Yves Rocher

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lumiukko, az összetevőket feltöltötte: macsk, Módosítva: 2019. augusztus 11.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

b5bea

2018. július 8.

Az arckrémjét már korábban el kezdtem használni, mattító hatás nélkül. Gondoltam beruházok erre is, hátha a kettő együtt. Szeretem az illatát, kellemes átmosni vele az arcom, nem irritál, de ennyi. Sajnos nem mattít, ugyanúgy zsírosodik az arcom. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 8.

Kispanda

2017. október 20.

Könnyű, hamar beszívódik, de hamar fénylik az arcom. A bőröm ugyanolyan zsíros, mintha semmit nem használnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 20.

Riki33

Korcsoport: < 18
2017. július 24.

Sajnos nem használt! A bőröm zsírosabb lett tőle mint amilyen volt, miután teljesen beszívódott nagyon fénylett az arcom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 24.

szybogi

2017. június 7.

Nappali krémnek smink alá tökéletes. Bár a matt hatást szerintem nem hozza, de a túlzott csillogás helyett egy visszafogottabb természetes ragyogást ad a bőrnek. Egyáltalán nem tűnik zsírosnak a használata után az arcbőr. Az illata jó, gyorsan beszívódik és nagyon könnyed az állaga. Arra figyelni kell ha túl sok krémet viszünk fel az arcunkra és beszívódást követően még masszírozzuk az arcbőrt, akkor előfordulhat, hogy lemorzsolódik. De nekem ez még így is 5 csillagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 7.

totanna

2017. április 2.

Beszívódik az, ha nem vastagon viszed fel. Sminkmentes napokon szoktam használni, mert arcmosás után nagyon száraz, feszül az arcbőröm. Hétköznapokon BB krémet szoktam használni, de az, vagy alapozó előtt nem ajánlom felvinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 2.

mse02

2017. március 22.

Finom illata van, kellemes az állaga és ennyi a jó tulajdonsága.
Nem szívódik be maradéktalanul, megül az arcomon és viszket, később pedig lefoszlik,
Gyenge hidratáló hatása van és a T-zónában hamar vissza fényesedik a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 22.

Finom illata van, kellemes az állaga és ennyi a jó tulajdonsága.
Gyenge hidratáló hatása van és a T-zónában hamar vissza fényesedik a bőröm.

DobribanDora

2017. január 8.

Nagyon szeretem!
Pont az én kevert arcbőrőmre találták ki. Könnyű, gyorsan beszívódik éppen ezért ideális nyáron is. Ez az a krém, amit rendszeresen újra vásárolok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 8.

Nagyon szeretem!

littleshiner

2016. november 15.

Nyár elején veszek egy tubussal, és az idei nemrég fogyott el. Csak reggel használom, alap arckrémnek nekem teljesen bevált. Hidratál, nagyon kis könnyű krém, az illata is finom. A hidegebb hónapokra viszont kicsit "vékony".
Amit még megemlítenék, hogy van olyan BB kém illetve fényvédő amivel kukacosodik. Érdemes hosszabb időt várni a két felvitel között.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

helike911

2016. november 12.

Nagyon szeretem ezt a krémet! A T vonalamat szépen mattítja, vagy legalábbis nem fényesedik mint eddig kb bármilyen krémtől. Jól hidratál, iszonyat hamar beszívódik, szinte felkenés után azonnal mintha nem is krémet lenne az arcomon, hanem egy finom selyemkendő. Kifejezetten szeretem az illatát is, nem túl erős kicsit uborkás, aloes, fűszagú..:D Szóval nekem abszolút bejött kevert bőrre!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 12.

kata39

2016. november 9.

A mattításról nem tudok beszámolni, viszont egy nagyon kellemes krém, smink alá is tökéletes és nagyon hamar beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid