Yves Rocher

Ár:   10 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. január 30.

Ár:   10 990 Ft
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

"A réz- és borostányszínű naplemente árnyalatait idéző Sable Fauve az érintetlen szavannák tisztaságát tárja elénk. A felsejlő délibáb táncát a tonkabab, valamint a bodorrózsa és a benzoé meleg, gyantás illata kísérik, hogy együtt egy édes, mandulás illatot alkossanak egy leheletnyi füstösséggel."

87%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz.

Ár: 8500 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: új, bontatlan, fóliás, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+900 Ft)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Linett21

2021. május 4.

Az Yves Rocher megalkotta a saját Black opiumát.
Bár a neve alapján ez "Rőt Homok" (=Sable fauve), de ez bizony BO. Az elején még elhiteti, hogy más irányba megy, érzek benne egy kis barna cukrosságot és főleg a tonkababot. Édes, ragadósan édes. Leszáradáskor viszont csak BO és semmi más, pedig kávé elvileg ebben nincs is.
A kollekcióban így is a jobban közé tartozik, jó kis melengető illat lesz majd ősszel.
Tartóssága nem a legjobb, az én bőrömön 2-3 órát tudtam belőle kicsikarni.
Jó lenne ez. Hát, még ha tartana...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 4.

Az Yves Rocher megalkotta a saját Black opiumát.
Tartóssága nem a legjobb, az én bőrömön 2-3 órát tudtam belőle kicsikarni.
Jó lenne ez. Hát, még ha tartana...

Ria22

2020. március 28.

Tesztelésre kaptam a terméket, nagyon megörültem neki, már egy hónapja próbálgatom úgyhogy elég árnyalt a kép :)
Valami eszméletlen letisztult kinézettel bír az üveg, kifejezetten tetszett. Én vagyok az a lány aki előszeretettel szedegeti le termékekről a címkét mert úgy "jobban néznek ki" (ugye más is szokott ilyesmire vetemedni?!), tehát ezzel az egyszerű papírcímkével kilóra megvett. Amikor kifújtam, rögtön beugrott, hogy nekem ő már megvolt valahol...Az Agent Provocateur Fatale illatára emlékeztetett, holott az összetevőket böngészve nem találtam párhuzamot. Tonkabab tartalmát tekintve vártam ez az édes-vaníliás vonalat, ami meg is érkezett, de amire a legkíváncsibba voltam, az a "leheletnyi füstösség" lett volna, ezt sehol sem találtam sajnos. Kicsit merészebb, nyersebb kompozíciót reméltem, a szavannák helyett egy plázában éreztem magam, leszáradás után teljesen elment az édes kis semmiség kategóriába, a márka nem volt elég bátor, valószínűnek tartom hogy arra ment ki a játék hogy senkiből se váltson ki ellenérzéseket. Tartóssága elég korrekt, pár órát kibír viszont a szilázsa mintha nem is létezne. Ajánlom azoknak akik nem akarják felhívni magukra a figyelmet, ezzel nem lehet "kondenzcsíkot húzni" :D Bármely napszakra ideális viselet lehet, nem hivalkodó illat.
Annyira szuper lenne ha a pontozásnál lehetne fél értéket is adni, nagyon vacilláltam... Végül a hármas mellett döntöttem, ez nem azt jelenti, hogy rossz parfüm lenne, szimplán csak átlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 28.

Gingerbread21

2020. március 14.

Tesztelésre érkezett a parfüm, körülbelül egy héten belül már a kezemben is tarthattam ezt a kis csodát! :)
Azt kell hogy mondjam, mindenképp egy erős és testes parfümről van szó. Fűszeres, füstös, igazi dög illat ami télen szerintem nagyon sok nőnek bejöhet! Elsőre kicsit tolakodónak tűnhet, de úgy fél óra után veszít a töménységéből és a helyén egy édeskés fűszeres illat marad. Bőrön kicsit hamarabb elillan, viszont ruhára fújva egész nap érződik és még zuhanyzásnál is sokszor érzem magamon.
Szerintem, szuper választás lehet a hideg, fagyos téli hónapokra. Így a tavasz közeledtével mindenképp az édesebb és gyümölcsösebb illatok felé orientálódok, de biztos, hogy a következő tél alkalmával ismét beépül a reggeli készülődésembe ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 14.

karamella92

2020. március 5.

Köszönöm hogy tesztelhettem :). Elèg bonyolultan, ès megkèsve èrkezett meg hozzàm a parfüm, ennek köszönhetően a munkahelyemen próbáltam ki először. Érdekes módon a fèrfi kollègáknak nagyon bejött az illata, a nőknèl viszont megosztóbb volt az eredmèny.
Szemèly szerint válogatós vagyok, nagyon ritkán találok nekem tetsző parfümöt. Annak ellenère hogy a sportosabb illatokat preferàlom, meglepően tetszik ez az illat. Fújás után kb 20 percig irtó tömêny az illat, ekkor kifejezettem èmelyítő, viszont amikor picit elillan a kezdeti tömènysèg, egy finom fűszeres illat marad, ami engem az őszre emlèkeztet, meg a tèli forralt boros-rumos estèkre.
Meglepően tartós, este is finom illata van :) Szerintem hozzàm nem illik annyira az illata, ettől függetlenül szívesen elhasznàlom, ès gondolkodom, hogy veszek ilyet az ünnepi alkalmakra. Jàr neki az 5* :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 5.

