Yves Rocher

Ár:   840 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rekag, Módosítva: 2015. december 1.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hajápolók

Regeneráló hajbalzsam az élettel teli, erős és lágy tapintású hajért. A töredezett, száraz ès igénybevett haj visszanyeri puhaságát, természetes fényét és rugalmasságát.

Parabén- szilikon- és mesterséges színezékmentes összetétel.

arizsani

2019. szeptember 24.

Az eddigi kedvenc hajbalzsamom. Nem kell sokáig a hajon hagyni, 1-2 perc után is selymes lesz a használata után. Szettben szoktam használni a samponnal, és megvettem azápoló olajat is a termékcsaládból, hátha. Az annyira nem jött be, de a sampon+balzsam kombótimádom. Nagyon finom illata van, hajszárítás után még 2-3 napig simán lehet érezni. Nekem kb. mindentől zsírosodik a hajam, de ez a balzsam valahogy nem nehezíti el. Könnyű utána kifésülni a hajamat is, aminek nagyon örülök, mert egy korábbi szőkítés eléggé szétroncsolta a hajam 2/3-át, és még nem nőtt le teljesen ez a rész. A balzsamnak köszönhetően viszont nem törik le fésülködésnél a gubancos rész :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

AmiraNayati

2019. szeptember 21.

Pihe-puha lesz tőle a hajam, hatásban közelít a biodermás hajbalzsamra(nodé) , amit használtam, de ez árban barátibb, így maradok ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

birobarbara85

2019. szeptember 19.

Nem rossz balzsam, de tudásához képest túl van árazva. Ha akciós maximum akkor veszem újra, de nem biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Barbaraaab

2019. szeptember 18.

Ma probaltam ki először, az illatat imadom, tokeletes, az hogy milyen hatassal van a hajamra elso hasznalatra nem lehet szerintem megmondani, de eddig tetszik, konnyen fesulheto a hajam hasznalata utan, de ez hosszabb tavon fog kiderulni, hogy hogyan is hasznal, eddig teljesen elegedett vagyok vele.

UPDATE
Sajnos le kell pontoznom, mert még sem jó hosszútávon, felkenem a hajamra és semmi hatást nem érzek sajnos, pedig szuper összetevők és nagyon jó kellemes illat, de valahogy nem érzem jónak, nem érzek semmi változást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

UPDATE

Fzks

2019. szeptember 8.

Szőkített, igénybevett derék alá érő extra dús hajam van. Kifejezetten jót tesz a hajamnak hosszú távon is, egyedül azt sajnálom, hogy nem lehet mondjuk egy literes kiszerelésben is venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

saretta

2019. július 26.

Ez a balzsam a száraz hullámos/göndör hajammal nagyon jót tesz. Nem zsírosít, van tartása a hajamnak, a fürtjeim szép fényesek és hidratáltak, az illata pedig isteni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 26.

matanee

2019. június 25.

Ajándékba kaptam egy barátnőmtől, akkor kezdtem el használni. Nagyon jó illata van és elképesztően selymes lesz tőle a haj, nagyon szeretem. De úgy általánosságban a legtöbb YR hajbalzsammal meg vagyok elégedve, az egyetlen baj, hogy gyorsan elfogynak. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 25.

kicsispenot

2019. június 17.

Nagyon vegyes érzelmeim vannak. Egyrészt tök jó, hogy minden mentes a termék és a hajam is szép tőle. Nem szebb, mint volt, de teljesen okés. Szóval a hatásával meg vagyok elégedve, nem szoktam nagy csodákat várni. De borzalmasan zsírosodott tőle a hajam, és körülbelül 8 mosásra volt elég a balzsam. Hosszú göndör hajam van, ami ezt a folyékony állagú balzsamot csak úgy itta. Így a kiszerelés sem praktikus (nem is környezetbarát ha 2 hetente újat kell vennem) és az ár-érték arány sem stimmel. Az olajat használom már pár hónapja és azt nagyon szeretem. Lehet, hogy a maszkkal kellett volna próbálkoznom, az egy nehezbb krém és kisebb mennyiség nem zsírosított volna. Bár elszomorított ez a durva zsírosodás, de lehet adok majd a maszknak egy esélyt. Nagyon szeretném, ha megtalálnám a számomra megfelelő 'mentes' dolgokat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 17.

Qwerty1234

2019. június 13.

Az én hajam szörnyen elrongálta a festék! Viszont egy jó fodrász, és ennek a krémnek a féléves használata a hajam egészségessé varázsolta!
Ajánlom ezt a terméket, mindenkinek, akinek nagyon roncsolt.
A samponját viszont nem szeretem, szárít, töredezett tőle hajam! Ahogy vettem, ugyanúgy áll a polcon!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 13.

Ajánlom ezt a terméket, mindenkinek, akinek nagyon roncsolt.

MissKenedy

2019. május 23.

Amíg derékig érő hajam volt nem akartam megvenni, hiába dicsérte nekem vagy 3 barátnő is. Aztán most bekattantam, levágattam vállig érőre és így már nem sajnáltam rá a pénzt, hisz nem is kell majd annyi a hajamra.

Egyelőre nagyon tetszik. Az illata remek, rövid ideig kell a fejemen hagyni, és érezhetően puhább tőle a hajam. Együtt használom a samponnal és az olajjal (igaz azt kb minden 2. hajmosásnál) így nem tudom melyik a fő csodatevő de így ez a hármas most nagyon tetszik!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2