Yves Rocher

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Orsolya13, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 22.

Kiszerelés:   2,5 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Professzionálisan formázó mini keféjének és természetes növényi rostokkal dúsított textúrájának köszönhetően tökéletesen formázza és természetes módon színezi a szemöldököt.

3 árnyalatban elérhető

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

fdorottya

2020. július 31.

Nagyon jó kis cucc. Nagyon szép színt ad a szemöldöknek, szépen rögzíti is a szálakat. Nekem egész nap kitart, még ebben a nagy melegben is. Kuponnal vásároltam, így nem olyan vészes az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 31.

Mikka

2020. július 19.

Kicsit sötét, de eszméletlen könnyen, jól felvihető és abszolút természetes hatást ad!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 19.

kecskesszuszu17

2020. július 13.

Nem tartja meg egész nap a szálakat a helyén, de ennek ellenére nagyon-nagyon szeretem, mert az árnyalata tökéletes, egész nap fenn van, és nem kopik le a szín, ami nekem elég fontos, mert ritka a szemöldököm. Illetve ha ezzel színezem át a szemöldökömet, akkor valahogy nagyon természetes lesz. Ezután én szoktam használni egy kicsit vaxosabb spirált is, ami a szálakat rögzíti, és tökéletes szemöldököm lesz, anélkül, hogy ceruzával vagy pomádéval kéne kitöltenem a hiányzó részeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 13.

melir

2020. július 2.

Nagyon megszerettem! Előtte évekig csak port használtam a szemöldökömre, de ez a spirál most az alap nálam. Könnyen használható, tartós, nagyon természetes hatást ad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 2.

Buklika

2020. január 2.

Nem újravevős, mert
-a 02-es árnyalat ami megvan túl sötét, az legvilágosabb árnyalat pedig túl világos
-nincs vaxoló hatása
Ezért mást keresek.

Update: Nagyon megszerettem!
Rájöttem egy használati trükkre, ami miatt viszont már nem tudok sminkelni enélkül a kis csoda nélkül.
Először nem a szálak növrkedési irányával megegyezően húzom át a kefét, hanem óvatosan, kissé felborzolva, visszafe. Aztán pedig újra átmegyek rajta normálisan is, hogy elegyengessem a szálakat. Ez a kétirányú festés optimális mennyiségű pigmentet visz fel, és amolyan natúr, no-makeup hatást érek el vele. Ha hiányzik 1-2 szál, az YR szemöldölceruzájával picit korrigálom. Így, hogy a színes hasonlóak, a végeredmény szerintem tökéletes.
Habár a mennyiség viszonylag kevés, sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

Nem újravevős, mert
-nincs vaxoló hatása
Ezért mást keresek.

Update: Nagyon megszerettem!
Habár a mennyiség viszonylag kevés, sokáig elég.

dori96

2019. november 19.

Évek óta ezt használom, nagyon szeretem.
Szépen megfesti és rögzíti a szálakat, így semmi mást nem használok a szemöldökömre.
Viszonylag sokáig elég, így árban sem vészes, ráadásul gyakran van rá akció.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

Évek óta ezt használom, nagyon szeretem.
Viszonylag sokáig elég, így árban sem vészes, ráadásul gyakran van rá akció.

HHH97

2019. november 17.

Természetes hatást lehet vele elérni, sminkfixálóval együtt kellőképpen tartós is. A kis kiszerelése miatt nem biztos, hogy újravevős, de első szemöldök spirálnak tökéletes számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 17.

Benedetta88

2018. december 13.

Én is rendelés mellé választottam.Eddig csak szemöldök púderekkel próbálkoztam több-kevesebb sikerrel, de ez meggyőzött.
2 kozmetikai szemöldök festés közötti időt segít 'átvészelni'.Ideális a kis méretű kefe, amivel a megfelelő mennyiségű festéket tudjuk felvinni a természetes hatás eléréséhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

pszabina

2018. február 25.

Rendelés mellé választottam ajándékként, eddig nem használtam szemöldök spirált, a ceruzára esküdtem mindig, de kellemesen csalódtam. Könnyen kezelhető, az árnyalata nekem pont megfelelő (02 középbarna), gyorsan száradó, a kefe mérete teljesen testre- azaz feladatraszabott és nekem önmagában is teljesen kitölti a szemöldököm, mást nem is használtam mellé. Teljes áron elég drága ez a kis kiszerelés, de eddig úgy tűnik, hogy megéri majd újravennem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 25.

Orsolya13

2017. november 10.

Kicsit drágállom, de akcióval sikerült hozzá jutnom. A 02-es, középbarna árnyalatban van meg. Nem volt még szemöldök spirálom, szóval viszonyítási alapom nincsen. A keféje kicsi, praktikus és nem vesz fel sok festéket, így nem lehet túlzásba vinni a színezést. Használtam csak önmagában és por állagú szemöldökformázó fölé is. Kellemes, nem hivalkodó színt ad a szemöldöknek, nekem nem maszatolódott el és a helyén tartotta a szálakat. Meg vagyok vele elégedve, teljes áron nem venném meg, akcióval talán még beruházok rá ha elfogy. Nem csodaszer, nekem olyan 4 és fél csillagot ér, így megelőlegezek neki 5 csillagot, aztán meglátom még, meddig tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

Alkoholok: Alcohol
Emolliensek: Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Palmitic Acid, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Palmitic Acid, Sorbitan Sesquioleate
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Benzyl Alcohol
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

PVP 0 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.