Yves Rocher

Ár:   8990 Ft és 16 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vkata96, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. augusztus 13.

Ár:   8990 Ft és 16 000 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Illatjegyek: grapefruit, cédrus, vetiver

Yves Rocher Sel D'azur EDP 30 ml - Foxpost is
Ár: 3990 Ft , Eladó: evelynney
Állapot: Új, mindössze 1-szer próbált, Helyszín: Ajka, fizetés: Foxpost, postai csomagautomata, MOL/Coop pont, házhozszállítás is lehetséges
Ár: 4500 Ft , Eladó: aszilvia
Állapot: Bontatlan, fóliás csomagolásában, Helyszín: Gödöllő, fizetés: Személyes átvétel Gödöllőn, illetve Budapesten az Örs vezér téren, előre egyeztetett időpontban. Postázom is szívesen, előreutalást követően, választott postázási módon (Foxpost, MPL csomagautomata, postán maradó csomag).

pearldiver66

2019. november 14.

Én most vettem meg, díszdobozban,mert úgy csak 8,500 Ft ,de ha csak szólóban veszed,már tízezer. Nem értem ezt se,mint ahogy azt se,hogy nagyon egyszerű az egész csomagolása,az üvegje is , végtelenül egyszerű. Nem tartós illat, ezért nem is lehet parfümröl beszélni. Nincs feltüntetve az sem ,hogy milyen az illóolaj töménysège benne. Ez pedig az egyik kedvenc illatvilágom. Van pontosan ugyanez az illat , Rossmann ban, tusfürdő,c'ote dazur,isana terméke. Nagyon jó az is. Egyetértek , valóban,az Yves Rochès ,semmi újat nem igazán dob be a piacra. Nem újul meg szinte semmi. Pedig jó lenne.....🙂🤔

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 14.

CeCeDrake

2019. szeptember 15.

Az YRózsiról hasonló a véleményem, mint az előző véleményezőnek, hogy lassan átmennek gagyiba.
Viszont ez az illat bejött, az árát leszámítva, ahhoz képest gyenge egy lőre... még a Tropicale mozgatja a fantáziám ezek közül nagyon.
A tartóssága nem nagy szám, de ez a sós frissesség illat ez bejött nagyon. 2 óránként locsolni kell, de legalább elfogy még így ősz végén.

A csomagolás az katasztrófa, konkrétan hányingerkeltő ennyi pénzért! Környezetbarát, meg újrahasznosított ide vagy oda, én még 40%-os kedvezmény ellenére is elvárnék valamiféle minőséget, mert ez nem az.

Tartósság -1
Csomagolás -1

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

Tartósság -1
Csomagolás -1

Qwerty

2019. szeptember 9.

Nem volt szép húzás a nyár végére kidobni ezt az illatot a polcra. Csak úgy futtában fújtam a teszterből, és magam is meglepődtem, hogy mennyire tetszik. Az indítás grapefruit, később a kesernyésség szelídül és egy nagyon kellemes visszafogott sós-friss illat lesz belőle.
Meglepve tapasztaltam, hogy a délelőtt magamra fújt illat még este is érezhető volt, sőt zuhanyzás után is. És itt sajnos elveszítettem a harcot a saját ellenállásommal, futottam megvenni. Szerencsére volt 40% kedvezményem, így csak kicsit túlárazott, 16e-t nem biztos, hogy adtam volna érte, már csak a meglepően igénytelen, gusztustalan csomagolása miatt sem: tisztítószeres flakon forma, natúr papírcímke, fekete műanyag kupak.
De az illat jó, fogom locsolni abban a pár percben, ami ebből a nyárból még maradt. Sajna az üvege miatt nem lesz az asztalom dísze.

Update. Ez mentett meg a nyár végi kánikulában. Rajtam még 30 fok fölött is 4-5 órát bírja, és nagyon jól működik a saját kipárolgásaimmal. A család a legtöbb illatomat utálja (vagy rezignáltan viseli), de erre kifejezetten azt mondták, hogy milyen kellemes velem együtt. Mikor megvettem, csak szimplán örültem, hogy végre valami igazán frissítő, de annál több lett. A kánikulai napokon szabályosan szomjaztam rá. Nem érdekel a kinézete, megkapja az 5. csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

Verona5

2019. augusztus 23.

Ma illatoltam kupakból az YR boltban. A hat-hét db-ból álló sorozatból ez tetszett a legjobban az orromnak, elég jól hordható friss, tengerezős, nyári illat. Az ára vicc, még -40%-kal is, tekintetbe véve az YR-k tartósságát. Mindent összevéve háromnegyed pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

stylo

2019. augusztus 23.

Parszor kiprobaltam, de eszembe se jutott megvenni. Nagyon finom, par percre megidezi az Hermesemet, es ez elszorakoztatott. Finom, fincsi, csak nem eleg jo. De attol meg jo, csak nekem nem kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

googles

2019. augusztus 15.

Nekem ez az illat nagyon tetszik az uj Yves Rocher illatok kozott. Konnyu, tengeri fuvallathoz hasonlo valoban. Nem okozott csalodast, ha a neve alapjan alkotott elkepzelesem alapjan itelek.

Tartossaga gyenge, de ezert nem pontozom le, ez valtozhat a bor hidrataltsaga vagy mas tenyezok alapjan, illetve lehet, hogy az en orrom szokta meg, mas erezne az illatot.

16ezerert tularazott, de 40% engedmennyel mar elviselhetobb aru. Ez az illat megfogott, mert konnyu es egyedi. Nem Light Blue, nem Cool Water, nem hasonlit a citrusos vagy grapfruitos illatokra sem igazan... szerintem tenyleg kulonleges.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 15.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Geraniol, Citronellol, Citral, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol