Yves Rocher

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: minaya, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. augusztus 21.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Kanadai boreál tea kivonattal bőrkiegyensúlyozó és mattító tulajdonságának köszönhetően veszi fel a harcot a bőrtökéletlenségekkel: segít visszaállítani a fénylő arcbőr egyensúlyát*, összehúzza a pórusokat, finomítja a bőr textúráját, semlegesíti a bőrtökéletlenségeket.

• 97% természetes eredetű összetevőt tartalmaz
  • Ásványi olajat és szilikont nem tartalmaz
  • Nem zsíros textúra
  • Újrahasznosítható tégely, fenntartható erdőgazdálkodásból származó kartonpapírba csomagolva

Szhojon

2020. szeptember 8.

Ez a termék, amit ígér nekem semmit sem csinált. Kicsit hidratálta a bőrömet, de mást nem csinált. Nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 8.

Yura

2020. július 26.

Életem legnagyobb csalódása az Yves rochertól ez a szérum, már ha nevezhetjük szérumnak tekintve, hogy olyan folyékony, hogy inkább menne el túlárazott lotionnek (tekintve hogy 30 ml az egész). Az még hagyján hogy a második helyen van az alkohol az incijében, azt már elfogadtam, hogy nehéz alkoholmentes kozmetikumokat találni, ráaádsul használom a sebo vegetal arckrémjét is és azzal nincs semmi probléma. Igazából ehhez tartozik az egyetlen jó tulajdonsága ennek a löttynek, mégpedig hogy érzetre hamar beszívódik. Ezen kívül viszont egyáltalán nem használ semmit, az illata se túl jó ahhoz képest mennyi parfüm lehet benne, ráadásul a jelek szerint mégse szívódik be rendesen mert kukacoskodik még a saját termékcsaládjába tartozó arckrémmel is. Az hogy a pipettája is szerintem nehezen nyomható már csak hab a tortán és komolyan ez a legkisebb probléma ezzel a szérummal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 26.

TESA1316

2020. június 20.

Szépen egysegesíti a bőrt egy darabig. Pár óra múlva kifenyesedett,nekem zsíros a bőröm. Estenként szoktam használni, reggelre szép lett az arcom tőle. Az illatát nagyon nem bírom...
Nem veszem újra az biztos,viszont tiniknek szerintem nagyon jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 20.

Nem veszem újra az biztos,viszont tiniknek szerintem nagyon jó

zsalexa

2020. június 19.

Én lepődtem meg a legjobban, hogy egy Yves Rocher termék végre működik az arcomon. A pattanások után maradt foltokra vettem, és nagyon szépen egységesíti bőrfelszínt, nem ragad, nem okoz pattanásokat. Biztosan újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 19.

matanee

2020. május 30.

Nagyon könnyű szérum, kellemes az illata, de kb. egy hónap után már nagyon alkoholos szaga lett és túlságosan szárította a bőröm. Ár-érték arányban sajnos igencsak gyenge.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 30.

HBrigi88

2020. május 26.

Azt hiszem, a negyedik üveget használom belőle, de nagy bánatomra mostanra valahogy elfogyott a hatása, pedig eleinte nagyon látványosan egységesítette, simábbá tette az arcbőrömet. A krémmel együtt használom, de azt hiszem, sajnos lassan ideje leváltanom őket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

Amberger

2020. május 24.

Az egyik vásárlásom mellé ajándékba kaptam a szérumot. A Sebo Végétal család másik két termékét szoktam használni (arcradír és arckrém), ezek mellé építettem be az arcápolási rutinomba. 5000 Ft-ért elég nagy elvárásaim voltak, de sajnos csalódnom kellett. Kellemes érzés volt a használata, nagyon "fancy" volt életemben először szérumot használni, de az a helyzet, hogy semmi változást nem tapasztaltam a bőrömön. Semmivel nem lett se jobb, se rosszabb a bőröm állapota ennek a terméknek a használatával. Összességében én nem tudom ajánlani, szerintem ennél sokkal olcsóbban is hozzá lehet jutni olyan termékekhez, amik tényleg látványos változást hoznak. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 24.

nagyilda

2020. április 13.

Sajnos,pedig lassan már három hete használom, semmit nem vettem észre. Sőt, nem tudom, hogy ettől-e, de sok-sok éve nem volt ennyi pattanás egyszerre az arcomon. 😞

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 13.

Szdrvmimi

2020. február 4.

Smink és krém alá szoktam használni. Én imádom, sokkal jobb lett a bőröm minősége mióta a Sebo termékcsaládot használom. Már a 3. Üveget használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 4.

Szila20

2019. december 12.

Imádom az Yves Rocher termékeket és nagyon bevált nekem a Sebo Vegetal termékcsalád, de ettől a szérumtól én többet vártam volna. Nem érzek semmilyen pozitív változást a bőrömön, nekem tökéletesen elég az arckrém is, teljesen felesleges alá ez a szérum. Sőt, amióta használom, inkább rosszabb, mint jobb a helyzet, de erről nem biztos, hogy a szérum tehet, mindenesetre ez feltűnt. Amúgy maga a szérum kellemes illatú és nagyon hamar beszívódik a bőrbe.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 12.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Inositol