Yves Rocher

Ár:   950 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fiona, Módosítva: 2019. december 27.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

Táplálja a haj rostjait és megerősíti a haj szerkezetét, hogy makacs fürtjei fénytől ragyogó, lágy, könnyen fésülhető hajzuhataggá változzanak.

Szilikonmentes formula, amely nem nehezíti el a haját.

Ár: 900 ft , Eladó: Nanna21
Állapot: Új, Helyszín: Budapest IX., fizetés: Személyes átvétel

Mary88

2020. szeptember 23.

Évekig használtam ezt a sampont a balzsammal és az éjszakai hajápolóval együtt. Remekül ápolta a hajam, viszont a fejbőröm nem szerette, kiszárította és nagyon viszketett tőle. Sok időbe telt mire rájöttem, most is épp más márkával kísérletezem. A balzsamját megtartottam, mert jót tesz a hajamnak és mivel csak a hajvégekre kenem, így nem irritálja a fejbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

Weronika

2020. június 3.

Sajnos nekem ez sem vált be, hiába használtam a balzsammal együtt, száraz, kifésülhetetlen volt tőle a hajam. Az illata az egyetlen pozitívum, nagyon kellemes és sokáig megmarad. Csalódott vagyok, és biztosan nem kísérletezem tovább a márka samponjaival.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 3.

NESZE1102

2020. március 18.

Nagyon finom illata van. Könnyen habzik. Az én hullámos hajammal csodát tesz. Sokkal kezelhetőbb tőle a hajam. A balzsamjával együtt remekül működik. Én nagyon szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 18.

slytherclaw

2019. december 30.

Jaj, nem, nagyon nem! Ha jól emlékszem, én is vásárlás mellé kaptam ajándékba, de bár ne ezt választottam volna. Mostanában próbálok kíméletesebb samponokat használni, hogy ezzel kompenzáljam a kétnaponkénti hajmosást, ezért esett erre a választásom.
Nehezen habzik fel, sok kell belőle ahhoz, hogy tisztá(bb)nak érezzem a hajamat. Nekem nem tisztít eléggé, másnap délelőttre már úgy néz ki a hajam, mintha meg se mostam volna. A balzsamját szeretem, de ezt a sampont nem szerettem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 30.

johannah

2019. december 30.

Már lassan egy hónapja használom és meg vagyok vele elégedve. Nem tesz csodát de jól tisztít és finom az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 30.

Calanques

2019. november 17.

Ezt a sampont sokszor újravettem, de csak az illata miatt, mert az hihetetlen finom, viszont mindig felválta használtam más samponokkal, mert már hajmosás utáni másnap vakaróztam tőle, kicsit korpás lett tőle a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 17.

Azaleeh

2019. november 12.

Nagyon jó sampon, szépen ápol és erősít, isteni illata van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

Nagyon jó sampon, szépen ápol és erősít, isteni illata van.

sziluetta

2019. október 27.

Vásárlás mellé kaptam ajándékba, illetve választani lehetett, és mivel erre láttam a legtöbb jó véleményt, ezért ezt választottam. Korábban használtam a márka hajhullás elleni samponját, ami nem vált be, így kicsit aggódtam, de gondoltam adok ennek egy esélyt. Felváltva használom egy szilikon és szulfátmentes keratinos samponnal (pont mindkettő a kifogyás előtt áll), emiatt egy jó darabig nem tudtam eldönteni hogy melyiktől viszketek. Most egy pár hétig csak a másik samponom használtam, majd utoljára ezzel mostam hajat és azt kell mondanom hogy ez a sampon a ludas és majd megőrülök úgy viszket a fejem :( sajnos nem tudom mire lehetek belőle allergiás, de tény, hogy ettől viszketek, sőt kiütéseim is vannak (ilyen nagy gyulladt pattanásszerűségek) a fejbőrömön, és a másik samponnál nem tapasztaltam ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 27.

barbimariposa

2019. szeptember 24.

Nagyon szeretem ezt a sampont, kellően tisztít és amit külön szeretek benne, hogy sokáig megmarad az illata(balzsammal együtt használva persze) és, hogy szilikonmentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

arizsani

2019. szeptember 24.

A legjobb sampon, amit a haj kifésülhetősége, selymessége érdekében használhat az ember. A balzsammal együtt tökéletesen működnek, nagyon finom az illata, jól habzik, de mellette krémes is, így nem érzem úgy hajmosás közben, hogy tépem a hajamat. A fejbőrömre 1-2 hetente egyszer kénes sampont is használok kiegészítésként, hogy kontrollálja a zsírosságot,

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Phospholipids
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.