Yves Rocher

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mesu80, Módosítva: 2017. június 4.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Wikca

2018. július 4.

Igazi nyári csoda! Többször használom egy nap felfrissülés céljából testpermetként. :) Sajnos már csak nagyon pici van az üveg alján...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

csakmoni

2017. január 9.

Évekig használtam, nagyon szerettem. Sajnos nem volt túl tartós, de remek reggeli motivációs illat volt munkába indulás előtt:) Sajnos az új változat kevésbé intenzív, még illanósabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 9.

magor74

2016. szeptember 26.

Yves Rocher Thé Vert Eau de Cologne

Ezt a parfümöt szeretném valahol megvásárolni. Lenne valakinek ötlete, hogy hol lehet neten megvenni?

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 26.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
szelesteirita

2016. május 3.

Nekem ez az állandó illatom, ha épp illatot szeretnék. :) Könnyed, és sokáig érezni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 3.

szakszil

2016. április 30.

nyárra szuper testpermetnek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 30.

nyárra szuper testpermetnek

allebag2

2015. július 17.

Kedvenc illatszer 30 fok felett, frissítő, könnyed, légies, fanyar. Ezért jártam be az Yves Rocher boltba, viszont megszüntették (nyilván, hiszen nagyon jó termék volt, nagyon jó áron). Lett helyette más zöld teás, gyengébb illattal, dupla annyi pénzért...Sírok...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 17.

lauran

2015. június 6.

Arden zöld teájának fénykora. Ugyanis jó pár évvel ezelőtt intenzívebb és tartósabb volt a Green Tea. Ha valaki erre a régi feelingre vágyik, ezt a terméket kell vennie, és nem az Ardenét. Harminc fok fölött érmes fújkálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 6.

SzRose

2015. május 17.

Az egyik kedvenc parfümöm! Hatalmas előnye, hogy egész nap lehet érezni, nem kell utána fújkálni. Ekkora kiszerelés és ilyen minőség mellett teljesen megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 17.

grizus

2015. május 16.

Finom, elég citrusos, de érezhető a a zöld tea is. Tavaly nyáron vettem és csalódásomra első fújáskor ekcémát okozott. Emiatt nem is használtam, aztán nemrég eszembe jutott, hogy megint kipróbálom és most nem okoz problémát. Ez eddig oké, de sajna a tartóssága elég gyenge, úgyhogy emiatt csak három csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 16.

Ella@34

2015. április 27.

VIGYÁZAT,KIVONJÁK a forgalomból!

Up. Hát igen,az a bambuszos volt..égen-földön kerestem,de már nem kapni,csak az ebayen,huszonezrekért.A parfümről:mindenki azt mondja,ennek van a legjobb illata,el is fújkáltam a nyáron,ősszel,lehet rajtam intenzíven érezni.De nekem valahogy nem jön be,túl savanyú,nem illik hozzám.Nem vagyok oda a citromért,ez alól kivétel a Light blue.Az viszont igaz,hogy az összes zöld teás parfüm között ez a legfinomabb,legfrissítőbb.

Sziasztok!Tudnátok nekem segíteni?A múltkor bent jártam a Rocher boltban,és megillatoltam 2 féle kölnit,ezek közül.Az egyik nagyon-nagyon erős citromos volt,olyan mint Elizabeth Arden Green Tea-je,a másik isteni finom növény illatú volt,mint a frissen vágott fű..Beleszerettem,ezért itthonról(én lüke,nem vettem ott meg..) megrendeltem látatlanba ezt..nem tudom jól tettem e..Ez melyik lehet..?Vagy az a bambuszos lehetett?Azt állítólag nem gyártják..Köszönöm előre is!:)

Egyelőre 5,de még updatelek..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 27.

VIGYÁZAT,KIVONJÁK a forgalomból!

Egyelőre 5,de még updatelek..

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Színezőanyag. Zöld.