Yves Saint Laurent

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, Módosítva: 2020. január 15.

Lelőhely:   parfümériák

• egységesíti az arcbőr színárnyalatait
  • kiváló fedőképesség
  • hosszan tartó hatás
  • matt hatást ad az arcbőrnek

10 árnyalatban kapható

Asianlover

2020. január 15.

Csodàlom, hogy nem töltötte fel koràbban senki ezt az alapozòt ès èn lehetek az első vèlemènyező is.
Novemberben 2 stickes alapozòt vettem, koràbban sosem hasznàltam ilyet, csak folyèkonyakat. Azt kell mondjam, mind a kettő nagyon bevàllt. A Guerlain Terracotta sajnos szìnben nem tökèletes (tùl narancssàrga), ennèl az alapozònàl a B45 àrnyalat viszont jelenleg abszolùt telitalàlat.
Könnyen terül, szèpen fed, egèsz nap tart.
Matt hatàst ìgèr, azèrt szerencsère nem az a durvàn poros, maszkos matt, annàl jòval termèszetesebb. Ìgy 34 èvesen a vìzhiànyos bőrömmel azèrt màr 6-8 òra utàn hidratàlhatnèkom lenne alatta, de hàt nincsenek csodàk, matt hatàs ès nem szàrìtàs ritkàn jàrnak pàrban.
Jòval könnyebb viselet, mint a DW Soft Matte-je, nem "szoppan" ùgy rà az arcomra ès nem is olyan ragacsos. Ugyanakkor hàtrànya, hogy nem "transfer proof", mint a DW.
Az àrkategòriàt is szàmìtàsba vève, összessègèben egy erős 4-est adok neki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 15.

Könnyen terül, szèpen fed, egèsz nap tart.
Az àrkategòriàt is szàmìtàsba vève, összessègèben egy erős 4-est adok neki.