Yves Rocher

Ár:   1290-2200 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   20 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: krekuci, Módosítva: 2019. október 21.

Ár:   1290-2200 Ft
Kiszerelés:   20 ml és 100 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

A kellemes Bourbon vanília illatú kölni ínyenc illatfelhőt hagy maga után, amely a vaníliarúd teljes csábító és étvágygerjesztő zamatát felidézi.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

plentnerk

2020. augusztus 9.

Talán jó 5 éve vettem az első flakont belőle, s azóta is mindig van nálam. Télen különösen hangulatos az illata. S ha használom gyakran kérdezgetik körülttem ki sütöt valami finomat, kvázi súti illata van.
Sajnos egy gondom lett vele az elmúlt időszakban, ha nem használom el egy éven belül színe és illata megváltozik, ami már kevésbé szimpatikus.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

CosmicLily

2019. december 11.

Süti, süti, süti :-) Ha rossz a kedvem vagy nehezen ébredek, indulás előtt csak ezt fújom magamra. Mire elillan az illata, én is felderülök. Már kétszer újravettem, hamarosan újra aktuális.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 11.

Timitami

2018. március 15.

Már más a külleme (korszerűbb, tetszetősebb) és az ára is, a kis üveges 1390, a 100 ml-es 2790 forintba kerül. Amúgy nagyon kellemes, klasszikus vanília illat, nem tolakodó, de olyan télben, mint ami most van, nagyon melengető, fújáskor valami üdesség, enyhe citrusosság is érezhető, de aztán a meleg vanília tartósul. A tartóssága edt-hez méltó, de lehet fújkálni bőven, hiszen nem drága edt ez. Aki szereti a melengető vanília illatot, az ezt is kedvelni fogja, én mindig a bourbonos vaníliás cukorra asszociálok tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 15.

carolinett33

2018. február 15.

elég cukros illat mint a vaníliás cukor vagy kürtős kalács, nekem örök kedvenc. ha más parfümöt használok akkor is sokszor magamra fújom mellé, a vanília illat nagyjából mindenhez illik.

update/érdekesség: pár évig ez volt a signature parfümöm, mostanában a pink sugart használom. rég nem látott barátom mikor a pink sugart megérezte rajtam, azt hitte, hogy ez a vaníliás parfüm az. a pink sugar rajtam folyamatosan változtatja az illatát felfújástól leszáradásig, és valóban van 1-2 óra, amikor szinte megszólalásig ezt az illatot adja. szóval igen, azért erősen cukros illat, legalábbis rajtam biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

cavemalicium

2018. február 12.

Egy időben imádtam, nagyon erős illata van és tényleg nagyon tartós. Most egy időben nem nyúltam utána, és ahogy használni szerettem volna ismét azt vettem észre, hogy a fejem megfájdul tőle.. :\ Öregszem vagy nem tudom mi lehet :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

Deepy

2018. február 10.

Nagyon szeretem, süti illatú leszek tőle. A kis üveges mindig a táskámban van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 10.

Nagyon szeretem, süti illatú leszek tőle. A kis üveges mindig a táskámban van.

vmolnar

2018. január 1.

Nagyon de nagyon szeretem! Nem is tudom már megszámolni, hogy hány üveggel használtam el. A környezetem is dicséri, mert rajtam elég tartós az illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 1.

0bikbik0

2017. december 31.

Függő lettem :-)
Alapvetően szeretem a vaníliát, ezt az EDT-is többször próbáltam már az üzletben, de soha sem fogott meg. Mindig kiéreztem belőle valami bántó, éles mellékillatot, nem vettem meg.
Aztán a családom azt gonolta: ezért nézegetem, mert tetszik, csak nem akarok érte pénzt adni, így megkaptam tavaly karácsonyra :-)
Elkezdtem használni, és... ahogy jön a hideg idő vágyom rá. Valóban édes, már-már émelyítő néha a töménysége, de nagyon-nagyon bejön. A mellékillat (én is valami citrusosra asszociálok, mintha keserű citrom lenne) pár percen belül elillan.
Az árához és az edt formához képest tartós is, szerintem megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 31.

Függő lettem :-)
Az árához és az edt formához képest tartós is, szerintem megéri az árát.

nikiiabel

2017. december 13.

Ajándékba kaptam karácsonyra, azt hittem hogy ha vanilliás parfüm akkor tényleg azaz igazi vanilia illat fog fogadni, aztán fújtam egyet magamra és nagyon nem az volt amire számítottam.
Nem is volt tartós, így utána hamar megváltunk egymástól.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 13.

Nem is volt tartós, így utána hamar megváltunk egymástól.

boglarka88849

2017. október 23.

Én nagyon szeretem az illatát! Pont ilyen édeset kerestem, ami mégsem mindennapi, de nem kiemelkedően különleges. Szerintem nagyon tartós ahhoz képest, hogy EDT. A másik téli limitált illatuk nem volt ilyen tartós, sőt, sajnos az hamar elszáll.
Eddig a kis kiszerelést használtam, de most megvettem a nagyot is. Erre a hűvösebb időszakra szerintem pont megfelelő komplementer illat. Persze ez is olyan, hogy aki nem rajong az édesebb illatokért, ezért sem fog. Kell hozzá egy hangulat és életérzés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.