Yves Rocher

Ár:   840 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rekag, Módosítva: 2015. december 1.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hajápolók

Regeneráló hajbalzsam az élettel teli, erős és lágy tapintású hajért. A töredezett, száraz ès igénybevett haj visszanyeri puhaságát, természetes fényét és rugalmasságát.

Parabén- szilikon- és mesterséges színezékmentes összetétel.

Lilium

2019. április 18.

Nekem a hosszú, egyenes hajammal teljesen jól kijön, sőt! Mostanában állandóan fel van töltődve és ide oda száll, de ez szépen kordában tartja. Mivel hosszú hajam van így eléggé gyorsan fogy, de a tégelyes verziójával eggyütt használom felváltva. A hajam puha és fényes tőle, ráadásul könnyebben kezelhető és persze kevésbé száraz. Én mindig használok balzsamot, mert különben a hajam egy kész katasztrófa lenne. Nekem végül bevált ez a termékcsalád, mindegyik tagjával elégedett vagyok!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 18.

tara95

2019. április 18.

Háááát...elcsábított, de nekem göndör hajra irtó kevés. Eleve nem használok balzsamot, a samponnal együtt vettem.

Nagyon-nagyon híg, nem könnyíti meg a kifésülést sem, pedig pakolásként tettem fel. Hajban is hagytam belőle, de ténylegesen semmi extra. Egynek jó, elhasználom, de még mindig a garnier banánosa az ultimate kedvenc.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 18.

Lucaanyukaja

2019. április 6.

Nagyon finom puha lett tőle a hajam! Nekem mondjuk nincs sok problémám a hajammal,de tényleg érezhetően puhává varázsolja!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

Krin003

2019. április 5.

Használata abban segített, hogy zuhanyzás közben könnyen ki tudtam fésülni a hajam, nagyon könnyen kezelhetővé tette (ismétlem, zuhanyzás közben). Lemosás után nem ereztem hatását. A hajam egyebként is puha, egy picit a töredezések kialakulásának mértékét szerettem volna csökkenteni vagy legalább késleltetni, de nem tett csodát. Pozitívum, hogy nagyon finom az illata és hogy szilikon mentes. Erős közepes, egyelőre nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 5.

NikolettaP

2019. március 20.

Huu nekem ez a balzsam semmit nem használt 😬 Azért vettem, mert az Yves Rocher korpásodás elleni samponja nagyon bevált, ezért úgy döntöttem a hajpakolásomat is lecserélem. Szettben vettem meg a samponjàval. Nehezebben vittem fel a hajamra annál, amit koràbban használtam, és nem lett fényes a hajam, mint ahogy hajmosás után szokott :( Nehezen kezelhető, szöszös lett a hajam, nem győzöm rà kenni a hajvégàpolót. A szokásosan hasznàlt hajpakolásom után fogom elhasználni, extra 2. hajápolóként, de újravenni biztosan nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

TrkBrb

2019. március 20.

Nagyon szeretem, puha, könnyen fésülhetővé válik tőle a hajam. Általában a samponjával együtt használom és ugyan vékonyabb szálú, vállig érő hajam van, elég belőle egy fél diónyi mennyiség is. Ajánlom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

banhegyireka

2019. március 18.

A samponnal és a pakolással együtt használom. Ez a kombó tökéletes! Puha csillogó hajat eredményez, amióta ezt használom a hajam állapota rengeteget javult :) ajánlom mindenkinek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 18.

000BETTINA000

2019. március 11.

Nagyon szeretem, évek óta használom a samponjával együtt. Töredezésre hajlamos hajamat is szépen meg tudtam növeszteni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 11.

rebus1986

2019. március 7.

Kellemes az illata, de mivel hosszú a hajam, kevés rá ez a mennyiség.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

Kellemes az illata, de mivel hosszú a hajam, kevés rá ez a mennyiség.

mesiii06

Korcsoport: < 18
2019. február 27.

Nem rossz kis termék.Igaz, csak ma próbáltam, de egész puha lett az alapból száraz végű hullámos hajam. Az illata kellemes, bár az én hajamban nem marad meg sokáig az illata. Mivel a hullámok mellett nagyon dús is a hajam, így az előírt mennyiségből több kell, emiatt nem hiszem,hogy sokáig kitart. Összességében eddig jól teljesített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. február 27.

Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2