Yves Rocher

Ár:   $6   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: macooka, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. március 12.

Ár:   $6
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

Bőrpuhító kézkrém a Tropicale Tentation EDP illatával.

Denny

2020. április 2.

Még ajándékba kaptam egy vásárlásom mellé, és télen használgattam el a hideg időben. Ami legelőször feltűnt, hogy nagyon nagyon finom illata van. Lágy, kellemes, nem túl erős. Imádom az illatát! Az állaga is jó, könnyen beszívódik, könnyen eloszlatható, viszont talán egy kissé híg.A hatásával is meg vagyok elégedve, miután beszívódik nagyon jó puha lesz a kezem. Sajnos a hideg időben könnyen kiszárad ezért többször kell kenni. Viszont kevés is elég a krémből, így huzamosabb ideig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 2.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2