Yves Rocher

Ár:   15 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. szeptember 9.

Ár:   15 990 Ft
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

A Tropicale Tentation ínyenc illatával a buja dzsungel világába invitál bennünket egy pillanatnyi luxusra. Az Osmanthus virág illata a lédús, édeskés narancs illatával elegyedve egy igazi pezsdítő élményt kínál.

Izgalmas illat, mely egyben óvja környezetünket:

• újrahasznosítható kupak, mely maga is újrahasznosított műanyagból készült
  • 100%-ban természetes eredetű alkohollal
  • Teljes egészében újrahasznosítható csomagolás

akli

2020. július 3.

Meleg, vidám, gyümölcsös illat, ami kivételesen mégsem harsány. Biztosan személyiség kérdése is, de én ennél "erősebb" illatokat nem is nagyon szeretek viselni, így semmi bajom sem tartósságával, sem a hatósugarával. Rajtam most például zuhanyzás után is érződik, ami nem olyan rossz teljesítmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 3.

Dormir

2020. május 13.

Nekem ez nagyon nagyon tetszik!!!!
Egyik elcsépelt trópusi kategóriába sem esik bele. Nem túl gyümölcsös katyvasz, nem kókuszos, nem akvás. Helyette valami könnyű, mégis intenzív frissességet kapunk, lebbenő tisztasággal. Finom, nem roppanóan zöld, de üde. Nem túl virágos, de olyan, mint egy szellő isteni virágillattal telítve.
Nálam nyert!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 13.

Nekem ez nagyon nagyon tetszik!!!!
Nálam nyert!

Dodo95

2020. január 31.

Sajnos ez a legjobb indulattal is 2 csillag. Egyáltalán nem érdemli meg az EDP minősítést. Maximum 2 óráig érezni, és ezt nem én mondom, hanem mások. Az illata viszont nagyon különleges. Kár érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 31.

Lilla16

2020. január 7.

Nekem sajnos nem jön be ez az illat, a kollekcióból talán ez az egyik leggyengébb szerintem. Egy kis mintát kaptam ajándékba és egy kézkrémet is ezzel az illattal. Valamire annyira emlékeztet benne egy komponens (talán a keserűnarancs), de nem tudok rájönni, hogy mire. Tartóssága valóban nem olyan erős, mint azt egy EDP-től várná az ember, de én amúgy sem mindig szeretem, ha egész nap illatfelhőt húzok magam után. Egyébként szimpatikus ez az új kollekció, nagyon esztétikusak az üvegek és jó, hogy környezetbarát termékek. A Garden Party illatot lehet egyszer megveszem, de inkább csak akkor, ha nagyon akciós lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 7.

CeCeDrake

2019. november 22.

Update: használom már 1,5 hónapja legalább. Jó barátok lettünk. Nincs még nagyon hideg, egész kellemes őszi időjárásban teljesen vállalható. Ilyenkor már hordok kendőt, azon viszonylag sokáig érezni. Nagyon megszerettem ezt az illatot, amint jön a hideg, le is teszem és tavasszal újra elő fog kerülni.

Uniszex. Teszteltük. Pasi bőrön szerintem jobb 🙈
Tesztelésre kaptam a terméket, aminek kifejezetten örültem, mivel a kora őszi nyárban elfújkáltam egy Sel d'Azur kb 60%-át és ez mozgatta a fantáziám a kollekcióból még.

A tartóssága az közel sincs EDP, gyakorlatilag testpermethez tudom hasonlítani, még egy EDT is tovább tart. Attól nem kell félni, hogy csíkot húzunk vele és előbb befordul az utcába az illat, mint mi.

Maga a termék elsőre friss, gyümölcsös, olyan trópusi. Virág illatot semmilyen formában nem érzek benne. Nem mondom, hogy Escada, inkább Escada jellegű. Kellemes, egyáltalán nem bántó illat. A leszáradása annyira bőrközeli, hogy nagyon.

100 ml, lehet fújkálni, úgy 3 óránként frissítést igényel. Szerintem nem kimondottan nyári illat, bármikor viselhető, azt még teszteljük, hogy mennyire uniszex.

Összeségében nem rossz, de amit már írtam a testvére értékeléséhez, hogy nem tetszik a csomagolás, meg a tartóssága EDP létére igen gyenge, ezért erre adok egy 4-est, mert jobban tetszik, mint a Sel d'Azur.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 22.

Uniszex. Teszteltük. Pasi bőrön szerintem jobb 🙈

csedoiza

2019. november 14.

Őszintén szólva, nekem nagyon bejött ez az illat. Van egy csöpp kis édeskés illata, de csak enyhén, de leginkább üde, frissítő. Annyira feldob korán reggel, amikor befújom magam vele, hogy sokkal jobban indul úgy a napom. :) Mondjuk drágállom egy EDP-hez képest, de egy 40%-os akció keretében vettem meg, így azt mondtam, hogy amennyire tetszik nekem ez az illat, az megéri azt a pénzt. Összességében teljesen meg vagyok elégedve vele. A 4 csillagot az ára-érték arány miatt adom, eredeti áron szerintem túl drága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

KuliKali

2019. október 23.

Én is tesztelésre kaptam a parfümöt. Előtte bementem az üzletbe megillatolni,hátha egyáltalán nem leszünk jóban (és akkor jobb sorsra juttattam volna pl. anyukámhoz karácsonyra),de ahogy sejtettem első szaglásra szerelem volt.
Erősen hajaz számomra az Escada egyik parfümére,hírtelen nem tudom melyik is az,talán a Miami Blossom. Nagyon érzem benne a gyümölcsös,édes magós és narancsos jellegeket. A tartóssága no comment kategória,bár a vazelines trükkel még nem próbáltam. Viszont számomra nagyon pozitív a gyönyörű csomagolás amiben érkezett és az is hogy újrahasznosított anyagokból van a csomagolása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 23.

Plusskutya

2019. október 23.

Nagyon boldog voltam, amikor megérkezett az értesítő e-mail, hogy azon szerencsések egyike lehetek, akik tesztelésre megkapják ezt a parfümöt.
Kíváncsian vártam a futárt, aki egy rendkívül ízléses, gondosan csomagolt parfümöt hozott. Első szimatolásra tetszett - és tetszik azóta is, pedig általában a púderes - meleg illatokat szeretem magamon, ez pedig inkább citrusos - hideg.
Sokáig vártam a véleményem megírásával, hogy ne csak pillanatnyi benyomás alapján értékeljem, próbálgattam, hogyan "működik" különböző körülmények között.
Kifújáskor nekem inkább EDT - alkoholos, vizes illatot érzek, és leszáradáskor jön elő az a citrusos-mangós illat, amiben én tisztaság-szappan beütést is érzek.
Magamra fújva viszonylag gyorsan (1-2 óra) elillan, ruhában 5-6 órán keresztül megmarad közelről szimatolva.
Az edzést nem bírja, nyomtalanul eltűnik - van olyan parfümöm, ami a meleg bőrömön robban igazán :-)
Laza, sportos szereléshez használom leginkább, amikor a "most ugrottam ki a zuhany alól" tiszta, friss érzést szeretném magamon sokáig.
Azért csak 4 csillag, mert szerintem ez nem EDP, inkább EDT kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 23.

Azért csak 4 csillag, mert szerintem ez nem EDP, inkább EDT kategória.

Kodi

2019. október 23.

Azért örülök, hogy tesztelő lehettem, mert pontosan ezt az egy parfümöt szúrtam ki az egész kollekcióból, mint ami az én ízlésemnek megfelelő lehet. Fejillatában egyetértek az ínyenc jelzővel, nem szokványos trópusi illat, végre nem a tipikus unalomig ismételt műdinnye-műeper, tényleg olyan, mintha belefejelnék valami jó kis koktélba egy dominikai strandon, ahol mondjuk sosem jártam. :D Ebben az új Yves Rocher kollekcióban számomra felfedezhető egy markáns alapillat, gyanítom azt variálgatták a különböző összetevőkkel: a Sel D'azur szinte ugyanez, csak ott a teás akkord erősebb. Intenzívebben vaníliás kivitelben a Cuir de Nuitban is érzem. Nyárra szerintem jó választás lesz, lehet bátran locsolni. Az illatvilág kifejezetten tetszik, számomra a régibb és egyben eredetibb Escadákat idézi, egyértelműen pozitív csalódás. Sajnos a tartósság valóban kívánnivalókat hagy maga után, nagyjából eau de colognenak felel meg, az "eau de parfum" felirat ezúttal túlzásnak tűnik. Sokan emiatt túlárazottnak érzik, bevallom nekem is ez volt az első gondolatom a kollekció többi tagjáról is, ez az észrevétel is jogos. Az újrahasznosított csomagolás nem hat meg, emiatt pont olcsóbbnak kellene lennie. A külcsín egyébként minimalista, szép. Ezen túl nem bántanám ezt a parfümöt, tetszetős köszönése, eredeti hanghordozása miatt 4-est kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 23.

hoberboglarka

2019. október 18.

Tesztelésre kaptam a terméket én is, aminek nagyon örültem. Külön kiemelendő pozitívum, hogy gondot fordítottak a szép csomagolásra és a gratuláló kártyához, amelyet ezúton is nagyon szépen köszönök!
Első szimatolásra nagyon kellemes, igazi citrus érzés fogott el, számomra sem luxusérzést, sem 'wáo ez lesz az igazi parfümöm' érzést nem váltott ki. Nagyjából 1-2 óráig érezhető az illata, napi többszöri frissítést igényel, munkába járáshoz fogom elhasználni, mert összességében tetszik az illat, de különleges alkalmakkor kevés. Rendkívüli mértékben túl van árazva, napi többszöri fújkálással 1-2 hónapot adok a meglétének, annak ellenére, hogy óriási kiszerelést kaptam. A csomagolása egyébként mellőz minden ízlést és szépséget, egyszerűség jellemzi, bármely semleges, pár ezer forintos parfümhöz hasonlítható. Mindig a táskámban lapul, köszönhetően az állandó frissítéseknek, le is húzza a táskámat. Biztos vagyok benne, hogyha elfogy akkor nem venném újra, ez egy könnyen felejthető illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Citral, Benzyl Alcohol, Geraniol, Citronellol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol