Yves Rocher

Ár:   3250 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2019. augusztus 11.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Arcápoló zselés krém bőrhibák ellen

• Szabályozza a túlzott faggyútermelést, összehúzza a pórusokat.
  • Elsimítja a bőrhibákat és 24 órán át hidratálja a bőrt.(2).
  • Friss zselés textúra.

Ár: 2000 , Eladó: noreen
Állapot: Egyszer próbált! , Helyszín: Miskolc, fizetés: Személyes átvétel vagy foxpost automata!
noreen

2019. július 11.

Vegyes érzések kavarognak bennem a termékkel kapcsolatban. Géles/zselés állaga miatt inkább tavaszi-nyári időszakra ajánlom. Az illata az ami minden alkalommal megmelengeti a szívemet de nálam nem ért el nagy eredményt maga a krém, a miteszereim száma nem csökkent, nem "simítja" el a bőrhibáimat és a pórusaimra sem hat azzal a "csoda erejével".

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 11.

Szabyna1996

2019. július 7.

Nekem abszolút jó! Érzékeny, kombinált bőröm van, arra kerestem egy jó kis krémet. Ez eléggé bevált, tényleg kevesebb probléma van a bőrömmel, nem szárad ki, nem zsírosodik, és nem csípi ez a krém. A mitesszerek helyzetén olyan sokat nem javított, de ezt amúgy is olyan nehéz mérni és annyi mindentől függ, szóval nem is igazán várom el krémtől. Ha van 1-et fizet 2-t kap akció az YR-ban akkor veszek mindig kettőt, így kb. 2000 forint 1 db, szerintem nagyon jó az ára így!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 7.

Reb

2019. július 2.

Jó, de nem a legjobb. Kellemes használni, hidratál, valamennyire mattít is, de nem érzem azt, hogy megtaláltam volna "a tökéletest". Akciósan érdemes megvásárolni. (Az enyémnek más formájú a tégelye)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

hgdsk

2019. június 19.

Jól hidratál, miközben mattítja a bőrt. Nagyon szerettem, de problémás volt, hogy morzsálódott, ha rásminkeltem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 19.

encica

2019. június 11.

Nem olyan régóta használom, de már most látom a krémhasználat előtti és utáni különbséget. Sokkal szebb, természetes fénye van az arcomnak, és mivel tényleg nem működik olyan jól smink alapként - nekem nem morzsálódik, csak picit maszkos hatású tőle elsőre az alapozóm - ezért már kevesebb sminket is használok, mivel már nem is kell takargatni annyi bőrhibát. Az illata pedig tényleg csodás! Éjjel nyugtat, reggel frissít :D

U.i.: 50%-os kedvezménnyel vettem, viszont teljes áron valószínűleg nem venném meg. De tényleg érdemes szemmel tartani az akciókat, mert így már simán megéri! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 11.

makeup0515

2019. május 18.

Amióta használom ezt a krémet, fényévekkel jobb a bőröm minősége! Alig fordul elő pattanás, szépen hidratál. Hálás vagyok érte, hogy rátaláltam a megfelelő krémre :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 18.

tbanett

2019. április 4.

Imádom! Hamar beszívódik, az arcom mégis hidratált lesz, és szépen kisimítja a bőröm, sminkelni is abszolút jó rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

Sacchi

2019. április 2.

Száraz a bőröm, mégis pattanásos. Mindennapi hidratáló kerestem, csak gél állagú, könnyű formula jöhetett szóba, semmi zsíros krém. Ez pont ilyen. Nem vagyok nagy márkarajongó, de ez nekem tényleg jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

Szila20

2019. március 27.

Nagyon jó kis termék! Lassan 25 éves létemre kissé még mindig problémásnak érzem a bőröm, többször jelennek meg rajtam pattanások, a mitesszerekről nem is beszélve, de amióta ezt a terméket használom, láthatóan sokkal jobb a bőröm állapota, a családtagjaimnak is feltűnt. :) Sűrű, frissítő, kellemes illatú arckrém, ami nagyon jól hidratál, és ezek szerint valóban segít a pattanások ellen is. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

veniko12

2019. március 23.

Nagyon szeretem, egyből beszívja a bőröm, és simábbá válik. Az állaga nagyon kellemes, és az illata is nagyon finom! Megy az 5* :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid