon voltam betegen, napkozben ezzel kentem. Utazaskor egyebkent en szeretem ezeket magammal vinni, mert praktikus a meretuk es a kiszerelesuk, nem kell mericskelni es nem folynak ki. 1-2 napra krem helyett is megfelelo.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 15.

Kinga79

2019. július 18.

Az illata nagyon tetszik, az állagát furcsának tartom. Én éjszakai krémnek használgatom, vékony rétegben felkenve. Nekem bevált, tényleg szebb, egésszégesebbnek néz ki a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 18.

biborkel

2019. július 3.

Hát tulajdonképpen nem volt rossz, de újra vásárolni nem fogom, mert olyan nagy hatást nem éreztem nála. Talán egy kicsit jobban hidratálhatott volna, mindenesetre nem irritált, kellemes volt az illata.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 3.

mafalda

2019. március 23.

Kellemes, hűsìt tisztìt, de nem dobtam tőle hanyatt magam...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 23.

Kellemes, hűsìt tisztìt, de nem dobtam tőle hanyatt magam...

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Mesembryanthemum Crystallinum Extract

Sorbitol h 1 1

Oleth-10 ti I eu 2 1

Emulgeálószer, surfactant. Természetes formában halolajokban fordul elő, de a kozmetikai iparban általában mesterségesen állítják elő.  Bővebb info: http://truthinaging.com/ingredients/oleth-10/

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak