Yves Rocher

Ár:   840 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rekag, Módosítva: 2020. február 3.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hajápolók

Regeneráló hajbalzsam az élettel teli, erős és lágy tapintású hajért. A töredezett, száraz ès igénybevett haj visszanyeri puhaságát, természetes fényét és rugalmasságát.

Parabén- szilikon- és mesterséges színezékmentes összetétel.

hibiscus

2020. július 25.

Akciósan vettem még belőle, mielőtt kivonták a forgalomból. Nagyon szerettem, legalább három tubussal elhasználtam belőle: puha, fényes lett a hajam tőle, nem nehezítette el. Nagyon sajnálom, hogy már nem lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 25.

Roxuska

2020. május 10.

Nekem nagyon bevált, a száraz a hajam nagyon pihe-puha lett tőle és fényes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 10.

Nekem nagyon bevált, a száraz a hajam nagyon pihe-puha lett tőle és fényes.

NESZE1102

2020. március 18.

Hihetetlen hogy mit ki nem tud hozni egy hájból. Az én élettelen, száraz hajammal csodát tett. Imádom az illatát illetve magát a terméket is. Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 18.

BLili

2020. február 17.

Update: hamarosan elfogy, csak még egyszer le akartam írni, hogy mennyire jó ez a balzsam!! Engem az összes eddigi yves rocher irritált, nem szerettem a márkát, de ezzel a balzsammal szebb lett a hajam, mint korábban hosszantartó ricinusolaj kúrával. :O :)

Akciósan vettem, nem igazán bíztam benne a márkával való tapasztalataim miatt, de ehhez képest nagyon látványos eredményt produkált. Elég gazdagon szoktam felvinni és rajta hagyom pár percig. Hitetlenül fényes, egészséges kinézetű lett a hajam tőle. Egyáltalán nem töredezik, habár nem is éri alapvetően túl nagy megterhelés a hajamat, mivel csak fésülködöm, semmi más.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 17.

arizsani

2019. szeptember 24.

Az eddigi kedvenc hajbalzsamom. Nem kell sokáig a hajon hagyni, 1-2 perc után is selymes lesz a használata után. Szettben szoktam használni a samponnal, és megvettem azápoló olajat is a termékcsaládból, hátha. Az annyira nem jött be, de a sampon+balzsam kombótimádom. Nagyon finom illata van, hajszárítás után még 2-3 napig simán lehet érezni. Nekem kb. mindentől zsírosodik a hajam, de ez a balzsam valahogy nem nehezíti el. Könnyű utána kifésülni a hajamat is, aminek nagyon örülök, mert egy korábbi szőkítés eléggé szétroncsolta a hajam 2/3-át, és még nem nőtt le teljesen ez a rész. A balzsamnak köszönhetően viszont nem törik le fésülködésnél a gubancos rész :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

AmiraNayati

2019. szeptember 21.

Pihe-puha lesz tőle a hajam, hatásban közelít a biodermás hajbalzsamra(nodé) , amit használtam, de ez árban barátibb, így maradok ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

birobarbara85

2019. szeptember 19.

Nem rossz balzsam, de tudásához képest túl van árazva. Ha akciós maximum akkor veszem újra, de nem biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Barbaraaab

2019. szeptember 18.

Ma probaltam ki először, az illatat imadom, tokeletes, az hogy milyen hatassal van a hajamra elso hasznalatra nem lehet szerintem megmondani, de eddig tetszik, konnyen fesulheto a hajam hasznalata utan, de ez hosszabb tavon fog kiderulni, hogy hogyan is hasznal, eddig teljesen elegedett vagyok vele.

UPDATE
Sajnos le kell pontoznom, mert még sem jó hosszútávon, felkenem a hajamra és semmi hatást nem érzek sajnos, pedig szuper összetevők és nagyon jó kellemes illat, de valahogy nem érzem jónak, nem érzek semmi változást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

UPDATE

Fzks

2019. szeptember 8.

Szőkített, igénybevett derék alá érő extra dús hajam van. Kifejezetten jót tesz a hajamnak hosszú távon is, egyedül azt sajnálom, hogy nem lehet mondjuk egy literes kiszerelésben is venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

saretta

2019. július 26.

Ez a balzsam a száraz hullámos/göndör hajammal nagyon jót tesz. Nem zsírosít, van tartása a hajamnak, a fürtjeim szép fényesek és hidratáltak, az illata pedig isteni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 26.

Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2