Yves Rocher

Ár:   5800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: WZ, az összetevőket feltöltötte: egyboszorka, Módosítva: 2016. október 17.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Yves Rocher felfedi a Verbéna citromos frissességét. Egy lágyan balzsamos, citrusos jegy, mely finoman illatossá varázsolja bőrét.

Az illat Verbéna levél kivonatot tartalmaz.

Dhewilgirl

2020. július 14.

Féláron vettem szülinapi kuponnal, de ennyit nem ér. Ez egy erősebb testpermet, nem parfüm, fél óra és semmit nem érzek belőle. Az illata kellemes, friss, citrusos, de ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

crazy724

2018. július 9.

Ajándékba kaptam, és igaz, hogy 100ml, de durván túlárazott termék. Az illata kifejezetten tetszik, nyáron/késő tavasszal szeretem az ilyen "zöld" illatokat, a citrusos illatjegy pedig abszolút kedvenc. Könnyed, egyáltalán nem tömény illat, nagy bánatomra kicsit sem tartós. A kiszerelés és az üveg flakon miatt nem egy táskabarát darab, így esélytelen, hogy magammal cipeljem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 9.

Nayame

2018. július 1.

Nagyon akciosan jutottam hozzá ehhez a termékhez, ugy voltam vele, hogy ennyi pénzért meger egy próbát, és nem bántam meg. Az illata kellemes, amugyis nagyon szeretem a verbenat. Az üvege túl nagy ahhoz, hogy magammal cipeljem, az illata viszont nem elég tartós, ezért egész napra ez kevés annak, aki szereti az illatfelhot. A bőrömet nem irritalja. Teljes áron draganak tartom, de akciósan lehet jövőre is megveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 1.

laszti

2017. június 5.

Friss, nyári illat. Könnyű, de nem túl tartós. Szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 5.

Friss, nyári illat. Könnyű, de nem túl tartós. Szeretem.

Myrtle

2016. szeptember 8.

Ma kaptam meg, és megelőlegezem neki az öt csillagot, mert pontosan olyan, amilyenre számítottam. Az előzmény az, hogy mindössze egy dezodort visel el a bőröm, ez az Alerra zsálya illatú pumpás deója. Nagyon szeretem az illatát, de ódzkodtam tőle, hogy parfümként is használjam, szeretem elkülöníteni a dolgok funkcióját. A deónak köszönhetően nagyon megkedveltem a zsályát, de nem sikerült olyan illatot találnom, ahol a friss, zöld zsálya dominál,és nem az "érett" fűszer. Ez az parfüm tudja, amit elvárok egy könnyed nyári zöld illattól: könnyed, kicsit citrusos, kicsit fanyar, zöldfűszereket idéz. A tea lehetne erősebb benne, mert zöldtea-fan vagyok, de arra meg ott a jól bevált E. Arden. :) Sajnos már lassan kimegyünk a nyárból és a napsütéses időből, de tavasszal biztosan elő fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

eniko04

2016. augusztus 3.

Nagyon tetszett az illata papírra fújva, annyira friss volt, a bőrömön valahogy megmelegedett az illata, de a nagy melegbe elfújkáltam magamra egy üveggel. Mivel csak eau de toilette, ezért nem olyan tartós mint egy parfüm, de ezt nem is lehet elvárni tőle. Nyáron lehet újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

Kodi

2016. április 16.

Egyszerre ismertem meg őt és teás párját... Imádom a verbénát, volt ennek régen edc verziója, még most is sok van belőle, szerintem a matéria ugyanaz, kb. annyira tartós is. Max. 2 óra, de nagyon tetszetős, érdemes vele próbát tenni. Csak amiatt nem vettem meg, mert 1. a teás párja jobban tetszik, 2. a régi YR eau de cologne verzió is megvan, alig hiányzik belőle és 3. a L' Occitane verbéna edt-je is megvan, azt is alig használom, de ez már tényleg főbenjáró bűn. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 16.

Villango

2016. február 27.

Nagyon szép, tiszta citrusos verbena illata van, jobban tetszik egy picit mint a citrusos változat, de sajnos ez sokkal kevesebb ideig bírja a bőrömön. :(
Én simán viselném, de ez a kárász életke amit produkál nem teszi vonzóvá számomra annyira hogy megvegyem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 27.

krémparádé

2016. február 26.

Erőteljes citrusos zöld illat, nagyon friss és nyárias, csupa limeot meg citromfüvet látok magam előtt. DE: nem tudom elképzelni, hogy viseljem, inkább csak légfrissítőnek. :-/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 26.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.