Yves Rocher

Ár:   840 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: maladicta, Módosítva: 2014. július 3.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Tápláló hajbalzsam zabtejjel és édesmandula-olajjal

Parabén-, szilikon-, és mesterséges színezékmentes összetétel.

dynah13

2019. december 15.

A hatasaval nagyon meg voltam elegedve, szepen dolgozik, de sajnos az illataval nem tudtam kibekulni, alig vartam, hogy elfogyjon. Sajnaltam nagyon :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 15.

Fzks

2019. július 16.

Akciósan vettem 600 forintért, és ha már ott voltam a többi fajtáját is beszereztem kedvezményes áron. Vele kezdtem a tesztelést, meg voltam elégedve, táplálta a hajamat, puhává tette hosszú távon és az illata is finom volt. Derék alá érő nagyon dús hajamra kb egy hónapig elég volt, ami szerintem ilyen árért nem rossz, segített a kifésülésben és tette a dolgát, nekem újravevős.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 16.

Lili90

2019. június 13.

Nekem bevált termék, már többször újra megvásároltam. Szőke vékony szálú hajamat puha tapintásúvá varázsolja. Számomra az illata is kedvező.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 13.

gumibogyo11

2018. szeptember 28.

Eredetileg utazáshoz vettem nyáron, meg a sós tengervíz mellé szerettem volna helyben egy pakolást, amitől nem lesz egy kupac gubanc a hajam mire hazajövök. Teszi a dolgát, szép puha lett a hajam, viszont az illata az nálam kiveri a biztosítékot. Egy olcsó strandi wc szappanjához emlékeztet, némi szocialista fodrászatból áramló dauervízzel, egyszerűen borzasztó. Annyira, hogy külön hajparfümöt, vagy valami más illatos cuccot kell a hajamra fújnom, különben elviselhetetlen. Az egész biztos, hogy nem fogom újravásárolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

Glowycosmeticsblogspot

2018. szeptember 20.

A balzsam illata már nem annyira intenzív mint a samponjáé, ugyanolyan mint a legtöbb hajbalzsam, nem több és nem kevesebb. Pont rendbe tudja tenni azt a szárazságot, amit a samponja hagy maga után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

Burya

2018. július 29.

Nagyon szeretem az illatát és hiper-szuper puha lesz tőle a szőkített, száraz hajam. Viszont mióta a samponjával együtt használom, azóta non-stop viszketek, de valami iszonyúan, állandóan vakarózom, úgyhogy a sampont kukázom és megpróbálom a balzsamot másik samponnal, hátha úgy működik, mert eddig ettől lett a legszebb a hajam. Megelőlegezem neki az 5 csillagot és nagyon remélem, hogy nem ő a ludas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 29.

edina1212

2018. június 29.

Samponnal együtt használtam, nekem nagyon bevált, tényleg könnyen kezelhetővé és puhává tette a hajam. :) Csak ajánlani tudom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 29.

Moni86

2018. június 18.

Elseve-es voltam. Valami vagy lett az összetétellel vagy az én és a lányom fejbőre lett hirtelen baromi allergiás rá. Sebesre vakartuk a fejbőrünket.
Aztán váltottam erre.
Csodát tett a hosszú és rengeteg és szőkített hajammal. A samponjával együtt használjuk. Fényes, dús, fésülhető. 1 nappal késöbb kell mosni.
Ezek szilikonmentesek. Én a vizes hajvégeimre szárítás elött egy kicsi szilikonos hajvégápoló olajat teszek még. De csak a végeire. És sose volt még ilyen szép a hajunk

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 18.

Aztán váltottam erre.

Vanesszaeszter

2018. június 17.

Tökéletes balzsam. Eszméletlenül kellemes és hosszan tartó illata van, selymesen táplálja a hajat. Puha fényes hajat eredményez. Kellemes a használata, a tubusa gazdaságos, és csomagban olcsó:) Csak ajánlani tudom! Lányok, mindenképpen próbaljatok ki!!!!! Csodaszer:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 17.

sannabella

2018. május 7.

Otthonra vettem ugyanennek a Reparation verzióját, ami tökéletes volt, gondoltam csomagban 1500-ért kipróbálom ezt a típust is.
Sajnos nem vált be annyira, mint a másik. Ez is jó, de ettől kicsit könnyebben gubancolódik a hajam, ha szárításhoz hajszárítót is használok teljesen kikeményedik a hajvégem. Illatra ugynolyan, mint szeirntem a többi - kellemes, növényes, természetes.
Bár ennek is tartós hatása van, ehelyett mindenképp a másikat vásárolnám újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 7.

Bár ennek is tartós hatása van, ehelyett mindenképp a másikat vásárolnám újra.

Vitaminok: Panthenol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.