Yves Rocher

Ár:   950 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fiona, Módosítva: 2018. augusztus 23.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

Táplálja a haj rostjait és megerősíti a haj szerkezetét, hogy makacs fürtjei fénytől ragyogó, lágy, könnyen fésülhető hajzuhataggá változzanak.

Szilikonmentes formula, amely nem nehezíti el a haját.

Calanques

2019. november 17.

Ezt a sampont sokszor újravettem, de csak az illata miatt, mert az hihetetlen finom, viszont mindig felválta használtam más samponokkal, mert már hajmosás utáni másnap vakaróztam tőle, kicsit korpás lett tőle a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 17.

Azaleeh

2019. november 12.

Nagyon jó sampon, szépen ápol és erősít, isteni illata van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

Nagyon jó sampon, szépen ápol és erősít, isteni illata van.

sziluetta

2019. október 27.

Vásárlás mellé kaptam ajándékba, illetve választani lehetett, és mivel erre láttam a legtöbb jó véleményt, ezért ezt választottam. Korábban használtam a márka hajhullás elleni samponját, ami nem vált be, így kicsit aggódtam, de gondoltam adok ennek egy esélyt. Felváltva használom egy szilikon és szulfátmentes keratinos samponnal (pont mindkettő a kifogyás előtt áll), emiatt egy jó darabig nem tudtam eldönteni hogy melyiktől viszketek. Most egy pár hétig csak a másik samponom használtam, majd utoljára ezzel mostam hajat és azt kell mondanom hogy ez a sampon a ludas és majd megőrülök úgy viszket a fejem :( sajnos nem tudom mire lehetek belőle allergiás, de tény, hogy ettől viszketek, sőt kiütéseim is vannak (ilyen nagy gyulladt pattanásszerűségek) a fejbőrömön, és a másik samponnál nem tapasztaltam ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 27.

barbimariposa

2019. szeptember 24.

Nagyon szeretem ezt a sampont, kellően tisztít és amit külön szeretek benne, hogy sokáig megmarad az illata(balzsammal együtt használva persze) és, hogy szilikonmentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

arizsani

2019. szeptember 24.

A legjobb sampon, amit a haj kifésülhetősége, selymessége érdekében használhat az ember. A balzsammal együtt tökéletesen működnek, nagyon finom az illata, jól habzik, de mellette krémes is, így nem érzem úgy hajmosás közben, hogy tépem a hajamat. A fejbőrömre 1-2 hetente egyszer kénes sampont is használok kiegészítésként, hogy kontrollálja a zsírosságot,

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

CsenkiGabriella

2019. szeptember 20.

Nekem nem csinált semmit sem a hajammal, nem vált be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Nekem nem csinált semmit sem a hajammal, nem vált be.

EvaO93

2019. szeptember 16.

Tegnapi nap folyamán teljesen véletlenül sikerült pont ezt a sampont a balzsamjáv együtt megvásárolnom. Életem egyik legjobb döntése volt, már ami a hajápolási termékek vásárlása terén.
Vékonyszálú, felül könnyen zsírosodó, alul száraz/ seprűsödésre/ törésre hajlamos hajam van.

Picit féltem, hogy esetleg jobban fog zsírosodni tőle a hajam és, hogy el is nehezíti majd, de szerencsére nem így lett.

Az alja kellően hidratált puha, az egesz hajam szerkezetét erősebbnek, állapotát tekintve pedig egészségesebbnek, fényesebbnek és puhábbnak látom.
Sokkal kezelhetőbb a hajam, az illata is kellemes. Nem tudom mi lesz a véleményem róla mire elhasználom, de kíváncsian várom.

A balzsamot egyebkent kb 5-10 percig hagyom fent, elég masszív, “tápláló” krémnek tűnik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

konbo

2019. augusztus 26.

Finom az illata, de rettenetesen zsírosodik tőle a hajam, pedig alapvetően pont, hogy száraz a fejbőröm és a hajam is (platina szőke).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

Szidonia

2019. augusztus 26.

Megszámolni se tudom hanyadik flakonnál tartok. Probáltam rengeteg sampont a drogeriástól a fodrászatokban kaphatóig mindent. Ez a sampon vált be. Szuper az ára , az illata az összetevői. A hajam már a sampon kiöblítése után puha és csúszós. Imádom
Sorszor elkapott a hév h kiprobaljak mast de mindig vissza tertem. Maradok mar ennel. Orok kedvenc

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 26.

hanessza

2019. augusztus 25.

Aj, nagyon megszerettem, pedig még csak pár alkalommal használtam. A hajam nagyon puha utána (nem tudtam, hogy tud ennyire puha is lenni!), és jó illatú, végre +1napot tudtam tolni a hajmosáson, mert nem zsírosodik annyira.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Phospholipids
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.