Yves Rocher

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: minaya, az összetevőket feltöltötte: macooka, Módosítva: 2021. április 7.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Kétfázisú folyadék és por összetételének köszönhetően kivételesen gyönyörű bőrt eredményez. A felesleges faggyút azonnal eltávolítja a bőrfelszínről, a bőr textúrája napról napra szebbé válik. Kanadai boreál tea kivonattal bőrkiegyensúlyozó és mattító tulajdonságával együtt segít visszaállítani a fénylő arcbőr egyensúlyát*, összehúzza a pórusokat, finomítja a bőr textúráját, semlegesíti a bőrtökéletlenségeket.

• 98% természetes eredetű összetevőt tartalmaz
  • Ásványi olajat és szilikont nem tartalmaz
  • Nem zsíros textúra
  • Újrahasznosítható flakon, mely maga is újrahasznosított műanyagot tartalmaz.

ronivarga2001

2021. szeptember 30.

Nem mattít, sőt, kifejezetten zsíros érzést hagy a bőrömön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 30.

Nem mattít, sőt, kifejezetten zsíros érzést hagy a bőrömön.

Pingpongasztal

2021. szeptember 19.

Rövid távon szép hatása volt, eltűnt minden zsírosodás a bőrömről és a pattanásaim is csökkentek, de hosszútávon nagyon szárít, ami miatt a bőröm mégzsírosabb lett, mivel próbálta pótolni a nedvességet, és csillogott a fejem a nap végére. Nagyon zsíros bőrűeknek lehet működik hosszútávon is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 19.

Letti2

2021. június 5.

Túl alkoholos. Irritál, és szárít. Rendelés mellé kaptam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 5.

Túl alkoholos. Irritál, és szárít. Rendelés mellé kaptam.

Jndr

2021. április 23.

Nálam irritációt okozott és nem éreztem, hogy megtisztította volna az arcbőrömet. A por miatt ott marad az arcon és ha nem mosod le bizony miteszeres, esetleg pattanásos lehet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 23.

evi1016

2021. április 17.

Gyakorlatilag semmit nem ér. A bőrön maradt szennyeződéseket aránylag lehozza, de egyébként én semmi más hatását nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 17.

liluci99

2021. április 14.

Nekem ezt a termék volt a legnagyobb csalódás az YR termékek közül. Nekem nagyon kiszárította a bőrömet és pattanásaim is jöttek ki tőle. Elég fura illata van és nagyon erős termék. Nem éreztem az arcomat tiszának utána. Az ára a minőséghez képest nagyon sok. Jobbat vártam, probáltam szeretni de a kukában landolt. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 14.

tothsar09

2021. január 11.

Én nagyon szeretem, a zsíros bőrömmel tökéletes összhangban van, nagyon sok piszkot levesz az arcomrol. Én mindig ujraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 11.

zsannaorban

2020. december 8.

Nagyon szerettem volna szeretni, mint a Sebo Végétal többi termékét, de rettenetesen kipattogtam tőle, hiába tartottam be minden előírást. Többször is próbáltam, ugyanazzal az “eredménnyel”.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 8.

Csiaoce

2020. november 4.

Én használok előtte sminkelmosót, utána szoktam ezzel egyszer végigsimítani az arcom. Összességében szeretem, bár tényleg hagy egy ragadós réteget, de kb. 1 percen belül az eltűnik, és szép sima lesz tőle utána a bőröm. Ajándékba kaptam, de nem valószínű, hogy újraveszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 4.

Aquariusgirl

2020. szeptember 1.

Nekem annyira nem jött be. A legnagyobb bajon vele a rázogatás, mert elég komolyan meg kell lóbálni, hogy tökéletesen keveredjen és, hogy nem érzem tisztának a bőröm a használata után. Marad rajta egy réteg. Ajándékba kaptam, de biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 1.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol