Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: BubuMaczko, az összetevőket feltöltötte: v.szilvia789, Módosítva: 2017. december 14.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Fedezze fel az ínyenc, fenséges vanília illatot ebben a csillámos, ragyogó Vanília tusfürdőben.

Enyhén gyöngyházfényű állaga ünnepi hangulatba meríti, míg krémes habjának köszönhetően bőre kellemesen illatos lesz. Bő vízzel öblítse le. Növényi összetevők: Bourbon vanília kivonat és bio aloe vera gél, növényi eredetű mosóalap. Parabénmentes.

babyface

2014. szeptember 1.

nagyon jól esik a meleg vanília puha ölelése így a hideg őszi napokon, benne még a csillámok se zavarnak, mint a testápoló verziójában. :) nekem semmi mű nincs benne igazi füstös vanília illat, a mennyisége miatt valószínűleg néha be fog állni habfürdőnek is. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 1.

Lucy

2014. március 18.

Ezzel a termékkel csak egy problémám van: az illata. Teljesen olyan, mint azok az autó illatosítók, amik általában a taxikban is lehet érezni.Mondjuk aki szereti, annak tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 18.

BubuMaczko

2014. március 17.

Nagyon szerettem ezt a tusfürdőt. Az illata kicsit füstös vanília, gondolom a Bourbon vanília kivonatnak köszönhetően. Melegséggel, nyugalommal tölt el. Jól habzik, tusfürdőnek és habfürdőnek is használtam. Sajnos szárítja a bőröm hosszútávon...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 17.

szandi05

2014. január 14.

Én korábban nem voltam oda a vanília illatú készítményekért, viszont ez a termék megszerettette velem! :) még fürdés után is viszonylag sokáig megmarad az illata!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 14.

kicsikiszi

2014. január 8.

Én is nagyon szeretem ezt a tusfürdőt. Egyáltalán nem szárítja az érzékeny bőröm, nagyon jól habzik keveset kell belőle nyomni. A csillámok is nagyon tetszenek, hál istennek nem marad meg a bőrön .. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 8.

nagyszandi94

2014. január 2.

Nagyon finom illata van. Valóban nem az az émelyítően édes vanília és pont ezért jó. A szép kis csillámok a bőrön nem maradnak meg. Kevés elég belőle, sűrűbb állaga van így sokáig elég a nagy kiszerelés. Kellemesen nyugtató, szeretem használni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 2.

v.szilvia789

2013. december 28.

Nagyon megtetszett az illata az üzletben, végre nem az a fejfájdítóan édes vanília illat. Ez is inkább szintetikus, hiába írják a vanília kivonatot, az bizony az összetevő lista végén kullog. Ha ezt nem nézem, akkor is egy jól eltalált vanília illat, nem kifejezetten édeskés jellegű inkább füstös felé hajlik. A csillámok nem maradnak meg a bőrön, aminek külön örülök. Szerintem az a titka, hogy nem kell belőle sokat önteni, kb egy tízforintos nagyságú mennyiség nekem elég szokott lenni. Az 50 ml-s kiszerelés van meg, ez biztos el fog fogyni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 28.

vivuss87

2013. december 27.

Én szeretem a vaníliát, de szerintem ennek annyira borzasztóan mű vanília szaga van, hogy 1x tudtam csak használni. A csillámok természetesen nem maradnak a bőrön (kár) az állaga kellemesen sűrű, de az illata bármilyen testápolót kiüt. Én elajándékoztam. És szerintem elég rossz húzás ilyen kupakkal árulni. Nekem ez csalódás. Még szerencse, hogy nem volt drága :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 27.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.