Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2022. augusztus 15.

Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Megjelenés éve: 2022.

Illatjegyek: kamilla, jázmin, alga

legallybrunette

2022. szeptember 23.

Beszédültem egy YR boltba, és egy lány éppen előttem vett egyet nagy boldogan, miközben ájuldozva dicsérte az eladónak. Arról lelkendezett, hogy valamire szörnyen hasonlít. Az eladó megerősítette, hogy több vásárló is mondta, hogy erre vagy arra hasonlít, de nem emlékeztek rá, mi az. A vevő még ott volt a boltban, amikor megszagoltam a parfümöt. Megvártam, hogy elmenjen, mert nem akartam elrontani a kedvét, utána elárultam az eladónak: igen, hasonlít. Az elmúlt 10 év összes édeskés, unalmas, de naaagggyon divatos tucatparfümjére. Vége csapó! Köszönjük.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. szeptember 23.

szeliger

2022. szeptember 6.

Semmiség. Jellegtelen virágos illat, nincs mibe belekapaszkodni, egyszerűen nincs mit írni róla. Nagyon vártam, kipróbáltam és simán továbblépek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. szeptember 6.