Honeyhair

2020. február 24.

Köszönöm a lehetőséget a tesztelésre. Azért jelentkeztem, mert a parfüm leírása alapján egy kifinomult, édes-meleg illatra számítottam. Sajnos, számomra pont a kifinomultság hiányzik belőle; ha szabad ilyet mondanom, kissé "drabális". Lehet, az is baj, hogy a tavasz közeledtével üdébb illatokra vágyom, sok volt már ebből a fűszeres vonalból. Nagyon "szúr" és nehéz benne valami, ami zavar és feszültté tesz, és hiába szelídül később, már nem tudja feledtetni az első percek negatív érzéseit. Nekem kissé úgy tűnik, mint ha a parfümőr az illat megalkotása közben elment volna meginni egy kávét, a többiek meg így, félig kidolgozva dobták volna piacra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 24.

Andy88

2020. február 16.

Tesztelésre kaptam a parfümöt (amit ezúton is nagyon köszönök), és nálam megérdemli az 5*-ot. :) Tartós, finom fűszeres-édeskés illat. A tonkabab és mandula édes-füstös illatjegyei dominálnak benne.
Rajtam még este is érződik. :)
Feltűnő, de inkább nehéz, és a stilusával ellentétben inkább az őszi-téli időszakra ajánlanám. Szerencsére nem tolakodó, így szívesen viselem a hétköznapokon, de alkalmakkor is.
Plusz pont a természetes eredetű összetevőkért. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 16.

Rajtam még este is érződik. :)
Plusz pont a természetes eredetű összetevőkért. :)

PiciCic

2020. február 12.

Tesztelésre kaptam,aminek nagyon örültem.
Először inkább a fás- fűszeres jegyek dominálnak majd az édeskés vonal is megmutatja magát.,de maga az illat marad inkább fás vonal némi édeskés beütéssel. Nekem Paco R. Black XS parfümje jutott róla először eszembe.
Tartóssága nem rossz,4-5 órát érezni aztán már csak közvetlen közelről.
Nekem a “finomabb” vonalú parfümök jönnek be,mint a Chanel Mademoiselle így nem lett kedvenc,de a fűszeresebb illatok kedvelőinek megér egy próbát,mert az összhatás nem gagyi,nincs benne olyan illat jegy ami zavaróan kiérződne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 12.

Tesztelésre kaptam,aminek nagyon örültem.
Tartóssága nem rossz,4-5 órát érezni aztán már csak közvetlen közelről.

dio14

2020. február 12.

Tesztelésre érkezett, aminek nagyon örültem, mert még sosem sikerült.
Eddig az yves rocher parfümök elkerülték a figyelmemet, de ezután biztosan fogok venni.
Ebből ki is derült, hogy nagyon tetszik.
Első fújásra nekem a black opium ugrott be a füstössége miatt főleg, de később egy nagyon kellemes, édes, vaniliás illattá szelídül. Rajtam tartós is, simán kibír egy napot.
Szerintem nagyon illik hozzám ez az illat, hétköznapokra, hűvösebb időben tökéletes. Lehet nyáron nem ezt fogom használni, de ősztöl tavaszig biztos marad a basic parfümjeim között.
Aki szereti az édes,enyhén füstös illatokat, érdemes kipróbálni. Én imádom!🙂😍

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 12.

Tesztelésre érkezett, aminek nagyon örültem, mert még sosem sikerült.
Ebből ki is derült, hogy nagyon tetszik.
Aki szereti az édes,enyhén füstös illatokat, érdemes kipróbálni. Én imádom!🙂😍

Dormir

2020. február 10.

Nagyon vártam a leírás alapján, de eddig csalódás. Alig érzem, nagyon gyenge. Semmi mandulás füstösség, semmi benzoé.
Hát, nem tudom.....írni sem nagyon tudok róla, mert szinte nem érzem, semmi. Enyhe, picit cukorkás, halovány valami.
Szerk.: hozzá kell tennem, hogy tart ez, csak nagyon bőrközeli, és teljesen más, mint amiről a meghatározása szól. Nekem nem ismert, de semmiképpen sem ennivaló, gourmand édesség. Olyan nem kielégítően cukorkás, nem finom falat. Nem rossz. De nem is jó.
Adok még egy csillagot viszont.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 10.

Adok még egy csillagot viszont.

Fanni95

2020. február 4.

Nekem a La Collection-ből megjelent első 6 illat bevallom kissé csalódás volt, úgy reztem elég gyengére sikeredett. Ez viszont meglepően finom, édeskés, nőies, sőt engem valahogy egy kicsit valami pekándiós tortára emlékeztet az illata.
Bőrön nem teszteltem, csak különböző helyekre fújkálva, így a tartósságáról most nem nyilatkoznék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 4.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Limonene, Geraniol, Benzyl Alcohol, Coumarin, Benzyl Benzoate, Citral
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol