Yves Rocher Sérum Végétal "Tündöklő Bőr" Azonnali Ragyogást Adó, Feszesítő Ampulla

Yves Rocher

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   4 x 1,5 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annajudit, Módosítva: 2012. május 10.

Kiszerelés:   4 x 1,5 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Ampulla a ragyogó, feszes bőrért gyümölcssavval (alma oligozidok). Előkészíti a bőrt a sminkeléshez.

Kiszerelés: 4 x 1,5 ml

Heni1983

2019. szeptember 24.

Félve vettem meg, mert olvastam róla rossz véleményt is, de megtanultam "használni". Hetente kétszer nyúlok hozzá, megfelezve az ampullát, mert tényleg két adagos. Este arcpakolás/maszk és másnap reggel (tonik és eszencia után) kenem fel. Nálam így valóban látványos az eredmény. (Próbáltam sima arclemosás, tonik után, estére, úgy semmi extrát nem tapasztaltam.) Simítja a bőrt, rögtön jobb a felszíne és gyönyörűen lehet rá sminkelni is (alapozó, porpúder).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

Vilhelm789

Korcsoport: >54
2017. november 10.

Nagyon jó! Akkor használom, ha színház, vendégség vagy egyéb esti program van.
Egy ampulla egy alkalomra tökéletesen elég lehetne vele spórolni, felezgetni, de nem érdemes, amúgy sem lehet lezárni
a feltört ampullát. Gyors hatású, eltünteti a fáradságot, az apróbb ráncokat, a fejszesító hatása remek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. november 10.

Nagyon jó! Akkor használom, ha színház, vendégség vagy egyéb esti program van.

Elkofen

2016. április 25.

Szerintem prímán hidratál és feltölt, de a nagyon száraz részekre még érdemes nehezebb krémet is kenni pluszban. Egy ampulla tartalma két használatra elég, ha csak az arcomra kenem és kihagyom a nyakat+ dekoltázst. Én este használtam és reggel tényleg szép bőrrel ébredtem. Talán feszesít is valamit, de kizárt hogy csodákat műveljen a ráncokkal. Azokat egyetlen szérum és krém sem képes eltüntetni. Szóval, ahogy már írták előttem inkább felélénkíti bőrt. Ehhez a hatáshoz viszont ár-érték arányban tényleg elég drágácska.
A most gyártott ampullák tartalma már ásványi olaj és parabénmentes és parfümmentes is. (Szóval a folyadék illata olyan, mint a tiszta víznek.) Nagyon gyorsan beszívódik, semmi olajos, zsíros nyomot nem hagy. Szépek az összetevői és nem allergizál. Gyakrabban is használnám, de borsos ára miatt nem ér meg nekem ennyit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 25.

ferike669

2014. október 29.

Nekem nagyon bejött, bár én este használtam. Zsíros a bőröm, de csak T-vonalon, egyébként vízhiányos. Az esti lemosások után eléggé lemattul, ezért hetente egy ampullát használtam (nekem egy ampulla két alkalomra elég volt) és reggel sokkal szebb lett a bőrképem. Nekem feszesített is kicsit (így 34 évesen :D). Elég sok van az ampullában, szerintem 2 alkalomra is elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 29.

szandi05

2014. október 4.

Szerintem sem képes csodákra, kicsit élénkíti csak fel a bőrt. Az ampullából nem folyik ki teljesen az egész, benne marad, nem lehet kiszedni. Egyébként valóban elég lenne egy ampulla 2 alkalomra.
Az illata viszont nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 4.

Az illata viszont nagyon jó.

szerka

2014. szeptember 18.

Nem ajánlanám. Gyakorlatilag nem ér semmit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 18.

Nem ajánlanám. Gyakorlatilag nem ér semmit.

fagas

2013. március 22.

Sajnos én sem tudok csodákat zengeni róla, teljesen átlagosnak vélem, az Avon fehér teás ampullái után nagy csalódás volt. Azok ugyanis valóban használtak, ellentétben ezzel.:-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 22.

annajudit

2012. április 28.

Kb. 1 hónapja vettem az ampullákat, melyből tapasztalatom szerint kevés (kb fél ampulla) is elég a teljes arcra. Alapos arctisztítás és gyenge radírozás után használom, amikor szükség van rá. :) Az egyenetlen, fáradt, fakó bőrömet felélénkíti és puhítja, reggelente, alkalomszerű használatra ideális. Nagyon gyorsan, másodpercek alatt beszívódik, épp ezért nekem nappali krém kell utána. Az esküvőmre készülődés közben vettem meg az ampullákat, és azt hiszem a nagy nap reggelén is ezt fogom használni. :) Az ára ha jól emlékszem 2500-2800 ft körül volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 28.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Oleth-10 ti I eu 2 1

Emulgeálószer, surfactant. Természetes formában halolajokban fordul elő, de a kozmetikai iparban általában mesterségesen állítják elő.  Bővebb info: http://truthinaging.com/ingredients/oleth-10/

Oleth-20 ti I eu 1 0