Yves Rocher

Ár:   11 200 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, Módosítva: 2015. december 15.

Ár:   11 200 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Kiadás éve: 2015.

Illatcsalád: orientális-virágos

Illatösszetevők: írisz, pacsuli, vanília

Ár: 10000 , Eladó: Blaneczka
Állapot: 1-2x próbálgattam, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost, MPL automata, posta a vevő ktg-én vagy személyes átvétel 1.,2.,12. Kerületben

Linett21

2021. május 4.

Pacsuli, vanília és írisz. A hivatalos összetétele ennyiből áll. Hihetetlen, milyen komplex illatot tudtak ebből kihozni. Édes, sötét, púderes. Meg mertem volna esküldni, hogy tonkabab, ámbra, ében, vagy benzoin is van benne... de mégsem. Kicsit égetett cukros. A kezdeti sötét cukor után jön a púderes-fás leszáradás. És ezen a ponton esküdni mertem volna rá, hogy aromás fekete teát is éreztem benne. Nagyon érdekes illat, meglepő volt egy ilyen a Yves Rocher-tól. Az talán túlzás, hogy "Érzéki fa" (=Bois Sensuel), de telitalálat télre, hidegre. Melegít.
Tartóssága közepes, rajtam kb. 3-4 óra; sajnos elég korán bőrközelivé szelídül.
Szerintem ettől még megéri az árát; sokkal többet sugall; luxusillatszerű.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 4.

Tartóssága közepes, rajtam kb. 3-4 óra; sajnos elég korán bőrközelivé szelídül.
Szerintem ettől még megéri az árát; sokkal többet sugall; luxusillatszerű.

pilleriin

2020. november 1.

Nem tudom, miért "bois", én nem érzek semmi fásat ezen. Teljesen véletlenül találtam rá, szerelem volt első szippantásra, és a kapcsolatunk még mindig tart. Ez az őszi-téli, hideg időjárásos illatom. Tartós, nagyon szeretem, rajtam nagyon dominál az írisz. Óriási mennyiséget felvásároltam belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 1.

Anett0721

2020. július 25.

Őt is újravettem, akárcsak lila testvérét. A Purple ősz, ő pedig tél. Igazi csillogó, szikrázó, mégis puha, ünnepi illat. Mikor megláttam, hogy kiárusítós polcon fekszik, gondoltam muszáj vennem még egy üveggel, hátha megszűnik....

Hűvös időben használom szívesen, de a legszebb november-decemberben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 25.

Hűvös időben használom szívesen, de a legszebb november-decemberben.

csicsike

2019. április 3.

ma van rajtam eloszor, ugy dontottem, ma ez kell a munkahelyre :).. oke, hogy edes, meg kellemes meg finom meg noies, de arra a hatasra, amit a parombol kivaltott, nem szamitottam - azt mondja, most ujra belemszeretett :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 3.

wildrose

2019. február 22.

Kifújáskor friss, pacsulis, leszáradáskor édes, puha, meleg, telt, krémes, vaníliás illat. Egyszerű, de nagyszerű, nőies parfüm, elég intenzív és elég tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 22.

Sisszy

2019. január 19.

Akciósan vettem meg egy alkalommal a márkaboltban. Nekem tetszik az illata, elég intenzív, keleties illat. Szerettem viselni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 19.

PerfumePippi

2018. április 15.

A So Elixir sem jött be, a Purple-től ki tudok szaladni a világból, mégis...valahogy azt képzeltem, dacára a sok bolti próbálgatásnak, hogy jó lesz nekem, és majd az írisz, meg a vanília...hát, nem az én stílusom. Pedig nem rossz, izgalmas, csak nagyon idegennek érzem. Van benne egy olyan fűszeres jelleg, ami nekem ilyen formában túl sok (pedig a Quelques-t nagyon kedvelem, és az is fűszeres!). Ma már eleget irkáltam a "nem rossz-nem elég jó" kategóriákról, így hát a kompromisszummentes gardrób program keretein belül könnyes búcsút veszek tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 15.

Pocok96

2018. február 12.

A boltban próbáltam anno és ott nagyon nem tetszett a papír teszteren. Nem sokkal utána a netes rendelésemhez ajándékba jött egy 30 ml-es kiszerelése. Sokáig gondolkoztam, hogy kinyissam vs. legyen inkább karácsonyi ajándék valakinek. Szent este végül kinyitottam, mondván van annyi parfümöm +1 már nem oszt, nem szoroz. Magamra fújtam és waooo! Hirtelen erős, majd másodpercek múlva beáll az illata. Nekem nagyon megtetszett, illik is hozzám szerintem. Erős, dögös az illata, határozottságot ad/sugároz. A ruhán több napig is érezhető, és a bőrön se tűnik el egykönnyen. Ha elfogy tuti újra veszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

lindacica

2018. január 30.

A kedvencem az Yves Rocher-től, nagyon szexi téli illat. Tartóssága felveszi a versenyt a nagy divatházak parfümjeivel. Mindenképpen újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 30.

Piko888

2017. december 11.

Mintát kaptam belőle egy rendeléshez és mivel most a 30ml-s ajándékba választható decemberben, gondoltam felbontom előtte kipróbálni. Hát nagyon nagyon nem. Valami meleg, vaníliás, picit fűszeres és elegáns illatra számítottam, de leginkább a húsvéti locsoló kölnikre emlékeztet. Ha elmúlik a szúrós alkoholos nyitás, akkor sem igen több mint egy tucatkölni. Így ajándékba sem fogom választani rendeléshez, az eredeti ára meg no comment. Szerencse, hogy volt mintám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 11.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.