Yves Rocher

Ár:   4490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mese22, Módosítva: 2020. május 12.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

100% növényi eredetű hatóanyag duó koncentrált nyugtató és védő erejét nyújtja az érzékeny bőr számára:

• a növényi párlat csökkenti a bőr érzékenységét 28%-kal
  • az olajos kivonat stimulálja a bőr védelmi képességeit 30%-kal

3.990,- YR Sensitive Arckrém + lemosó
Ár: 3990 , Eladó: gyik
Állapot: Új, Helyszín: BP. XV vagy XIV, fizetés: Személyes átvétel vagy Foxpost/Packeta/Posta

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

anette0118

2024. március 6.

Nagyon szeretem, már a második tubust fogyasztom belőle.
Éjszakai krémként használom, szérum fölé tökéletes, hamar beszívódik, pihe-puha lesz az arcom tőle, és szépen csökkenti a pattanások utáni foltokat.
Nem sok krémnél tartok ki, sokszor cserélgetem, de neki tuti hogy mindig lesz hely a polcomon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. március 6.

Nagyon szeretem, már a második tubust fogyasztom belőle.

Mei

2023. november 6.

Kombinált és érzékeny bőrömhöz kerestem valamilyen hidratáló krémet és szerencsére megtaláltam ezt. Egy nagyon egyszerű, könnyed krém ami nem irritálta a bőrömet, sőt a pattanás tapasz használata utáni kipirosodott és érzékeny pontokat nagyon jól nyugtatta. Gyakran használom csak egy egy ponton nyugtatólag napközben is. Nem csodaszer, száraz bőrre szerintem kevés lenne, de reggeli rutinhoz pont elegendő. Nagy negatívuma viszont, hogy nagyon drága. Ha akciós lenne talán újravenném, de mivel hosszútávon nem javít a bőr állapotán, inkább csak szintentart, nem éri meg teljes áron.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. november 6.

vivien8000

2023. augusztus 29.

Akciósan vettem. Nekem kombinált bőrtípusom van. Sajnos nem tudom még, hogy ez a termék vagy más okozott pattanásokat. Újratesztelem, addig is marad a 3 pont.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 29.

Brigg77

2023. augusztus 8.

Adventi naptárban volt minta belőle, majd meg is vettem a nagy kiszerelést belőle. Száraz/ vízhiányos bőröm nappalra szerette, de éjjelre kevésnek bizonyult. Gyorsan beszívódik, nem ragacsos. Smink alá is jó. Nekem nem újra vevős, találtam jobbat ami az én bőrömre jobb

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. augusztus 8.

Anetty

2023. július 3.

Könnyed, gyorsan beszívódó krém, ami hidratál.
Én csak este használom miután arcot tisztítottam, majd hyaluronsavas szérumot kentem fel és utána jöhet ez.
Igaz, még csak 1 hete használom eddig semmi irritációt vagy pattanást nem okozott.
Teljes áron nem venném meg, de 40-50%-os kuponnal lehet hogy újravásárolom a jövőben.

+Update: Még mindig nagyon szeretem ezt a krémet, nem okozz semmi irritációt és nagyon jól hidratálja a bőrt.
Igaz, azóta más archidratálókat is kipróbáltam, amik árban barátságosabbak, de mivel új csomagolást fog kapni a termék, így most a "régieket" a készlet erejéig féláron lehet megvenni, szóval átmenetileg visszatértem ehhez a krémhez.
Sajnos az eredeti ára az egekbe szökött, (jelenleg 7490 Ft).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 3.

Könnyed, gyorsan beszívódó krém, ami hidratál.

Sajnos az eredeti ára az egekbe szökött, (jelenleg 7490 Ft).

ozsuzska

2022. július 12.

Vékony, könnyed, gyors krém, különösebb pattanás orvosló hatását nem érzek. Közepesen hidratál, nagyon jól és hamar beszívódik, nem marad zsíros, ragacsos a bőröm. Akkor használom, amikor rohanok, és nincs időm több lépésre.

UPDATE: gyakrabban használom, mert nagyon szuper, egyszerű és nagyszerű kis krém, nincs csoda hatása, de kifejezetten jól ápol, nyáron nagyon praktikus, mert nem izzadom egyből ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 12.

balkanfan

2022. június 30.

Véletlenszerűen vettem ("mert kellett az ajándék vmi, ami éppen akkor képeslap mellé járt :)), de annyira jól sikerült a "vegyünk valamit", hogy azóta talán már negyedszerre veszem újra. Télre tökéletes, gyakran 2 réteget kenek a hideg miatt, ellenben nyáron is megállja a helyét. Beszívódik, nem kukacosodik (a téli 2 réteg sem), hidratál - egyszerűen szeretem és mindig újra veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 30.

se98

2022. április 25.

Gyorsan beszívódik, nyugtat és közepesen hidratál (ami az en bőrömnek pont elég) reggel és este használom! Pozitív előnye a tubusos kiszerelés így sokkal higénikusabb! Már a 3 tubust használom el belőle!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 25.

lavendermona

2021. április 14.

Akciósan vettem, így nem sokalltam az árát. Könnyű, enyhén kamilla illatú krém, de alig érezni. Jól beszívódik, én nappal és este is használtam. 1 negatívuma van, hogy nekem gyorsan elfogyott ez a kiszerelés.. A szárazságot enyhén kezeli, egyébként tényleg nyugtató. Normál/enyhén érzékeny bőrtípusra tudom ajánlani. A gyors elfogyás miatt kap 4 csillagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 14.

csokilany

2021. április 13.

Kellemes, gyorsan beszívódó, praktikus csomagolású, éjjel-nappali krémecske. Illatot alig érzek rajta. Nem zsíros, nem fénylik tőle a bőröm és valóban nyugtatja is. Nekem egyébként nem száraz a bőröm, csak ha valami szárítóbb hatású arclemosóval találkozik, azután kifejezetten nagyon jól esik ez a krém. Télen kezdtem használni, akkor is jól bevált, de el tudom képzelni nyárra is. Pattanásokat vagy mitesszereket egyáltalán nem okoz. Nyilván csak akciósan, kuponnal/képeslapos kedvezménnyel éri meg, de úgy nagyon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 13.

Gyulladáscsökkentők: Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Ez a vegyület két természetes molekula természetes kötéssel való összekapcsolásából keletkezett könnyed érzetű emoillens és bőrápoló kozmetikai összetevő. Lehet növényi eredetű vagy szintetikus is. A bőrpuhító hatás mellett ez az összetevő segíthet más kozmetikai összetevők oldódásában is.

Gyakran használt emulgeáló hatású segédanyag, amely a kozmetikumokban segíti a víz és az olajos fázisok összekeveredését.

Emulgálószer, melyet a kozmetikumokban az emulzióstabilizáló (nem válnak szét idővel a az egyébként nem keveredő víz és olaj bázisú összetevők) tulajdonsága miatt használnak. Segíti még az oldhatatlan részecskék szép és egyenletes eloszlatását a kozmetikai formulákban.

Az egyik legszélesebb körben használt gyógynövénynek, az ún. német kamilla vagy matricaria virágának a kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrjavító (skin conditioning) és maszkoló (nemkívánt illat, íz semlegesítése) összetevő. A kozmetikai cégek elsősorban a gyulladáscsökkentő tulajdonságai miatt használják. Ezen felül a kamilla antioxidáns hatással is rendelkezik.