Best of Beauty 2019

Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sopetil, Módosítva: 2014. március 16.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Samponok

Volumen növelő sampon, mályvavirággal.

Lena800805

2015. április 22.

Dúsító hatását nem észleltem, de ettől függetlenül egészen jó sampon. Jól tisztít, nem szárít, nem is zsírosít, kellemes az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 22.

Aaaudrey

2013. november 16.

Nemrég vettem az új, parabén mentes 300ml-est, aminek téglalap formájú már a doboza.
Most ez a kedvenc samponom! Nagyon sok natúr sampont kipróbáltam már, eddig nekem ez vált be a legjobban. Zsírosodásra hajlamos hajúaknak ajánlani tudom! Könnyen kifésülhető a hajam anélkül, hogy elnehezítené, imádom! Végre nem kell balzsamot vagy kondícionálót használom. Bár még csak 3x használtam de úgy vettem észre, hogy tovább bírja picit a hajam zsírosodás nélkül.
Nagyon jól habzik, enyhe kellemes illatú és ami még pozitívum, hogy natúr sampont nem sikerült még ilyen olcsón vennem, akciósan a 300 ml 690 Ft volt.
Egész hó tartása is kesz a hajnak, nem szállós, kezelhető. Szerintem újra fogom venni;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 16.

ashley

2013. március 23.

Nagyon szárítja a hajam és sprőd, durva taintású lett az első használat után, aztán kevertem hozzá olíva olajat, így már használható, de nem fogom újra megvenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 23.

rekag

2013. március 6.

Az illata nagyon jó, nekem picit elnehezíti a hajam és pár nap múlva már újra kell mosnom mert elveszíti a lágyságàt, a régi vegyszeres samponommal elég volt het 1x mosnom. Viszont ennyit megér nekem az, hogy kevesebb kemikáliát használok.Az viszont nagy pozitívum,hogy sokkal jobban be tudom szárítani a hajam, valahogy erősebb tartást ad neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 6.

senskin

2013. február 20.

Többféle sampont próbáltam már, most ez van terítéken. Jó kis sampon. Hosszabb, vékonyszálú hajam van, arra használom. Nálam a dúsító samponok vannak előnyben.
A sampon mellé még egy hajpakolást, vagy hajbalzsamot is használok, ami a hajszálaknak kötelező. Viszont azt nem kenem a fejbőr közelébe sem. Utána még hajhabot is teszek rá, úgy beszárítom. Fejemet lehajtva ...
Különben nagyon lapos lenne...
Egyébként az enyém is hajlamos zsírosodni. Sokmindentől zsírosodhat a haj! Én most maradok a szépségápolás terén és a tapasztalatomat írom le:
Azok a hajhabok amit telenyomnak növényi olajokkal, azokkal vigyázni tessék!
Én hajhabot cseréltem és lám! Sokkal tovább bírja a hajam!
(A hajlakkok közül is, lehet a volument használni a tőre, kicsit megdobja. Nem mindenki szereti a hajlakkot...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 20.

Különben nagyon lapos lenne...
Azok a hajhabok amit telenyomnak növényi olajokkal, azokkal vigyázni tessék!
Én hajhabot cseréltem és lám! Sokkal tovább bírja a hajam!

Guttmann Natasa

2013. február 18.

Most egy szélesebb, hosszabb téglalap alakú, 300 ml-es flakont hoztam haza. Vastagszálú, dús, göndör hajammal különösebb dolgokat nem tett. Egy diónyi mennyiség elegendő volt a tisztításához, három nap után újra kellett mosnom. Ami különösen megfogott benne: masszív, tömény növényillata van, plusz egyéb zöld jegyeket is érzek, a mosást követő két napon pedig mélyen beleszippantottam a hajamba és még megvolt! :)) Rendesen kihozza a tincsek közül a pakolás és a balzsam esetleges maradékát, megszerettem ezt az új változatot.

Wishesnek/Apolkának: egy közösségi portálon írták, hogy a legfontosabb hatóanyagok nagyrészt nem változtak (a dúsító sampon esetében a mályva), de a formula valamennyiben megújult. Elsősorban azért, mert az új samponok szilikon - parabén - színezék mentesek.
Ennek, a most kaphatónak az összetevőlistája a következő:
Aqua/Water/Eau, Ammonium Lauryl Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Malva Sylvestris (Mallow) Flower/Leaf/Stem Extract, Glyceryl Oleate, Coco-Glucoside, Sodium Benzoate, Parfum/Fragrance, Glycerin, Citric Acid, Panthenol, Alcohol, Guar Hydroxyporpyltrimonium Chloride, Sodium Chloride, Salicylic Acid

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 18.

Ennek, a most kaphatónak az összetevőlistája a következő:

Tánya88

2013. február 2.

Én ajándékba kaptam, tehát elnézőbb vagyok vele :) Az illata kellemes volt, nekem nem zsírosodott gyorsabban a hajam tőle (habár nekem amúgyis extra gyorsan zsírosodik - másfél nap-, tehát valószínűleg észre se vettem... - apropó, ha ilyen problémára tud vki csodaszert, kérem, szóljon...) és kellemes tapintású volt utána a hajam, mintha balzsamot is használtam volna. Mondjuk sok volument nem adott a hajamnak :D De összességében jó kis sampon :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 2.

voros_rozsa

2013. január 24.

Nekem semmi extra nem volt.. talán csak egészségesebbnek éreztem valamennyivel a hajam, hogy kevesebb volt benne a vegyszer.. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 24.

betty88k

2012. szeptember 3.

Párszor használtam ezt a sampont, és tényleg mintha kicsit jobban megemelné a hajam, viszont nagyon durván zsírosodik tőle már 1 nap után. Van olyan sampon, ami ennyiért sokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 3.

Évu

2012. augusztus 19.

Hát, nem vagyunk egyformák...
Én már nagyon sokféle sampont kipróbáltam a vékony szálú hajamra. Eddig ez az egyetlen, ami végre bevált!!! Dúsabb nem lett tőle a hajam (bár ezzel nincs probléma, mert szerencsére elég sok hajam van) de a tartása sokkal jobb. Már hónapok óta használom és teljesen meg vagyok elégedve vele. Sajnos a héten már nem kaptam a boltban, elfogyott. Az eladó szerint is nagyon kedvelik. Ezek szerint nem vagyok vele egyedül...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 19.

Hát, nem vagyunk egyformák...

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid