Yves Rocher

Ár:   15 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. szeptember 9.

Ár:   15 990 Ft
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

A Tropicale Tentation ínyenc illatával a buja dzsungel világába invitál bennünket egy pillanatnyi luxusra. Az Osmanthus virág illata a lédús, édeskés narancs illatával elegyedve egy igazi pezsdítő élményt kínál.

Izgalmas illat, mely egyben óvja környezetünket:

• újrahasznosítható kupak, mely maga is újrahasznosított műanyagból készült
  • 100%-ban természetes eredetű alkohollal
  • Teljes egészében újrahasznosítható csomagolás

Lilla16

2019. szeptember 12.

Nekem sajnos nem jön be ez az illat, a kollekcióból talán ez az egyik leggyengébb szerintem. Egy mintát kaptam a boltban és egy kézkrémet ezzel az illattal. Valamire nagyon emlékeztet benne valami, de nem tudok rájönni, hogy mire. Tartóssága valóban nem olyan erős, mint azt egy EDP-től várná az ember, de én amúgy sem mindig szeretem, ha egész nap illatfelhőt húzok magam után. Egyébként szimpatikus ez az új kollekció, nagyon esztétikusak az üvegek és jó, hogy környezetbarát termékek. A Garden Party illatot lehet egyszer megveszem, de inkább csak akkor, ha akciós lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

Reddiamond

2019. szeptember 10.

Semmi extra. Egyszerű - átlagos edp minőség illatban és tartósságban is. Túlárazott. Csak a kivitelezése és összetevői miatt kap 2-est, az 1-es helyett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

szszabina27

Korcsoport: < 18
2019. szeptember 7.

Finom és nyárias illat, bár szerintem az ár lehetne kicsivel kevesebb is!
Ettől függetlenül nyáron tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Finom és nyárias illat, bár szerintem az ár lehetne kicsivel kevesebb is!
Ettől függetlenül nyáron tökéletes!

Plenda

2019. szeptember 5.

Nagyon finom, igazi nyári trópusi, gyümölcs és virágillat. Tartóssága elég jó, de lehetne jobb is. Kézkrémem is van, együtt mégjobb az összhatás 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

v.szilvia789

2019. augusztus 25.

Vásárlás mellé kaptam egy illatkendőt ebből, de az üzletben végig szaglásztam mindent. Nos, a kendő nem volt nagyon átitatva folyadékkal, így amit lehetett a bőrömre kentem belőle. Kezdésre valóban trópusi jellegű illat, ami nagyon hamar, alig fél órán belül eltűnik, utána nem marad más mint a Naturelle parfümjük lebutított verziója, egyszerű keserűnarancs illat. Az egész illat pedig alig egy óra alatt, amíg beértem a munkába el is tűnt. Ha azt veszem, hogy ezek edp-k és egy üveg 16 e, akkor baromi gyenge. Amúgy az összesre igaz, mindegyik valamilyen ismert illat leegyszerűsített változata. Semmi új nincs bennük és ehhez képest ill a márka színvonalához képes nagyon túlárazottak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Citral, Benzyl Alcohol, Geraniol, Citronellol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol