Yves Rocher

Ár:   9990 Ft és 16 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. február 24.

Ár:   9990 Ft és 16 990 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Megjelenés éve: 2021

Illatjegyek: cédrus, szantál

Yves Rocher Voile d'Ocre EDP+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 2,5-5 ml frissen átfújva üveg parfümszóróba:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy foxpost/mpl automata, postázás előreutalás esetén:)

SimaLiti

2021. október 12.

Nem voltam bátor, így csak a 30 ml-s kiszerelést vettem meg őszi-téli illatnak. :D De jöhetett volna a 100-as is!
Rajtam YR illatok közül eddig a legtartósabb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 12.

Rajtam YR illatok közül eddig a legtartósabb.

Limi

2021. június 25.

Abszolút nem tartalmaz kókuszt és nincs is olyan illata.

A szantál nem hagy maga után szúrós szagot. Szépen lecsendesedik

Téli és nyári illat egyaránt. ( A téli próba még hátra van.)

Fűszeres, mondhatni füstös ( szantál miatt) illat, de vele párhuzamosan vhol kicsit édeskés is.

Karakteres illat, de kiemeli a Nő érzékenységét és törékenységét. Inkább erős, maszkulin jellemeknek ajánlom. :-)

Mielőtt kivonnák a forgalomból - és akciós is lesz - tuti beszerzek jópár üveggel. 😀😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 25.

Abszolút nem tartalmaz kókuszt és nincs is olyan illata.

A szantál nem hagy maga után szúrós szagot. Szépen lecsendesedik

Téli és nyári illat egyaránt. ( A téli próba még hátra van.)

Moncsibarack

2021. június 4.

Első szaglásra a boltban érdekes volt, kiből milyen érzelmeket vált ki egy illat? Nos belőlem a szabadság érzését... Aztán nem tetszett annyira, túl karakteresnek éreztem, de aztán leszelídült a karcossága egy édes tejillat felé a cédrus szelíd fás illatával kiegészülve fantasztikus. Egyedi. Igaz minden bőrön más, azt gondolom. Ennél az illatnál mindenképpen meg kell várni a leszáradást, 10 perc után újra szimatolni, mert alakul, változik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 4.

krémparádé

2021. június 4.

Nekem is aktuális kedvenc. Azért vettem meg, mert pár helyen olvastam, hogy kókuszos illata van a szantál miatt. Először csak pislogtam kifújáskor, hogy hol itt a kókusz, valami mentolos, fás, fenyős illatot éreztem, ami egyáltalán nem tetszett. Fel is tettem eladásra, de aztán gondoltam egyet és felfújtam egy sétához. Aztán meg csak szimatoltam, honnan jön ez a fini kókuszillat. Száraz, meleg, fás kókusz és cédrus. Nagyon kellemes, napos illat, megszetettem. Tartóssága viszont csak ruhákon marad meg inkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 4.

Kodi

2021. május 31.

'A samponom nincs akcióban, az egyik kedvenc szempillaspirálom megszűnt' problémakörben bosszankodva, teljes érdektelenségben illatoltam meg, maszkban úgyse érzem, az utcán döbbentem le, mennyire jó ez az illat, egyszerűségében milyen nagyszerű. A cédrus nem domináns, a szantál is puhább, sokkal komplexebb az illat, mint ami az összetétel alapján látszik. Leginkább azokra a Balea tusfürdőkre asszociáltam, amelyek limitált kiadásban szoktak megjelenni - néha, nagy ritkán - citromos süti-vattacukor kombóban. Ezt nem bántásként írom, mert nagy rajongója vagyok azoknak a filléres lötyiknek, bár állandó szortiment lenne. Rá emlékeztet ez az illat, csak puhított, szofisztikált változatban, némi melengető púderes puhasággal. Tejes, puha, púderes, sütis, nőcis: szinte mindegyik jelző ráaggatható. Egyszerűségében is niche parfümökre hajaz. Fenomenális, az egyik legérdekesebb tavaszi illat mostanság. Tartóssága a kollekció többi darabjához hasonlóan azonban nem túl izmos. Emiatt persze nem lenne fair, ha lepontoznám, hiszen a szaglásom még mindig nem a régi (köszönjük a covid közreműködését) így valószínűleg ez a parfüm még sokkal jobb, mint amennyit én érzékelhetek belőle. Nagyon kíváncsi leszek, ki milyen élményeket ír majd le vele kapcsolatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 31.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citronellol, Farnesol, Benzyl Benzoate, Isoeugenol, Cinnamal, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.