Yves Rocher

Ár:   12 490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Laci, az összetevőket feltöltötte: galagonyanya, Módosítva: 2020. április 13.

Ár:   12 490 Ft
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

"Egy titokzatos és időtlen parfüm, amely az Ámbra varázsát idézi: értékes balzsamok alkímiája, különleges fák és gyanták összessége, a természet kincses ládikája. Vibráló mélység, bágyadt hőség, elbűvölő érzékiség, mint a levegőben lebegő titok, az ámbra egy vibrálás, a csábítás aurája.
A Secrets d'Essences Voile d'Ambre egyszerű, elegáns, természetes és ritka."

Illatcsalád: orientális-fás

Illatjegyek: kardamom, mandarin, mirtusz, mirha, opoponax, tömjén, pacsuli, szantálfa, vanília

BettinaFox

2019. december 21.

Na ilyen illatot kerestem. Fás, fűszeres, ámbrás, orientális, érzéki, szexi, mély, ami nem megy át sem szúrós fanyarba, sem gejl édesbe (az édes parfümöket ki nem állhatom magamon). Nekem valamiért a hangulata 60-as évek végét idézi, ahol a fiatal amerikai egyetemista felső-középosztálybeli nő viseli ezt az illatot.
Számomra telitalálat, nagyon együtt 'vagyunk', az illat és én. Kifújáskor azért elég erős, furcsa, szúrós, már-már fojtogató... De fél-egy óra után csodássá válik a bőrömön, ami kb. 4 órán át kitart. Sokat viselem, rajtam gyönyörű, de teljesen értem azt is, amikor valakin nem működik. Ez nem tucatillat, de simán leköröz 2X ilyen árban lévő 'nagy' márkákat. Nem az a szerelem, mint a Magnifique, mert annál egyedibb illat számomra talán nincs is, de kijelenthetem, hogy a 3 szignatúra illatom közül az egyik.
Mínusz pont, hogy nem annyira tartós, van parfüm, amit még másnap is érzem a levetett pulcsin, ezt csak kicsit. Lehetne erősebb, nagyobb szillázzsal. Picit több különlegesség is lehetne benne, valami plusz, ami ad neki egy csavart, de még így is csodaszép.
Összegezve, mivel ennyire finom és telitalálat illat, megkapja az 5*-ot. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 21.

Összegezve, mivel ennyire finom és telitalálat illat, megkapja az 5*-ot. :)

Phoenix19

2019. április 15.

Nem tudom mitől ámbrás ez a parfüm. Ebben nincs ámbra, nem hogy igazi, de még szintetikus sem. A mirha-vanília túlzottan édes kettőse a tömjénnel, amivel próbálnak egy hamis ámbrás illatot produkálni, "egészségügyileg" rossz hatással van rám, a rosszullét kerülget tőle. A mirhának van egy nagyon édes vanília-szerű illata ami nálam hányingert generál, főleg ha benzoin is kerül a vegyületbe. Ez a parfüm nagyon nehéz illatú és összenyomja a viselőjét.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 15.

nagyediterika

2019. február 1.

Egy volt kollégám csak ennyit mondott róla, huncut mosollyal az arcán: "nem egy elsőrandis parfüm"...
És valóban nem az.
Ez egy nehézbombázó.
Nem ajánlom nyárra, de még irodába sem, hacsak nem akarjuk egy napra kiütni a társaságot...
Yves Rocherhoz képest brutál tartós, erőteljes illat.
Régen, kezdő parfümimádóként használtam, csak és kizárólag estére vagy alkalmakra, amikor még nem tudtam mi fán terem az ámbra. Mégis megváltam tőle.
Nekem sok(k) volt és mégis kevés...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 1.

És valóban nem az.
Ez egy nehézbombázó.
Yves Rocherhoz képest brutál tartós, erőteljes illat.
Nekem sok(k) volt és mégis kevés...

albertinablogg

2018. november 10.

Csak az üzletben próbáltam, nagyon tetszett az illat és tartós volt. Balzsamos, fűszeres, olyan, amilyen egy ámbrás parfümnek kell lennie. Talán egy kicsit lehetne mélyebb, fennköltebb illat is. Nekem túl kommersz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

Verona5

2018. október 24.

Ha már a mai nap az ámbráról szól nálam...! /Lsd. az Estée Lauder Amber Mystique véleményemet - na ő egy igazi ÁMBRA! :)/
Mellékesen betértem a helyi YR-ba és kíváncsiságból végigfújkáltam ezt a sorozatot. A neroli-s verzió egész jó volt, a többi biztos nem játszik nálam, és végül az ámbrás a bőrömre is került. Egész jó, egész jó, de nagyon-nagyon messze van az igazitól. Először olyan édeskés vonulat, utána átmegy savanykásba -mindezt az ámbrás felhanggal. Egyáltalán nem érződik összetettnek, nem elég erős és hasonlóan az összes többi YR illathoz baromira nem tartós: kb. egy-másfél órás érezhetőség a bőrön, két óra múlva teljes mellszélességű HUSS és eltűnt. Talán hétköznapra elmenne, de sajnos még akciósan is túl sokba kerül az 50 ml, ennél jóval fincsibb ámbrás illatok vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 24.

karakumsivatag

2018. január 14.

Az év végi-eleji Rocher akcióban rendeltem meg teljesen ismeretlenül, de a sorozat többi tagja alapján úgy gondoltam, hogy ez is biztosan tetszeni fog.
Semmilyen előzetes elképzelésem nem volt, csak annyit tudtam, hogy viszonylag nehéz illat. Miután magamra fújtam napközben folyamatosan azon agyaltam, hogy mi ez az illat, nekem ilyenem már volt. Aztán beugrott. Szerintem teljesen Dior Addict.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 14.

csikosmatyas

2017. szeptember 16.

Olasz vidéki nyár illatot.varázsol bármikor és emiatt inkább négy évszakos illat, de hangulat függő. Rajtam a mandarin és a mirtusz a domináns, erőteljes tiszta, elegánsan egyszerű, letisztult illat akárcsak a csomagolása.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

Brigitt

2017. szeptember 8.

Csodálatosan szép illat, nekem ehhez az őszi időhöz tökéletesen passzol. A parfüm színe is erre enged következtetni, gyönyörű borostyánszínű, akár az őszi erdő. Én elejétől a végéig imádom minden fázisát, és extra tartós, reggeltől estig érzem azt a három fújást. Finom, nem harsány, kellemesen bontakoznak ki az összetevők, melyek nagy része csupa kedvenc, mint a tömjén, a mirha, a vanília, hmmm. Az öt csillag jár neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

Myrtle

2017. augusztus 18.

Az idei év egyik legbölcsebb vásárlása volt ez a parfüm. Néhányszor előzetesen teszteltem, de az YR illatokban úszó levegőjében csak annyit tudtam megítélni, hogy nem rossz. Ma végre enyém lett egy kedves eladó jóvoltából, és a nagy meleg ellenére rögtön magamra is fújtam kettőt, egyet a csuklómra, egyet a nyakamra, nem vittem túlzásba. :) Az első fél órában meglehetősen tömény és kissé maszkulin, főleg a cédrusos jegyeket éreztem ki belőle kis fűszerességgel, később egy szép, fűszeres, ámbrás, pézsmás, mirhás, tömjénes, gyönyörűségesen orientális illat bontakozott is, amely meglepően tartós. Szerencsére csak minimális édesség, és nulla vanília. A Secret d'essence sorozatból vele együtt immár három alapdarab, amitől nem válok meg. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

tina30

2017. február 19.

Egyet kell értenek Senskinnel,túl sok tömjén,mirha,pacsuil,számomra is gyomorforgató.:-(Képtelen vagyok használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 19.

Hidratálók: Propylene Glycol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.