Yves Rocher

Ár:   690 Ft, 1290 Ft és 1890 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   50 ml, 200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: floracska6, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. november 3.

Ár:   690 Ft, 1290 Ft és 1890 Ft
Kiszerelés:   50 ml, 200 ml és 400 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

2020-as téli kollekció része

• Bőrgyógyászati felügyelet mellett tesztelt termék.
  • Növényi eredetű összetevők: almavíz-kivonat, biogazdálkodásból származó búzavirág kivonat.
  • Növényi lemosóalap.
  • Biológiailag könnyen lebomló formula.
  • Több mint 98% természetes eredetű összetevőt tartalmaz.
  • Flakonja újrahasznosítható, mely maga is újrahasznosított műanyagot tartalmaz.
  • Etoxilátmentes, parabénmentes termék.

Yves Rocher Téli Alma Hab és Tusfürdő - 400 ml
Ár: 1500 Ft , Eladó: daisydream
Állapot: teljesen új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy foxpost/posta (+ptk)

Pampilla

2021. január 26.

Almáspite illatom lett és nagyon tartós,imádom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 26.

Almáspite illatom lett és nagyon tartós,imádom!

VNikol

2021. január 19.

Karácsonyi ráhangolódásként esett rá a választásom a webshopban. Nekem sajnos nem annyira tetszik az illata, számomra mást jelent a téli alma illat. Nem is igazán tudom megfogalmazni mi lehet vele a bajom, hiszen imádom az édes illatokat. Gyorsan el is használtam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 19.

silver

2021. január 17.

Ismét egy gyönyörű csomagolású ünnepi kiadás. Viszont hiába keresem benne a téli alma illatát, inkább túrós batyura vagy pudingos táskára emlékeztet. Sajnos egyáltalán nem is tartós az illata, már a flakonból kiöntve sem érezni. Ajándékba kaptam, szóval elhasználgatom, de ha én magam vettem volna, kicsit csalódott lennék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 17.

annroi

2021. január 11.

Jól habzik, nagyon finom illata van, viszont fürdés után hamar elillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 11.

Jól habzik, nagyon finom illata van, viszont fürdés után hamar elillan.

zsofi980809

2021. január 5.

Fürdés után az illata valóban hamar elillan, de annyira nehezen találok olyan tusfürdőt, aminek az illata ennyire megfogna, szóval nekem 5 csillag!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 5.

SoLy

2021. január 4.

Nem szárít, jól habzik, az illata a flakonban almás süti, fürdés után hamar elillan. Semmi extra, egy kis téli ráhangolódás :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 4.

merike3

2021. január 4.

Kellemes vele a fürdés, de számomra sajnos alig érezhető az illat, sokkal intenzívebbre számítottam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 4.

Dorotii66

2021. január 3.

Nagyon finom, kellemes illata van és fürdés után is sokáig érezhető, ami számomra óriási pozitívum. Jól habzik, nem szárít. Az egyetlen dolog, ami miatt nem kap öt csillagot, hogy számomra kicsit túl édesre sikeredett az illata (de ettől függetlenül mégis oda vagyok érte).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 3.

Sinsi

2021. január 3.

Imádom.Annyira de annyira finom az illata. Egésznap szagolgatnám. A tubusban és a börömön is isteni az illata. Inteznzív és tartós. Jól habzik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 3.

Alaya

2020. december 31.

Az egyik kedvenc karácsonyi tusfürdőm lett idén. Nekem nagyon tetszik az illata, eléggé tartós is. Szépen hangzik, és nem okoz kiütést, viszkető érzést nálam, amiért külön hálás vagyok :$

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 31.

Színezék. Lilás piros.