Yves Rocher

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. június 26.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Samponok

Megújult változat

Tisztító sampon a csalán erejével tisztítja meg a fejbőrt a faggyútól és a szennyeződésektől.

Ancsay

2020. január 20.

Már egy ideje sejtem, hogy zsíros hajra nem érdemes zsíros hajra való sampont venni, mert csak szárítja és nem megoldás, de tettem még ezzel egy kísérletet hátha jó lesz. Nos nem jött be, a hajvégemet kiszárította, a hajtövem még hamarabb zsírosodott...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 20.

Ann86

2019. október 1.

Imádtam a régi YR samponokat, de sajnos az új verzió nem jó számomra. Többet is kipróbáltam és azt kell, hogy mondjam, hogy nagyon rossz lett. Úgy érzem, kimostam a hajamból, de szárításnál már annyira ragad tőle a hajam, hogy kifésülni is alig tudom. Arról nem is beszélve, hogy két nap múlva csomókba áll össze a hajam. Őszintén nagyon sajnálom, mert a kedvenc samponjaim voltak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 1.

tunderelefant

2019. szeptember 10.

Én is a régi változatra szavazok, teljesen más lett. Az előzőtől szerencsére alig zsírosodott a hajam- emiatt szerettem bele. Ettől a sampontól elnehezedik és sokkal hamarabb zsírosodik... Úgy tűnik új sampon után kell néznem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Lilly92

2019. július 21.

A régi változata volt számomra a tökéletes sampon, már évek óta csak azt használtam. Amikor megláttam ezt az új változatot az üzletben, akkor azt hittem, hogy csak minimálisan változtattak rajta, úgyhogy gondolkodás nélkül megvettem. Aztán amikor kibontottam, megcsapott az orrfacsaró arcszesz szag, pedig nagyon szerettem a régi változat természetes illatát (eléggé érzékeny vagyok a szagokra). Ekkor néztem meg az összetevőlistát, és láttam, hogy a csalán jóval hátrébb került, de úgy voltam vele, hogy ha a hatása legalább megközelítőleg olyan lesz, mint az elődjéé, akkor mindent elnézek neki. Hát sajnos megközelítőleg sem olyan, köszönőviszonyban sincsenek. Már hajszárítás után is elnehezült, lelapult volt a hajam, másnapra pedig tocsogott a zsírban, és viszketett a fejbőröm. Nagyon sajnálom, hogy így elrontották a kedvenc samponomat, most kereshetek újat :( Ez sajnos a kukában landolt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 21.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Fructooligosaccharides