Yves Rocher

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Orsolya13, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 22.

Kiszerelés:   2,5 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Professzionálisan formázó mini keféjének és természetes növényi rostokkal dúsított textúrájának köszönhetően tökéletesen formázza és természetes módon színezi a szemöldököt.

3 árnyalatban elérhető

Buklika

2019. január 26.

Nem újravevős, mert
-a 02-es árnyalat ami megvan túl sötét, az legvilágosabb árnyalat pedig túl világos
-nincs vaxoló hatása
Ezért mást keresek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 26.

Nem újravevős, mert
-nincs vaxoló hatása
Ezért mást keresek.

Benedetta88

2018. december 13.

Én is rendelés mellé választottam.Eddig csak szemöldök púderekkel próbálkoztam több-kevesebb sikerrel, de ez meggyőzött.
2 kozmetikai szemöldök festés közötti időt segít 'átvészelni'.Ideális a kis méretű kefe, amivel a megfelelő mennyiségű festéket tudjuk felvinni a természetes hatás eléréséhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

pszabina

2018. február 25.

Rendelés mellé választottam ajándékként, eddig nem használtam szemöldök spirált, a ceruzára esküdtem mindig, de kellemesen csalódtam. Könnyen kezelhető, az árnyalata nekem pont megfelelő (02 középbarna), gyorsan száradó, a kefe mérete teljesen testre- azaz feladatraszabott és nekem önmagában is teljesen kitölti a szemöldököm, mást nem is használtam mellé. Teljes áron elég drága ez a kis kiszerelés, de eddig úgy tűnik, hogy megéri majd újravennem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

Orsolya13

2017. november 10.

Kicsit drágállom, de akcióval sikerült hozzá jutnom. A 02-es, középbarna árnyalatban van meg. Nem volt még szemöldök spirálom, szóval viszonyítási alapom nincsen. A keféje kicsi, praktikus és nem vesz fel sok festéket, így nem lehet túlzásba vinni a színezést. Használtam csak önmagában és por állagú szemöldökformázó fölé is. Kellemes, nem hivalkodó színt ad a szemöldöknek, nekem nem maszatolódott el és a helyén tartotta a szálakat. Meg vagyok vele elégedve, teljes áron nem venném meg, akcióval talán még beruházok rá ha elfogy. Nem csodaszer, nekem olyan 4 és fél csillagot ér, így megelőlegezek neki 5 csillagot, aztán meglátom még, meddig tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

Alkoholok: Alcohol
Emolliensek: Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Palmitic Acid, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Palmitic Acid, Sorbitan Sesquioleate
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Benzyl Alcohol
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

PVP 0 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!