Yves Rocher

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Orsolya13, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 22.

Kiszerelés:   2,5 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Professzionálisan formázó mini keféjének és természetes növényi rostokkal dúsított textúrájának köszönhetően tökéletesen formázza és természetes módon színezi a szemöldököt.

3 árnyalatban elérhető

1700 Ft, új, Yves Rocher Szemöldök Spirál
Ár: 1700 Ft - 2790 Ft eredeti ára helyett , Eladó: aszilvia
Állapot: Vadonatúj, bontatlan csomagolásában, Helyszín: Gödöllő, fizetés: Fizetés banki előreutalással vagy személyes átvétel Gödöllőn, illetve Budapesten az Örs vezér téren, előre egyeztetett időpontban. Köszönöm szépen, cserében nem gondolkodom most.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Kriszta1988

2021. október 5.

Egyszerűen nagyszerű termék. Szépen formázza és színezi a szálakat, nincs műhatása és kifejezetten tartós. Ajándékba kaptam az egyik rendelésemhez, de mindenképp megrendelem, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 5.

Whosthatfitgirl

2021. május 4.

Nekem ez abszolút bevált, ár-érték arányban szerintem nagyon jó. Nekem tartós még nyáron a melegben is, vagy sportolás közben sem kenődik el. Szépen rendezi a szálakat, természetesen kiemeli azokat.
Kipróbáltam pl. a Clinique brow keféjét, de horror áron se tud többet, mint ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 4.

Kipróbáltam pl. a Clinique brow keféjét, de horror áron se tud többet, mint ez.

lavendermona

2021. április 14.

Nem rég "vásároltam" a törzsvásárlói pontjaimon. Előtte ceruzát és port is használtam, és az kicsit macerás volt nekem. Ezzel viszont könnyen elboldogulok, teljesen megfelelő a szín is, szépen átfésül, fixál, természetesen színez, de ad egy szép tónust. Pontosan ezt vártam tőle. Nem maszatol, gyorsan megszárad és egész nap tart, amíg le nem mosom. Szerintem még a felét sem használtam el, de nagyon meg vagyok elégedve:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 14.

rekasomlai

2021. március 18.

Nekem nagyon bevált, szépen fed, nem mosódik el, egész nap frissen néz ki, természetes hatású.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 18.

stylo

2021. március 15.

Bevalt. Ha jol van szedve a szemoldok, szepen rogzit es szinez. Nem is kenodik el. Teljesen termeszetesnek hat. Mar a harmadikat hasznalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 15.

dzsoff

2021. március 7.

Az első szemöldök spirál, amit kipróbáltam, és teljesen elégedett vagyok vele. Természetes hatású színt ad a szemöldökömnek, könnyen felvihető a festék és a helyén is marad egész nap, nem folyik és potyog le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 7.

fdorottya

2020. július 31.

Nagyon jó kis cucc. Nagyon szép színt ad a szemöldöknek, szépen rögzíti is a szálakat. Nekem egész nap kitart, még ebben a nagy melegben is. Kuponnal vásároltam, így nem olyan vészes az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 31.

Mikka

2020. július 19.

Kicsit sötét, de eszméletlen könnyen, jól felvihető és abszolút természetes hatást ad!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 19.

kecskesszuszu17

2020. július 13.

Nem tartja meg egész nap a szálakat a helyén, de ennek ellenére nagyon-nagyon szeretem, mert az árnyalata tökéletes, egész nap fenn van, és nem kopik le a szín, ami nekem elég fontos, mert ritka a szemöldököm. Illetve ha ezzel színezem át a szemöldökömet, akkor valahogy nagyon természetes lesz. Ezután én szoktam használni egy kicsit vaxosabb spirált is, ami a szálakat rögzíti, és tökéletes szemöldököm lesz, anélkül, hogy ceruzával vagy pomádéval kéne kitöltenem a hiányzó részeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 13.

melir

2020. július 2.

Nagyon megszerettem! Előtte évekig csak port használtam a szemöldökömre, de ez a spirál most az alap nálam. Könnyen használható, tartós, nagyon természetes hatást ad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 2.

Alkoholok: Alcohol
Emolliensek: Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Palmitic Acid, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Palmitic Acid, Sorbitan Sesquioleate
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Benzyl Alcohol
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

PVP 0 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.