Yves Rocher

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dunaimano, Módosítva: 2020. szeptember 22.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hajápolók

"Egy igazán krémes, szilikonmentes balzsam, a természetesen puha hajért, ellenállhatatlan illattal! Kutatóink hosszas keresgélés után megtalálták a tökéletes alapanyagot balzsamunkhoz, ami nem más, mint a Jojoba olaj. Ez a különleges olaj számos jótékony hatása mellett híres tápláló és ápoló tulajdonságairól. Ez az aktív összetevő intenzíven gondoskodik hajszálakról, ellátja őket a megfelelő tápanyagokkal, miközben intenzíven regenerál és javítja a hajszerkezetet."

TBianka

2021. február 6.

Leave in ként használom, nagyon puha finom tapintású lesz utána a hajam. Nem ragasztja nem nehezíti el a hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 6.

Bellana

2020. november 19.

Én csak leave-in-ként használom, úgy jó puha lett tőle a hajam, viszont szerintem lehet bátran többet használni, mint azt a borsónyi adagot, amit a tubus ír, nekem a több is kevés volt belőle, szóval ki kell kísérletezni kinek mennyi szükséges a hajára :)
Hajmosás után viszem fel egész hajhosszra (hatövet nem érintve) és így nem zsírosít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 19.

dunaimano

2020. szeptember 30.

Ezt az univerzális balzsamot hajra használva elvileg nem is kell kimosni - én a könnyen zsírosodó fejbőröm miatt azért ezt nem mertem megtenni. Így viszont nem sokat éreztem a hatásából, szóval a sorstársaimnak is azt ajánlom, hogy akár egy hétvégére csak, de próbálják ki, hogy mi történik, ha nem mossák ki használat után. Csak mintát kaptam, így sokat nem próbálgattam, de még azt elárulom, hogy egy igencsak elszontyolódott Zoeva ecsetemet mentette meg. Szoktam időnként olajjal, balzsammal ápolni az ecseteimet, de ezt az ecsetet másodkézből vettem, és nem tudom, hogy az előző gazdája hogyan bánhatott vele, mert egy kissé sprőd volt. Ezzel a balzsammal bekentem, rajta hagytam úgy 10-15 percig, majd alaposan kimostam vízzel, végül egy pici babasamponnal is, hogy ne maradjon benne semmi a balzsamból. Hát csoda puha lett az ecsetem, gyönyörűen tartja az alakját, élmény vele dolgozni. Úgyhogy erre a célra bátran merem ajánlani! :) Ha a jövőben kapok még mintát, a hajamon is talán többet kísérletezek vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 30.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Fructooligosaccharides