Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2018. április 25.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Szappanok

bandifr15

2017. július 11.

nagyon szerettem. jó illatú bár picit szárít

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 11.

nagyon szerettem. jó illatú bár picit szárít

Vvera

2016. január 22.

Az illata miatt nagyon szeretem, ráadásul imádom a köralakú szappanokat. Kicsit szárítja a bőrt, ezért mindennapi használatra szerintem nem ez a szappan javasolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 22.

Ildie

2015. január 17.

Jajjj ezt úgy szerettem :)
Jó az illata, meg volt a tusfürdő, a parfüm, szerettem őket.
Szerintem nem olvad gyorsan, tisztít, minimálisan szárít, igazából olyan nagy extrát nem tud, az illata talán a lényeg.
Nem uniszex ezért kikerült az állandó bevásárlólistámról, de vissza vissza tér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 17.

Jajjj ezt úgy szerettem :)
Jó az illata, meg volt a tusfürdő, a parfüm, szerettem őket.
Nem uniszex ezért kikerült az állandó bevásárlólistámról, de vissza vissza tér.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Ez az összetevő kombináció a szappanok egyik alapanyag kombinációja, melyet pálmaolajból és kókuszolajból állítanak elő. Az összetevő kombináció erőteljes felületaktív anyag és tisztítószer.

Sorbitol h 1 1

Színezék. Lilás piros.