Yves Rocher

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2020. november 4.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Szappanok

2020-as téli kollekció része

A kényeztető téli alma illata élményt csempész a mindennapi kézmosások idejére. pH semleges a bőr számára.

wildrose

2021. január 21.

Kellemes, édes, almás süti illatú, géles állagú folyékony szappan, jól habzik, jól tisztít, de egy kicsit szárít. A csomagolása kifejezetten tetszetős.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. január 21.

Amadea

2020. december 31.

Nagyon ritkán vásárolok már az YR-ban, nálam eleve csak a fürdőtermékek jöhetnek szóba tőlük, minden más nem vált be annyira.
Ennek a karácsonyi kollekciónak nagyon tetszik a csomagolása és imádom a fűszeres, téli illatokat, úgyhogy miatta beszambáztam az üzletbe és a kézkrém testvérével együtt elhoztam, sokkal jobban esik egy kicsit extrább folyékony szappannal kezet mosni.
Az én bőrömet nem szárította jobban, mint más szappan. Használat közben az illata intenzív, de utána sajnos már elillan. Nem ez lesz a kedvenc folyékony szappanom, de nem bánom, hogy kipróbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 31.

Kardvirág

2020. december 31.

Ez valami szörnyű! Ajándékba kaptam. Egyszer mostam meg vele a kezem, teljesen kiszáradt, kipirosodott, elkezdett hámlani és órákon keresztül nem tudtam eltüntetni az undorító illatát a kezemről, hiába mostam meg tiszta vízzel vagy szappannal. Fujjjj! Gyorsan oda is adtam az egész csomagot a futárnak, aki épp csomagot hozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 31.

macooka

2020. december 29.

Hű ez nagyon szuper! Annyira, hogy vissza is mentem az üzletbe és vettem még egy üveggel. Sőt, szerintem ha végre leárazzák, veszek még eggyel.. :))
Nagyon finom almás süti illatú kézmosó szappan, kevés is elég belőle mert nagyon jól habzik. Kézmosás közben nagyon lehet az illatot érezni, utána már kevésbé, de egy 10-15 percig még megmarad a kézen is utána. Az én kacsóimat nem szárítja, de nekem alapból nagyon puha a bőröm mindig. A csomagolás is szuper jól néz ki, nagyon szép ünnepi. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 29.

szeliger

2020. november 1.

Finom, almás süti illatú szappan, az illat szolid, nem tolakodó, kézmosás közben jól érezni, utána nem marad a kézen. A kézmosás most úgyis központi helyen van, úgyhogy örülök neki, hogy legalább ezzel is ráhangolódást nyújt a közelgő ünnepekre. A flakon is jól sikerült, szemrevaló darab. Picit egyébként szárít, de ezt most megbocsátom, mert a másik főszerep úgyis a kézkrémeké, szinte megállás nélkül krémezem a kezeimet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 1.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid