Yves Rocher

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: danacanahai, Módosítva: 2012. január 30.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Ár: 1500 , Eladó: Ascyra
Állapot: Frissen fújva - 5ml, Helyszín: Budapest XV. , fizetés: Budapesten személyesen Rákospalotán (vagy egyeztetést követően meghatározott helyszínen), FoxPosttal
Yves Rocher: Vanille Noir+Neroli+Voile d'Ambre
Ár: 22.000+szállítás , Eladó: karakumsivatag
Állapot: új celofános, Helyszín: --, fizetés: foxpost, személyes átvét, postán maradó
Phoenix19

2019. szeptember 25.

Aki ismer és használ minőségi alapanyagból készült vaníliás parfümöket, az nem mondhatja erre azt, hogy jó. Szintetikus, autóillatosító/ légfrissítő jellegű édes vanília. Az édes vaníliával egyébként is gondban vagyok, mert a füstös, fűszeres vaníliát szeretem. Ez egy nagyon olcsó, gagyi vanília illat. Méghogy Hypnotic Poison.....(ami ráadásul mandulás)...de a "mocskos vanília" is megmosolyogtatott, inkább mocskosul gagyi. Az édes vanília - benzoinos, mirhás, tonkás rásegítéssel - számomra gyomorforgató, ezért vagyok rosszul pl. a Meharées-től vagy Y.R. ámbrás parfümjétől is, nekem ez egy kaptafa mind. Az Oriflame Amber Elíxir Night egy zseniális alkotás ehhez képest, egyik kis kedvencem, na az füstös vanília, de ez nem! Látom sokan szeretik, véleményem kizárólag az én ízlésemet és illattapasztalataimat tükrözi. Itt többen emlegetik karácsonyi kedvencként, én Karácsonyra szívesen ajánlom Omnia Profumi Bronzo-t, most hirtelen ez jutott eszembe, (de nem vaníliás, hanem sült almás, szegfűszeges, fahéjas mézeskalács). Na az tényleg minőségi karácsonyi illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 25.

SSSAAA

2019. június 25.

Levonok két csillagot, mert annyira nem tartós, hogy locsolnom kell magamra, hogy érezzem, ahhoz meg drága, hogy pár nap alatt elfogyjon egy fél üveg.

Ma próbálgattam és soha még ennyi dicsérő szót nem kaptam a férjemtől a finom illatom miatt, mint most. Nekem nem a kedvenc, de persze ezek után elhasználom a fújósomat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 25.

Pampilla

2019. május 22.

Imádom hogy nem sima vanília,hanem nagyon dominál a fás karakter is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 22.

Imádom hogy nem sima vanília,hanem nagyon dominál a fás karakter is.

ann0325

2019. április 16.

Imádom az illatát, de lehetne egy kicsit tartósabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

Imádom az illatát, de lehetne egy kicsit tartósabb.

VickyV

2019. február 9.

Annyira vártam, hogy megérkezzen, és annyira nem olyan, mint amilyenre gondoltam😳
Vanília nálam kb minden mennyiségben jöhet, de ez egyszerűen valahogy felszívódik rajtam. Nem hogy parfümként nem helytálló, de eau de toiletteként se lenne az, így nekem mondjuk testspray formájában lenne értelme használni.
Egyedül a ruhámon érződik valamelyest haloványan az illata, ott pedig ilyen autóillatosítós vaníliaként.
Ami viszont pozitívum, hogy anyukámon eszméletlenül más. Mintha rajtam lenne a kis negatív, rajta pedig a pozitív verzió. Kifejezetten kellemes, nem geil vanília, úgyhogy neki is adtam, mert ő kapásból beleszeretett. Rajta nekem picit Hypnose-os, ő pedig némi mentát érzett ki belőle... érdekes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 9.

klaudia0729

2018. november 18.

Számomra az igazi téli parfüm, élénk vaníliás illata van. Elképesztően tartós, az egyik nagy kedvencem :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 18.

Chapshe423

2018. november 5.

Imádom a vaníliát minden mennyiségben.
Elsőre megtetszett az illata. Inkább használom locsolós parfümnek,mint azokat,amiket alkalmakra. Egész sokáig megmarad az illata,ruhákon(sálon főleg) napokig lehet érezni.
Kellemesen édes de nem túlzóan,az ilyesmi parfümöket inkább használom őszre,télre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

Imádom a vaníliát minden mennyiségben.

Nina1205

2018. október 21.

Végem van a gyönyörűségtől! Ez valami csodálatos, tuti ezt kérem karácsonyra. Valóban hasonlít a Dior Hypnotic Poison-ra, de ettől még sokkal jobban tetszik. Ahhoz még kicsi vagyok, ehhez már nem. Tartósságot tekintve kb. 3 órája fújtam a boltban, de még mindig simán érezni, sőt még kicsit intenzívebb is talán, mint az elején. 6 csillagot adnék neki, ha lehetne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 21.

Parfuwoman

2018. szeptember 27.

A sorozatból a Neroli van meg nekem, gazdagítja a gyűjteményemet. Ez annak az ellentéte, ha lehet ilyen párhuzamot vonni. Míg az könnyed, virágos, tavaszias, ˇ"fehér" illat, ahogy az üvege is sejteti, ez egy őszi-téli, meglepően izgalmas illatvilágú finomság. Meleg, édes és füstös vanília, ami körbeölel, picit fűszeres, picit édes, kicst füstös, finoman, érzéssel adagolva ez is, az is. Nem egy tucatillat, mondom ezt úgy, hogy én heti 2* megyek illatportyára, designer fronton már a kínálat 90%.át jól ismerem, a nichek kb 30%-át, s ebből következik, hogy engem már nem olyan könnyű elcsábítani, mint mondjuk egy évvel korábban, amikor még csak pár designer illatot ismertem, s azt se tudtam, mi az hogy niche. Szerencsére a 40%-os kuponnal nem olyan húzós az ára és tényleg minőségi darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 27.

Zituska77

2018. július 23.

Egy üveggel használtam el, nagyon szerettem. Imádom a vanília illatot. Szerencsére nagyon kellemes, nőcis és egyáltalán nem műanyag illata van. Én nem éreztem elég tartósnak, és, hát az ára is elég borsos, csak ezért veszek le egy csillagot. Hátha felfigyel rá az Yves Rocher és többször leakciózzák ;-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 23.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate