Yves Rocher

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Juccimo, Módosítva: 2021. április 22.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

2020. limitált kiadás, Téli alma kollekció része

A téli alma kényeztető illatával gyengéden hidratálja kezeit. 92% természetes eredetű összetevőt tartalmaz. Bio- és fair trade gazdálkodásból származó karitévajjal.

Cremeviki

2021. április 10.

Ajábdékba kaptam karácsonykor. A kezemet jól hidratálja, kellemes az illata, de nem venném meg magamtól mert ez a fahéjas alma illat valahogy egy idő után émelyitő. Ha épp nincs más kéznél akkor felkenem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 10.

bernadettu

2021. március 21.

Vak vásárlás volt, a hasonló illatú folyékony szappanra sok jó értékelés érkezett így gondoltam a hasonló illatú kezkrem is jó lesz.
Az illata engem fahéjas almás tejberizsre emlékeztet viszont nekem túl émelyítő, bár akinek tetszik az örülhet neki mert sokáig megmarad.
A kezemet sajnos irritálta így végül testápoló lett belőle és utána gyors kézmosás.
Egynek elment de alig vártam hogy elfogyjon

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 21.

Egynek elment de alig vártam hogy elfogyjon

bogilarka

2021. március 20.

Frissen sült almáspite illata van, órákkal később is lehet érezni az illatát a bőrön, imádom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 20.

Rean519

2021. március 16.

Nekem túl erős, émelyítő illata (vagy inkább szaga) van. Eleinte szerettem, de egy idő után képtelen voltam elviselni. A lábamra használtam, hogy ne annyira érezzem, de egy idő után inkább továbbadtam a családban. Ha jobban ki volt száradva a kezem, akkor arra kevés volt, ha valakinek bejön az illata, mindennapos kézkrémnek jó lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 16.

BonnyBunny

2021. március 7.

Az illata isteni finom, viszont konkrétan SEMMI hidratáló hatása nem volt. Elhasználtam, de max. SOS-ben a bőr húzódásának egyhítésére jó. Az illata miatt kap 2 csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 7.

Kremcica

2021. február 22.

Közepes hatású kézkrém, mondhatnám úgy is hogy a kissé száraz kezeket rendszeresen kenve rendben tartja. De ha télen kirepedt, fájósan száraz akkor nem sokat ér. A ragacsossága idővel beszívódik, leszárad. Viszont az illata az jajj. Nem lenne rossz csak kellemetlenül sok(k), bitangerős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 22.

lili2020

2021. január 28.

Jó illata van, de egyébként semmi extra. Nagyon száraz téli kézbőrre nem elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 28.

Jó illata van, de egyébként semmi extra. Nagyon száraz téli kézbőrre nem elég.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2