Yves Rocher

Ár:   2590 Ft és 4290 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   125 ml és 390 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: minaya, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. augusztus 21.

Ár:   2590 Ft és 4290 Ft
Kiszerelés:   125 ml és 390 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Kanadai boreál tea kivonattal bőrkiegyensúlyozó és mattító tulajdonságának köszönhetően megszabadítja a bőrt a feles faggyútól, sminktől, apró szennyeződésektől.

• 96% természetes eredetű összetevőt tartalmaz
  • Ásványi olajat és szilikont nem tartalmaz
  • Állati eredetű összetevőt nem tartalmaz
  • Nem zsíros textúra
  • Biológiailag könnyen lebomló formula
  • Újrahasznosítható flakon, mely maga is újrahasznosított műanyagból készült

macooka

2020. augusztus 2.

Véletlenszerűen vettem meg először a kis tubusos kiszerelést a boltban. Nem vártam tőle a csodát, ehhez képest viszont nagyon megkedveltem, főleg így nyárra. Szuper ez a géles állag, megfelelően tisztít, de nem csikorgósra. Az illata is kellemes, nem túl tolakodó. Annyira bejött, hogy megvettem most a nagy kiszerelést is. Sminket nem ezzel szoktam lemosni, hanem először az olajossal, de ha marad is bármi a bőrömön, akkor ez egészen biztosan lehozza.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

kinga53315

2020. június 12.

Pár éve használtam a nagy kiszerelésűt, de egy időben nem lehetett kapni viszont pár hónapra rátaláltam úgyhogy rendeltem is. Nagyon sokáig elegendő és én ezzel mosom le a sminkem és nagyon szépen leszedi még a szempillaspirált is, és a szemem sem csípi (nem úgy mint a garnier micellás lemosó gél), (utána azért még átmegyek az arcomon micellás vízzel). Nagyon kellemes az illata és az állaga is, nagyon puha lesz utána az arcom. Mindenképp újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 12.

Eple

2020. június 6.

Kellemes illata van, megfelelően tisztít. Plusz pont hogy mattít viszont nem szárít. Szép lesz tőle a bőrkép, kisebbek a pórusaim amióta használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 6.

lacrymosa88

2020. május 13.

Magamtól meg nem vettem volna, de mivel ajándék volt, kipróbáltam. Nem dobtam hátast tőle, nem egy csodaszer, de arctisztító készülékkel használva szépen tud tisztítani. Nem erős az illata, jó az állaga, nem csíp, nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 13.

Benedetta88

2020. április 5.

Régebben és most is használtam/használom. Éppen most fogyott el az LRP Effaclar lemosó, amivel nem voltam túl elégedett, így visszatértem ehhez. Az YR Hydra Végétal lemosóval felváltva szoktam használni általában, kivéve mikor kísérletezgetni támad kedvem más termékekkel is.
Kis és nagy kiszerelésből is sikerült betárazni, mivel ajándékba is járt sokszor a rendelés mellé.
Foreo-val használom reggel és este, remekül tisztít, de nagyon fontos, hogy nem szárítja ki a bőröm. Puha, tiszta egészséges bőrt eredményez. Az illata is kellemes, nem zavaró. Egyik alapdarab, amihez mindig visszatérek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 5.

fayless

2020. február 20.

A nagy kiszerelésben veszem, már a második flakonnal használom, ami 5-6 hónapra elegendő reggeli és esti használata mellett. Nagyon jó az illata, az állaga és a lemosása után érezni lehet, hogy fellélegzik a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 20.

AnitaUrgyan

2019. december 7.

Kb két hónapja használom, és újra is fogom venni. Ez a Sebo Vegetal család, nagyon ütős, örülök, hogy így 40 fölött rátaláltam.
Látványosan simább, mattabb a bőröm, egész nap jó érzés, az összes sminket lehozza, és elenyészőek lettek a mélyebb gyulladások.
Az elmúlt húsz évben sok mindent használtam már, ehhez az estée lauder tisztító habzó arclemosója fogható, mondjuk az jobb, csak ez sokkal pénztárcabarátabb, ha lehet így fogalmazni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 7.

Kovkyra

2019. november 28.

Teljesen elégedett vagyok vele. Az YR arctisztítók közül ez a legfinomabb illatú, ami a parfüm vagy a tea kivonatnak köszönhető.
Finoman tisztít, nem húzza a bőröm utána, simább már 2 használat után a bőr és fellélegzik.
Bár a bőr légzését azóta ismerem, mióta YR arctisztítókat használok.
Az állaga nyálkás, 5-6x kell vizzel átdörzsölni az arcom-de könyörgöm, aki ad egy kicsit a bőrére az ne azért sírjon, mert alaposan meg kell mosnia az arcát ami amugyis 40mp az életéből.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 28.

Bár a bőr légzését azóta ismerem, mióta YR arctisztítókat használok.

jkatrin1

2019. november 11.

Egy ideje használom az arcomon, előtte volt kicsi, most nagy kiszerelésem van. Nem érzem, hogy bármivel jobb lenne az arcomnak, tisztít, de ennyi b

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 11.

cherry93

2019. október 21.

Ez az arclemosó egy CSODA! Amióta használom sokkal szebb, egységesebb a bőrképem, jóval kevesebb és jelentéktelenebb pattanásaim vannak, mint előtte. Egyáltalán nem szárítja, sőt, puhává és selymessé teszi a bőröm, pedig nekem irtó száraz szokott lenni az orcákon és áll környéken. Én csak egy mogyorónyit használok minden reggel, az tökéletesen elég. Szerintem akinek problémás, pattis bőre van, próbálja ki. Nekem a rozáceámat is szépen nyugtatja. Ha lehetne, sokkal több csillagot adnék rá!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 21.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol