Yves Rocher

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. május 13.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Megújult változat!

"Legyen élmény a zuhanyozás! Frissüljön fel a So Elixir Purple jól ismert, virágos, fás illatjegyeinek kavalkádjában! A bio búzavirágvíz hozzáadásával készült, lágyan habzó tusfürdő diszkrét parfümillattal öleli körül Önt."

• A lágyan habzó, parfümillatú tusfürdő tökéletesen bőrbarát termék.
  • Állati eredetű összetevőket nem tartalmaz.
  • Parabénmentes termék.

szaszu05

2020. június 21.

Mivel a parfümjét imádom, gondoltam kipróbálom ezt is. Hatalmas csalódás. Olcsó szappan szaga van rajtam és iszonyatosan szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 21.

ChinchillaLover

2019. szeptember 2.

A parfümjére kapott jó értékelések miatt megrendeltem, lehet velem van a baj, de nekem borzasztóan büdös "öregasszonyos" pacsuli illata van, amit kb. húsvéti locsolkodásra szánnék, ha a parfümjét vettem volna meg.
Ezt leszámítva jól habzik, kellemesen tisztít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

Ezt leszámítva jól habzik, kellemesen tisztít.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid