Best of Beauty 2019

Yves Rocher

Ár:   3900 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet feltöltötte: edibaba, az összetevőket feltöltötte: vfejes, Módosítva: 2015. május 15.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Azonnal hidratálja és megnyugtatja a bőrt, valamint a kipirosodás rögtön enyhül. Ez a könnyen olvadó krém védőréteget képez az arcbőrön, ezzel csökkentve az irritációkat, és megelőzvén az újabb kipirosodást. Használja reggel és este a teljes arc-, és nyakfelületen.

KittyLady

2019. május 8.

A kipirosodás ellen nem sok mindent csinál. Hidratáló arckrémként használva megállja a helyét. Gyorsan beszívódik. Legközelebb a testvérét próbálom ki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

mautika

2019. május 2.

Az egész telem megmentoje volt ez a kis krém. A piros és száraz foltokat teljes mértékben kordában tartotta. Az illata is pont elég, gyorsan beszivodik és puha bőrt hagy maga után. Csak jót tudok róla mondani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 2.

Vobita

2019. április 26.

Hidratál, de nem viszi túlzásba.
Nem vettem észre, hogy a pirosodással/kipirulással kezdene valamit. (2 hete tesztelgetem)

Retinollal együtt használva kukacosodik, ez nagy mínusz pont. A "sima" Sensitive Vegetal krémnél ilyesmit nem vettem észre, szóval arra fogok visszatérni.
Órási pozitívuma, hogy nem okoz pattikat (bár amióta retinolt használok, alig küzdök pattanással-mitesszerrel).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 26.

Hidratál, de nem viszi túlzásba.

Evaci

2019. április 8.

Jó kis krém. Én éjszakára használom mivel elég zsiros.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 8.

Jó kis krém. Én éjszakára használom mivel elég zsiros.

Kristalymolylepke

2019. március 28.

Sajnos semmit nem csinál a bőrömmel.. :(
Nehezen is szívódik be.
Csalódás

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 28.

Sajnos semmit nem csinál a bőrömmel.. :(
Nehezen is szívódik be.
Csalódás

vkata96

2019. február 12.

UP: Rájöttem, hogy nem is ez a fényvédős változat.. Elég megtévesztően volt kitéve az üzletben. Így végülis ez lett az éjszakai krémem, de így is bevált.

Nincs száraz bőröm, de az Yves Rocher kínálatában ez az egyetlen arckrém, amiben nincs valamilyen szárító alkohol és iszonyatos mennyiségű illatanyag . A testvérével szemben pedig a fényvédő miatt nyert ez a változat, ugyanis általánosságban is elég nehéz a piacon ilyen paraméterekkel (szép összetevők és spf) elfogadható árú arckrémet találni. Én már régebben egyébként használtam a sima párját, és nem volt vele semmi problémám, inkább a kíváncsiság miatt próbáltam ki más krémeket. Most ezzel is meg vagyok vele elégedve. Kicsit várni kell hogy beszívódjon, de utána sminkelni is szépen lehet rá. Megfelelően hidratal, kombinált bőröm minőségén nem ront.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 12.

Ametiszt

2019. január 10.

Ez most a mindennapi hidratalom, mar egy tegellyel elhasználtam es teljesen meg vagyok elégedve. En nem találom zsirosnak egyáltalán (pedig kombinált borom van), pont jo az állaga és gyorsan beszivodik, nem okoz irritaciot vagy pattanást. Annyira nem vagyok oda az YR márkáért, de ez egy jo termékük. Ujra is vettem. (Ja, annyit hozzátennék, mindig kedvezménnyel vettem, teljes áron azért biztos vannak jobbak is.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

lumpursky

2019. január 10.

Nekem nagyon száraz a bőrőm és érzékeny is pláne télen, úgyhogy a nagy hidegben ez a krém tökéletes és egyáltalán nem irritálta, csípte az arcomat (sok krém szokta). Ahogy többen is írjátok elég zsíros, így tényleg csak száraz bőrűeknek ajánlom, nekik viszont nagyon. A pirosodáson viszont nem láttam változást, ezért csak a 4 pont

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

Hermina99

2019. január 2.

Az előttem véleményező Gabszi írását akár át is másolhatnám, én is mellényúltam a két ünnep között és nem a jól bevált, kedvenc kis sensitive tégelyt vettem. Borzasztó, szinte fullad alatta a bőröm, viaszos érzetet ad, izzadok és vergődök alatta. Nappalra tettem fel elsőként, de másfél órával később inkább lemostam az arcomról, mert szinte semmit nem szívódott fel. Éjszakára is kipróbáltam, de reggelre csúnyán zsíros lett az arcom. Legfeljebb a könyökömre fogom elkenegetni, máshová soha többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 2.

Gabszi

2018. december 28.

Véletlen vettem meg, a társát már többször vettem és imádom. ( Ugyanez a márka és termékcsalád csak nem kipirosodás elleni). Hát amikor rájöttem, hogy mellé nyúltam és először felkentem az arcomra majdnem elsírtam magam. :( Nekem ez a krém túl sok, túl zsíros. Nem igazán tetszik sem a textúrája sem az "illata" (tudom, hogy elvileg illatmentes, de én érzek rajta mégis valami fura szagot). És a legviccesebb az egészben, hogy nekem az első pár használatnál ettől a krémtől pirosodott ki az arcom. De nem dobtam ki a krémet, mert semmit sem szeretek kidobni. :( És ugyan barátok sosem leszünk, de amikor nagyon száraz a bőröm, vagy éjszakai krém gyanánt elhasználgatom. De egy életre megtanultam, hogy nagyon meg kell néznem melyik krémet emelem le a polcról, és egészen biztos vagyok benne, hogy ezt a krémet soha többet nem szeretném venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 28.

Antioxidánsok: Rutin
Gyulladáscsökkentők: Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract

Más néven P-vitamin. Bioflavonoid, amit különféle növényekből (általában citrusfélék héjából) vonnak ki és elsősorban antioxidáns valamint emollient tulajdonsága miatt használják a kozmetikumokban. Paula Begoun szerint bioflavonoid lévén génszabályozó hatása is lehet. A truthinageing forrásai szerint remek hatással van a töredezett, kitágult erekre, mivel segít megerősíteni a véredények falát és csökkenti a kapillárisok falának átjárhatóságát (permeabilitását).