Yves Saint Laurent

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Sminkek
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: marek.adrienn, az összetevőket feltöltötte: nonetta, Módosítva: 2015. január 7.

Ár:   12 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Sminkek

Az Yves Saint Laurent bemutatja a legújabb innovációját a merész Baby Dollt. Ez a 2 az 1-ben felvert levegős habra emlékeztető keverék szépen kiemeli az ajkakat, az arc pedig érzékien puha és matt marad.

12 árnyalatban kapható

4500 Ft - Yves Saint Laurent Baby Doll Kiss & Blush Lips & Cheeks, 1 Fuchsia
Ár: 4500 Ft + postaköltség , Eladó: Minocska
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapesten leginkább az Allee és a Corvin Plazák közelében, fizetés: Személyesen vagy banki előre utalást követően ajánlott, postán maradó levélként bélelt borítékban, vagy Foxposton keresztül

karaibrahimgil

2018. szeptember 19.

Hányszor hagytam otthon egy-egy utazás előtt a pirosítómat, és próbáltam helyette a rúzsomat használni... No, ez a termék pont ilyen feledékenyeknek vagy helyspórolósoknak való. Praktikus, szépen pigmentált, matt, Yves Saint Laurent-minőség, az ajkakra könnyen felvihető (az applikátorát mintha láttam volna korábban a L'Oréalnál) - azonban nem tartós, és amelyik szín jó az orcákra, túl merész lehet az ajkakra. Sajnos gyorsan is fogy, picit szárít is, így helye nálam csak az utazóneszesszer egyik sarkában lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

Minocska

2017. augusztus 28.

Két árnyalatban vettem meg: 1 Fuchsia desinvolte és 2 Rose frivole.
A Fuchsia fantasztikus rúzsnak és pirosítónak is, a Rose frivole nekem arcon nem vált be (nagyon halovány volt a végeredmény), az ajkakon viszont iez is remekel.
Csodás állagú termékek, ajkakon egyszerűen nagyszerű viselni őket: nem ülnek bele a ráncokba, természtes szaténos fényűvé száradnak, és bár nem extra tartósak, öröm őket újra felvinni.
Összességében én nagyon elégedett vagyok velük.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Két árnyalatban vettem meg: 1 Fuchsia desinvolte és 2 Rose frivole.
Összességében én nagyon elégedett vagyok velük.

Rencsi93

2016. október 24.

Nagyon praktikus termék, nagyon megvagyok vele elégedve hiszen bedobom a táskámba, és bármikor javíthatok egyszerre a pirosítómon illetve az ajkaimon.
Nekem a 07,08 és a 12-es színkódú van meg.
Ha ajkaimra kenem egyszer akkor egy halvány púderes hatás érhető el, viszont előtte azért érdemes felkenni egy ajakápolót, főleg akinek száradásra hajlamosak az ajkai, mivel felkenéskor kicsit szárít szerintem. Ha erősebb színt szeretnénk, akkor lehet építeni. Azt nem mondanám, hogy tartós, nálam a délelőttöt nem bírta ki. Viszont ha pirosítónak kenem fel, akkor tartós, egy-kettőt pöttyözök és ujjbeggyel elsatírozható. Nem irritál, finom az illata is. Az applikátora is jó, könnyen lehet dolgozni vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 24.

Nekem a 07,08 és a 12-es színkódú van meg.

Jillian

2016. szeptember 23.

Az Yves Saint Laurent rúzsok mindig kiemelkedőek: gyönyörű formatervezés, újító ötletek, praktikus megoldások!
Én a Shocking Rose nevű árnyalat büszke birtokosa vagyok.
A mostani termékük kicsit fura, mert se nem tökéletes arcpír, se nem tökéletes rúzs. Arcpírként nehezen tudok róla nyilatkozni, mivel úgy csak 1-2 alkalommal, ha használhattam, de rúzsként annál jobban szerettem. Rúzsként nagyon könnyed formulája van, (igazából se nem rúzs, se nem szájfény) finom az illata és az ajkakat is nagyon puhává varázsolja. A tartóssága "so-so", annyit hoz, amit a konkurensek is hoznak, de nem kiemelkedő, viszont legalább egyenletesen kopik és az ajkakat is szépen színezi.
A neszesszerem szép dísze, az aplikátora nagyon jó is és különleges és a használata is nagyon kényelmes. Magában ritkán használom, általában fölé kenek még egy kicsit rózsásabb színt vagy egy átlátszó szájfényt a szebb hatás érdekében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 23.

Én a Shocking Rose nevű árnyalat büszke birtokosa vagyok.

rougeoftheday

2016. szeptember 6.

Szuper Szuper Szuper! Én csak ajkakra próbáltam, pirosítónak nem. Imádom a színeit és ezt a gyönyörű kicsit por hatású matt finisht. A mattot úgy értem, hogy nem a "rámszárad matt" hanem az "órák múlva is krémes az ajkamon matt". Nagyon tartós és ha 2-3 óra után kicsit elkezd kopni, akkor is egyenletesen kopik és csak egy bizonyos szintig. A szám valahogyan felveszi a színét és nem tűnik el teljesen. Az applikátora pedig zseniális, nekem felér egy mini masszázzsal. Be kell szereznem még több színt belőle. :)

Update: kipróbáltam pirosítóként is és imádooooom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

Update: kipróbáltam pirosítóként is és imádooooom!

Vestara

2015. május 14.

Az ötlet nagyon jó, neszesszerbe praktikus lenne... de a formula nem az igazi.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 14.

Az ötlet nagyon jó, neszesszerbe praktikus lenne... de a formula nem az igazi.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
ylexe

2014. szeptember 19.

Arcpírnak szép, matt és természetes. De az ajkaimat nagyon kiszárította. Nem venném meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 19.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Kaolin 0 0

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Színezék. Piros.