Yves Rocher

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cserkoo, az összetevőket feltöltötte: Anna, Módosítva: 2019. április 8.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

A bio mezőgazdaságból származó csalánkivonatnak köszönhetően a Tisztító samponhatékonyan távolítja el a szennyeződéseket a hajtövektől a végekig. Hatékony ápolás a tiszta, selymes tincsekért, amelyek nem nehezülnek el.

csvik

2021. február 13.

Gyorsan zsírosodó hajamra vettem, ez volt az első "natúr" kozmetikum. Semmit nem segített a zsírosodáson. Nem is vettem újra. Talán még egyszer majd megpróbálom a közel jövőben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 13.

bioglar

2020. szeptember 4.

Még gyorsabban zsírosodott a hajam tőle, mint szokott és viszketett tőle a fejbőröm. Ez is úgy végezte mint megannyi más sampon kísérlet: kézmosó szappanként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 4.

candices

2020. augusztus 18.

Hamar bezsírosodott tőle a hajam a végét meg szárította. Nem ajánlanám..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 18.

Hamar bezsírosodott tőle a hajam a végét meg szárította. Nem ajánlanám..

Nonnerka

2020. július 29.

Eddig szinte minden higiéniás cucc amit használtam az yves rocher. Mostanában azonban zsírosodik a hajam, és már 3. napon viszket a fejbőröm. Ennek megoldására vettem meg ezt a sampon verziót, lassan elhasználom az első flakont, de semmit nem segített. A fejbőröm ugyan olyan gyorsan zsírosodik, de legalább a hajamat szárítja, sőt, viszket tőle a fejbőröm😢

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 29.

Atiyeh

2020. május 1.

Szerintem egy teljesen átlagos sampon, nagyon finom az illata, üde hatást biztosít, szépen tisztít, de semmi extra plusz érzés.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 1.

noreb04

2020. április 8.

ugyan nem én használom, hanem a férjem, de ő imádja. nem hajlandó más sampont venni :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 8.

MissScorpio

2020. február 20.

Tetszik az illata, természetessége, mint minden ilyen samponnál kb. De nekem sem csinált sok mindent a hajammal. Kicsit jobb állagú, egészségesebb kinézetű lett, de másnapra ugyanolyan zsíros volt, mint szokott lenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 20.

regisha

2020. február 6.

Az újabb változatát használom, de eddig nem túl meggyőző. Alapvetően nagyon gyakran mosnom kell a hajam zsírosodás miatt, ezért reméltem, hogy a termékkel majd megszűnik a problémám. DE sajnos én nem észleltem semmilyen pozitív hatását. Még adok neki néhány esélyt, hátha.. Nekem az üzletben azt mondták az eladó hölgyek, hogy 5 napnál gyakrabban ne használjam a hajamra. Öt napot meg nem nagyon bír ki a fejem, a termékkel sem.. :D Újra nem venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 6.

EloiseBlack

2020. február 2.

Gondoltam miután a másik samponja zsírossá tette a hajam hátha ez segít. Hát nem jött össze. A másiktól zsíros lett a hajam, ettől meg korpásodni kezdett. Az illata is valami szörnyű.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

lavendermona

2020. január 8.

Én még a régi csomagolásúról írok... Nekem nagyon tetszett az illata, jól tisztított, és több nappal hajmosás után is éreztem a hajamon. Mindig van itthon egy flakonnal, bár szeretem váltogatni a hajsamponokat is. Ez valahogy mindig a biztos "menedék", ami tuti beválik. :) Nem szárít, könnyen eloszlik, habzik..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 8.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid