Yves Rocher

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: minaya, az összetevőket feltöltötte: macooka, Módosítva: 2020. január 6.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Kétfázisú folyadék és por összetételének köszönhetően kivételesen gyönyörű bőrt eredményez. A felesleges faggyút azonnal eltávolítja a bőrfelszínről, a bőr textúrája napról napra szebbé válik. Kanadai boreál tea kivonattal bőrkiegyensúlyozó és mattító tulajdonságával együtt segít visszaállítani a fénylő arcbőr egyensúlyát*, összehúzza a pórusokat, finomítja a bőr textúráját, semlegesíti a bőrtökéletlenségeket.

• 98% természetes eredetű összetevőt tartalmaz
  • Ásványi olajat és szilikont nem tartalmaz
  • Nem zsíros textúra
  • Újrahasznosítható flakon, mely maga is újrahasznosított műanyagot tartalmaz.

♡ YR mattító arclemosó tonik ~ 1800Ft ♡
Ár: 1800Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: átutalás / készpénz

Aquariusgirl

2020. szeptember 1.

Nekem annyira nem jött be. A legnagyobb bajon vele a rázogatás, mert elég komolyan meg kell lóbálni, hogy tökéletesen keveredjen és, hogy nem érzem tisztának a bőröm a használata után. Marad rajta egy réteg. Ajándékba kaptam, de biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 1.

szivecske

2020. április 6.

Szeretem ezt a tonikot, bár elég erős kis cucc, nem mindennapos használatra való, de 2-3 naponta kell egy ilyen erős törlés az arcomnak.. tényleg sok koszt leszed, utána kellemesen puha és tiszta érzetű az arcom, szeretem a Sebo Vegetal termékek illatát. Szerintem később tuti újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 6.

Benedetta88

2020. január 18.

Tonikkal szerettem volna kiegészíteni az arctisztítási rutinomat, így mikor megjelent új termékként, rögtön ki is próbáltam. Használat előtt jól fel kell rázni. Az illata elég erőteljes, de engem ennél a terméknél ez nem zavart. Tényleg mattít, felfrissül a bőröm használata után. Viszont ebben is van alkohol, úgyhogy nem áll szándékomban újra vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 18.

macooka

2020. január 18.

Az biztos, hogy mattít, ez nem vitás, viszont. Nem értem, hogy miért mindig a denat. alkoholt kell alkalmazni, mint oldószer, amikor vannak biztosan jobb anyagok is erre, bár gondolom drágábbak. Mondjuk az YR nem tartozik a túl olcsó márkák közé, szerintem futná arra nekik, hogy a jó irányba változtassanak az INCI-n. Ugyanis egyébként nem lenne rossz, ott az a jó kis aloe juice, meg a szalicilsav, egy zsíros bőr álma lenne ez a két összetevő, még egy kis niacinamide és zabálnám a terméket.
Felvitelkor a bőrnek kellemes, az orrnak kevésbé. Beletettek egy valag parfümöt ebbe a tonikba, hogy kissé maszkírozza az alkoholt, de egyszerűen abból meg annyira sok van, hogy nem megy neki, kiérződik.
Szóval jó lenne, de nem fogom újravenni az alkohol miatt, és a parfüm hosszútávú borzalmas hatásai miatt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 18.

Maje

2019. október 22.

Nem rossz ez a termék, de nem tudom azt se mondani, hogy Huuu de jó... Kombinált, T-vonal gondjaim vannak erősen. Kipróbáltam ezt a terméket, majd rá az alapozó vagy BB krém. Külön mind a kettővel teszteltem. 6-7 óra után ismét úgy érzem, hogy a T-vonal elkezdett fényleni, de még zsíros is. Nem irritál, nem jött elő több pattanás. Fel kell rázni alaposan a használat előtt, mert a flakon alján van a por. Kérdéses, hogy újra fogom venni e...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 22.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol