Yves Rocher

Ár:   5600-11 200 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: antonelly, az összetevőket feltöltötte: Lin, Módosítva: 2021. február 18.

Ár:   5600-11 200 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

"Lángolás és finomság, gyengédség és kitartás, erő és törékenység: a jázmin szereti az ellentmondásokat. Ezek közül a legváratlanabb, hogy vajon ilyen pici virágokból hogyan születhet ennyire erőteljes fuvallat. A jázmin néha félénk, néha hódító, finom, kerek vagy lágy, néha viszont a szédület határáig érzéki."

Fújós: Yves Rocher Tendre Jasmin EDP
Ár: 1.500/2.700 Ft +szállítás , Eladó: Asianlover
Állapot: 5/10 ml-es műanyag fújós, Helyszín: --, fizetés: átutalást követően küldöm (személyes átvételt nem tudok vállalni)

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Asianlover

2020. október 14.

2020. október: Nagy kár, hogy itthon már nem árulják már ezt az illatot! Idén nagyot ment a jázmin, így újra rácsodálkozhattam, milyen szuper illat is ez, főleg ebben a pár ezer forintos árkategóriában. Iszonyú tartós is. Egyetlen negatívum, hogy tökéletesen lineáris - hasonlóan a cég minden illatához - de mondjuk azért ezen az árszinten ne várjunk csodákat. Viszont tényleg egy szuper, nőies, kellemes jázmin bomba, annak aki szereti :)

2017. június: Nagyon kellemes, nőies illatnak tartom. Igen tartós is. Egyetlen szívfájdalmam, hogy máson sokkal puhábban nyílik ki, az én bőrömön végig megtartja a citrusos felhangját, de, hát ez van, rajtam nem lesznek édesek a parfümök. Előnye viszont, hogy tulajdonképpen négyévszakos illatnak is mondhatjuk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 14.

estokani

2019. február 27.

UD: Eljött a búcsú ideje. Uncsi, uncsi, szintetikus, egysíkú. Már nem szereti az orrom, ráunt, telítődött és inkább émelyít mint frissít. Messze nem hat természetes frisseségnek. Kb olyan, mint mikor a wc-ben "szaghatás-szelidítés" címén rátolnak egy adag citrus fresh-t. Hát ide jutott a mi kapcsolatunk, tudom, az én hibám. Remélem vannak akik évek után is szeretik, nem ilyen hisztisek, mint én.

Amikor frissen kifújom engem mindig egy virágbolt illatára emlékeztet. Nagyon szeretem viselni, friss, finom, nőies. Nagyon kellemes illat, könnyen olvad egybe vieslőjével.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 27.

dandelion

2018. szeptember 19.

Nagyon szeretem a jázmin illatot, észrevettem, hogy szinte az összes kedvenc parfümömben megtalálható, ezért bátran rendeltem meg látatlanban. Kifújáskor szerintem fojtogatóan tömény az illata, nem könnyen viselem, de egy-két óra múlva már egészen kellemes szolid virágillata van, én ekkor kedvelem igazán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

Timkeee

2018. augusztus 3.

Egy fél üvegnyit elfújtam, de egy idő után nagyon szúrta az orrom, és már képtelen vagyok használni. Egyébként valóban az egyik nagyonjázminos illat

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Cintia04

2018. június 15.

Egy időben használtam, nagyon szerettem aztán száműztem a szekrényem utolsó polcaira fel nem foghatom, hogy miért. A napokban ismét elővettem és még mindig azt kell, hogy mondjam ez bizony nagyon klassz kis illat! Úgy fogalmaznék ez egy meleg, ölelő jázmin ami mégsem fojt meg mert a narancsvirág és a mandarin nagyon jót tesz neki amitől megmarad a jázmin karaktere, erőssége az amiért a jázmin virágot és annak illatát úgy szeretjük mégis fiatalos, üde marad. Nagyon tartós 8 órán át tündököl a bőrömön és a hajamba még tovább. Végül azt kell, hogy mondjam nagyon is örülök az üveges példányomnak és itt az idő visszatérni hozzá. Szeretem!❤️🌼

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

Bonita0527

2018. június 9.

Tényleg csak rendelni lehet? Boltban azt mondtak hogy megszűnt... vagy csak masik boltban nézzem meg? Duna plázában voltam. Koszi előre is

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 9.

Burya

2018. május 30.

Hetekig gondolkodtam rajta, hogy kell-e ez nekem vagy sem, míg végül egy gyengébb pillanatomban mégis megrendeltem. Mindig is rózsás típus voltam, abból is a tövises, mélyvörös, bársonyszirmú típus, úgyhogy az ilyen bájos kis fehér virágos illatok sosem voltak jelen a gyűjteményemben. Viszont épp mostanában nyílt a jázmin, van is egy nagy bokor az ablakom alatt és hihetetlenül finom illata volt, ezért aztán a fejembe vettem, hogy márpedig én ezt az illatot felkutatom parfüm formájában is, mert igenis szeretném magam körül érezni. Eszméletlen sok jázminos illatot kipróbáltam, de azt hiszem, eddig ez fogta meg a legszebben. Nem a legélethűbben, a legszebben. Nagy különbség. Ez az ártatlanság egyszerre virágos és friss, nem túl édes és nem is túl gyümölcsös. Friss, tiszta, ragyogó, amolyan "épp most fürödtem, de magamtól van ilyen jó illatom" parfüm. Én egyáltalán nem érzem szúrósnak, épp ellenkezőleg, a mimózától kifejezetten púderes, és bár összességében tetszik, éppen ez az, ami miatt nem maradhat. Túl púderes, túl bájos, túl kedves, az első 20 perc után durván édesedik is... magamon egyszerűen nem tudom elképzelni. Eddig Montale Jasmin Full a nyerő, annak megvan az a nyers, földes, zöld alapja, amit egy valódi jázminbokor mellett álldogálva érez az ember a kertben. A tartóssága viszont kiváló, és végső soron az illat is kifogástalan, csak hozzám nem passzol, úgyhogy megy az 5 csillag. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

Anett0721

2018. február 16.

Nagyon szerettem őt 4 évvel ezelőtt, nagy vágyam volt megvenni. Használtam sokat, aztán ráuntam, mert idővel rákaptam az összetettebb, vadabb illatokra, ő pedig szelíd és lineáris (rajtam).
Most ennyi évvel később újravenném, de egyrészt sanszos hogy hamar ráunnék megint, ill. megtaláltam a virágos illatomat tavaszra.

Szóval fincsi, szolid, hozzászokik az orr. A max csillag azért mert tényleg nagyon szép illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 16.

Munyez

2017. december 28.

A jázmin a kedvenc illatom, nagyon nagyon NAGYON sok ideje kerestem egy parfümöt, ami átadja. Megtaláltam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

doktorjulcsi

2017. október 11.

Nagybetűs SZERELEM! Évek óta kerestem a tökéletes jázminos parfümöt, hát ez az igazi :) Fél éve használom, nem szokta meg az orrom és néha napközben megcsap az illata, valami mennyei! Nincs panasz a tartósságára sem, az üvege gyönyörű, egy igazi nőies parfüm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Színezék. Lilás piros.