Yves Rocher

Ár:   4600 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: SuicideCandy, az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2019. augusztus 11.

Kiszerelés:   30ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Pórusösszehúzó szérum

• Csökkenti a faggyútermelést.
  • Kitisztítja majd összehúzza a pórusokat.
  • Friss és folyékony textúra.
  • A bőr nem fénylik többé, a pórusok zártabbak és láthatatlanok.
  • A bőr szépségtől ragyogó lesz.

FurcsaKavics

2019. március 27.

Szülinapra kapott 40%-os akcióval vettem, mondom egy próbát megér. Nagy bánatomra eddig használ. (Teljes áron nem venném meg, ezért is írtam, hogy bánatomra. :D) Nem csodaszer, de végre valami kence, amiől nem diszkógömb a fejem. Sminkelni is lehet rá. Nagyon szeretem az illatát, az állagát, hamar beszívódik, kevés is elég belőle. Van, hogy nedves arcbőrön oszlatom el, és akkor ütősebb a hatása, egységesebb bőrképet haluzok tőle. :D Nekem nem okozott irritációt, nem mondanám, hogy fú de nagyon szárít, pusztán teszi a dolgát. Praktikus ez a nyomós kiszerelés, helytakarékos avagy utazós méretű. Biztosan újraveszem, ha valamilyen csoda folytán megint olcsóbban meg tudom kaparintani. Ennyi anyagiaskodás után érthető, hogy az ára miatt mínusz egy csillag részemről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

Vinzsu

2018. december 3.

A sébo családból a géles hidratálóval és micellás vízzel együtt vettem/használom kb 6hónapig használtam. Keveset kell belőle feltenni, hogy ne csípjen.
Az illata nagyon tetszett.
Hamar beszívódik.
Nem marad ragacsos érzet.
Az arcomon kb mindenhol tág pólusaim vannak, és nem sokkal de kisebbek lettek.

Mégsem venném újra, smink nélkül fényes, zsíros lett a bőrem nem csak a T vonalban. Sminkkel kb 2 réteg alapozót kellett felvinnem a T vonalon kívül, hogy egész napra tartós maradjon ne üssön át rajta a csillogás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

Az illata nagyon tetszett.
Hamar beszívódik.
Nem marad ragacsos érzet.
Az arcomon kb mindenhol tág pólusaim vannak, és nem sokkal de kisebbek lettek.

Tildi

2018. november 12.

Nagyon sajnálom, hogy megvettem, mert én semmilyen változást nem tapasztalok pedig már alig van benne. Nem lehet sminkelni rá!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 12.

vkata96

2018. szeptember 6.

Kijöttek a pontjaim, így gondoltam meglepem magam valamivel, és erre esett a választásom. Nyilván nem hittem, hogy másnapra mikroszkopikus méretűek lesznek a pórusaim és porcelán bőröm lesz, de azért azt nem gondoltam, hogy semmit se csinál. Mert én bizony semmi hatását nem érzékeltem hónapokon keresztül. Ráadásul még csípett is. Kenegetem, hogy fogyjon, ha már elment rá egy csomó pontom, de biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

HDorina

2018. július 10.

Volt egy idő amikor nagyon felkaptam a fejem az Yves Rocher-ra. Mindenképpen az én bőrömnek megfelelő arcápoló családját szerettem volna kipróbálni, így erre esett a választásom. A termékcsaládban lévő tisztító és hidratáló után használtam. Mivel tág pórusú a bőröm, így jó választásnak bizonyult ez a szérum. Nem csalódtam benne. A pórusokat láthatóan összébb húzta, szebb lett a bőrkép. Nem hagyott ragacsos érzetet maga után. 1-2 perc múlva lehetett rá sminkelni reggel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 10.

Mildi

2018. június 4.

Első próbálkozásra nagy mellényúlás volt! Két pumpálásnyit tettem fel a megtisztított arcomra, és kb. 2 óra múlva teljes pompámban csillogtam. Pedig még csak ki se mentem a napra. Próbálkozom csökkenteni a mennyiséget, vagy kompakt púderrel fedni, hátha jobban teljesít, de nem fűzök hozzá vérmes reményeket. Pozitívum: praktikus kiszerelés, illetve kellemes illat. Ezért kap 2 pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 4.

zsani1332

2018. május 2.

Mindenképpen hatékonyabb mint a hidratáló krém verziója a termékcsaládnak, de ennyi pénzért én többet vártam tőle. Kicsit tényleg érzem, hogy össze próbálja húzni a pórusokat (előfordul, hogy bizsereg a bőröm miután használtam), azonban az ígéretei felét sem tartja be. Nem igazán hidratál, csak nagyon minimálisan mattít, könnyen beszívódik és van egy furcsa hűsítő érzete, nekem azonban nagyon kevés. Pórustisztítást egyáltalán nem vettem észre.

Ennyi pénzért sokkal jobb szérumokat lehet már kapni, nem érdemes megvenni ezt szerintem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 2.

zsalexa

2018. március 23.

Nekem az egyetlen sebós termék volt, ami használt. Mattított is, és sminkalapnak is bevált. Sajnos a téli leárazások után már nem láttam a webshopban sem, ezután tértem át másik krémre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 23.

aurora90

2018. február 21.

Smink alá nekem teljesen használhatatlan, kukacosodik. El fogom használni, inkább este felkenve, de messze nem váltotta be az ígéreteket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.

HViki94

2018. február 5.

Nemrég kezdtem el használni, az illata isteni, mint a termékcsalád többi krémének. Nagyon jó állaga van, keveset kell felvinnem a bőrömre és hamar beszívódik.
Megelőlegezem az 5 csillagot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.

Megelőlegezem az 5 csillagot!

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid