Yves Rocher

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: danacanahai, Módosítva: 2020. november 10.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

candy7

2022. január 18.

Nyugalmat árasztó finom meleg puhaság volt. Nagyon hiányzik. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 18.

Nyugalmat árasztó finom meleg puhaság volt. Nagyon hiányzik. :(

Huki

2021. március 28.

Kedvenc parfum volt. Isteni illattal. Evekig kerestem mire megtalaltam a tokeletes vanilias parfumot, ez volt az :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 28.

Lerika

2020. június 29.

Ez egy nagyon finom füstös, puha vanília. Ősszel, télen használom, szerintem nyárra egyáltalán nem való. Nem igazán tartós, délután újra kell fújni. Erősen túlárazott, mint minden YR parfüm. Én akciósan féláron vettem, annyit megért, de nem venném újra, bár már úgy tudom, hogy nem is kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 29.

SSSAAA

2019. június 25.

Levonok két csillagot, mert annyira nem tartós, hogy locsolnom kell magamra, hogy érezzem, ahhoz meg drága, hogy pár nap alatt elfogyjon egy fél üveg.

Ma próbálgattam és soha még ennyi dicsérő szót nem kaptam a férjemtől a finom illatom miatt, mint most. Nekem nem a kedvenc, de persze ezek után elhasználom a fújósomat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 25.

Pampilla

2019. május 22.

Imádom hogy nem sima vanília,hanem nagyon dominál a fás karakter is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 22.

Imádom hogy nem sima vanília,hanem nagyon dominál a fás karakter is.

ann0325

2019. április 16.

Imádom az illatát, de lehetne egy kicsit tartósabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

Imádom az illatát, de lehetne egy kicsit tartósabb.

VickyV

2019. február 9.

Annyira vártam, hogy megérkezzen, és annyira nem olyan, mint amilyenre gondoltam😳
Vanília nálam kb minden mennyiségben jöhet, de ez egyszerűen valahogy felszívódik rajtam. Nem hogy parfümként nem helytálló, de eau de toiletteként se lenne az, így nekem mondjuk testspray formájában lenne értelme használni.
Egyedül a ruhámon érződik valamelyest haloványan az illata, ott pedig ilyen autóillatosítós vaníliaként.
Ami viszont pozitívum, hogy anyukámon eszméletlenül más. Mintha rajtam lenne a kis negatív, rajta pedig a pozitív verzió. Kifejezetten kellemes, nem geil vanília, úgyhogy neki is adtam, mert ő kapásból beleszeretett. Rajta nekem picit Hypnose-os, ő pedig némi mentát érzett ki belőle... érdekes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 9.

klaudia0729

2018. november 18.

Számomra az igazi téli parfüm, élénk vaníliás illata van. Elképesztően tartós, az egyik nagy kedvencem :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 18.

Chapshe423

2018. november 5.

Imádom a vaníliát minden mennyiségben.
Elsőre megtetszett az illata. Inkább használom locsolós parfümnek,mint azokat,amiket alkalmakra. Egész sokáig megmarad az illata,ruhákon(sálon főleg) napokig lehet érezni.
Kellemesen édes de nem túlzóan,az ilyesmi parfümöket inkább használom őszre,télre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

Imádom a vaníliát minden mennyiségben.

Nina1205

2018. október 21.

Végem van a gyönyörűségtől! Ez valami csodálatos, tuti ezt kérem karácsonyra. Valóban hasonlít a Dior Hypnotic Poison-ra, de ettől még sokkal jobban tetszik. Ahhoz még kicsi vagyok, ehhez már nem. Tartósságot tekintve kb. 3 órája fújtam a boltban, de még mindig simán érezni, sőt még kicsit intenzívebb is talán, mint az elején. 6 csillagot adnék neki, ha lehetne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 21.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.