Yves Rocher

Ár:   4600 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: edibaba, Módosítva: 2015. május 21.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Csillapítja az irritációk okozta kellemetlen érzést, intenzíven hidratál, és a bőr napról napra kevésbé érzékennyé válik. Ez a folyékony emulzió a legérzékenyebb bőr számára is intenzív nyugtató hatást biztosít.

TrkBrb

2019. március 20.

Szerettem a krémet az állaga miatt, könnyen beszívódott. A termékcsomagolás viszont egészen addig szuper, ameddig van bőven benne krém, onnantól kezdve akadozik a pumpa. Kíváncsiságból szétszedtem, hogy megnézzem, mennyi marad benne: hát elég sok... legalább egy heti kenésre elég. Pirosság csökkentésében nem éreztem kiemelkedőnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

VeronikaB

2019. február 24.

Kellemes állaga van, talán picit javít a pirosságon, nem biztos, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 24.

anikoklmn

2018. május 30.

A sima hidratálóját nagyon szeretem, rendszeresen vettem, ezért úgy gondoltam, hogy beruházok egy akció keretében a szérumjára is, hátha még jobb hatással lesz az arcomra. hmmmmm, a tejszerű állag ellenére, nagyon zsíros hatást kelt. már a felkenéskor úgy fénylik a fejem mint a semafor. tulajdonképpen, olyan mintha sosem szívódna fel :-( még reggel is csak a zsírt lehet ledörzsölni az arcomról. utálatos egy kis portéka. dekoltázsra elpacsmagolom éjszaka. sohatöbbé

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 30.

anee888

2018. május 24.

Gyorsan beszívódik, könnyű állagú krém, nem irritálja a bőrömet, kellemes a használata, de nem tapasztaltam különösebb változást a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

KisKormos

2017. december 2.

Azt hiszem, hogy nem lett a kedvencem ez a termék, kár érte, mert vacilláltam, hogy ezt próbáljam ki, vagy a jól bevált krémet vegyem-e újra.
Először is, úgy vettem észre, hogy nagyon miteszeressé tette a bőröm, hiába a sok-lépéses arctisztítás, ápolás. Jól hidratál, viszont a pirosságon nem segít. Sőt, nekem mintha még pirosabb is lett volna a bőröm tőle, ami lehet, hogy így is volt, lévén, hogy másnap rengeteg apró kiütést vettem észre a fülem mögött. Valószínűleg valami allergiát váltott ki, mert ahogy abbahagytam a használatát, hamar elmúltak a kiütések. Ennyit erről...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 2.

eszterker

2017. november 1.

Könnyű az állaga, pillanatok alatt felszívódik. Nem irritálja az érzékeny bőrt, de az alapból kipirosodott, enyhén rozáceás részeken nem javít (de legalább nem is ront).

gyulzsuzsi

2017. október 7.

Nyárra egy könnyed krémet kerestem, ezt vettem meg.
Nagyon tetszik hogy illatmentes, de egynek jó kategória. Semmi különöset nem csinál, de hamar beszívódik, nyáron jól hidratált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 7.

Nyárra egy könnyed krémet kerestem, ezt vettem meg.

Ildika76

2016. december 1.

Kb egy éve használom ezt a termékcsaládot. Természetesen ezt is megvásároltam a többi mellé. Viszont: talán ez az egy lesz az, amit nem hiszem, hogy újra fogok vásárolni. Sőt: biztosan nem! Nagyon kellemetlen érzés az én bőrömnek a krém felvitele és igazából nem vagyok elájulva a hatásától sem. Bár vegyes arcbőröm van és csak a szárazabb részekre szoktam kenni belőle, mert ez azért zsíros krém, de nem hozta a várt hatást. Valahogy nem ezt szoktam meg ettől a termékcsaládtól. Pumpás a kiszerelése, de a flakonon belül mintha egy nylonzacsiban lenne a krém...hááát azért ez így elég gagyi... El fogom azért használni, mert kidobni nem akarom, de több megy belőle testápolásra, mint az arcomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 1.

Tinisminkes

2016. augusztus 28.

Sok mindent rendeltem egyszerre es ez ajandekba jott. Arclemosas utan szoktam hasznalni estere. Kicsit vizesebb mint egy arckrem. Osszessegebe nem rossz bar en magamtol nem vennem meg. Ar-ertek aranyb nagyon draga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

Szaszmancs

2016. május 23.

A krémhez tartozik egy kellemetlen vásárlás élmény, aminek itt szeretnék hangot adni, akit ez nem érdekel, a második bekezdésben van a lényeg. Szóval megvettem a krémet, de amikor otthon kipróbálásra került volna a sor, akkor nem sikerült használatra bírni a pumpát, természetesen elforgattam a fejet, egyet spriccelt is az elején és onnantól megnyekkent, akárhogy rázogattam, nyomogattam kitartóan, semmi. Gondoltam semmi baj, blokk megvan, másnap vissza is viszem, de mivel nyílt az Europarkban is (hurrá, hurrá, nagyon közel van hozzám) üzlet, nem mentem el az Árkádig, ahol vettem. Kedvesen elmondtam az ottani eladóknak a problémámat, mire flegmán, mint egy fogyatékostól megkérdezték,hogy ugyan elfordítottam-e a fejet. Továbbra is kedvesen mondtam, hogy persze és odaadtam a terméket, hogy vizsgálják meg. Hitetlenkedve vették el, közben azt is megjegyezték,hogy hát nyomkodni kell sokáig, nem úgy van az, ketten nyomkodták kb 10 percig idegesen és néztek engem hülyének továbbra is,mire megállapították, hogy hát ez nem működik, blokkot adjak és kicserélik. Adtam a blokkot, mire pofavágás és "mért nem oda viszi vissza, ahol vette?" kérdés következett. Itt már én is kijöttem a béketűrésemből és mondtam, hogy ha nem muszáj, nem másznék el odáig és eddig soha nem volt gondom egy üzletlánc esetében ilyenből, de nem, ők ezt akkor sem tudják visszavenni. Oké, elmentem az Árkádba, ahol 2 perc alatt lerendeztem az egészet, az eladó kedves volt és megértő, már elsőre sem nézett furcsán, amikor elmondtam, hogy mi a gond. Szóval az Europarki eladóknak bevéstem egy fekete pontot, főleg, hogy azóta többször is voltam ott nézelődni és/vagy vásárolni és mindig kedvetlenséget és flegmaságot tapasztaltam.

Hogy végre a krémről is szóljak, semmi extra, de akartam egy mindenmentes hidratálót és végül is azt kaptam, hidratál, nem irritál, a csomagolásra mondhatnám, hogy jó, mert higiénikus, de ugye neccesen működik és meg kell mondjam nem sikerült elhasználni az egészet, kb 10% benne maradt, mert már nem működött a pumpa. Annyira nem is olcsó, úgyhogy aki ilyesmiben gondolkodik, az inkább vegye a LRP-t.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Rutin, BHT, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Más néven P-vitamin. Bioflavonoid, amit különféle növényekből (általában citrusfélék héjából) vonnak ki és elsősorban antioxidáns valamint emollient tulajdonsága miatt használják a kozmetikumokban. Paula Begoun szerint bioflavonoid lévén génszabályozó hatása is lehet. A truthinageing forrásai szerint remek hatással van a töredezett, kitágult erekre, mivel segít megerősíteni a véredények falát és csökkenti a kapillárisok falának átjárhatóságát (permeabilitását).