Yves Saint Laurent

Ár:   14 000-20 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Tenshi_ligth, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. március 5.

Ár:   14 000-20 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák

A csábítás maga. A ritka és értékes illatösszetevőknek köszönhetően a Belle d'Opium keleti, orientális hangulatot kelt

Ár: 1700 Ft / 3200 Ft , Eladó: royne
Állapot: 5/10 ml , frissen fújva, Helyszín: Budapest, fizetés: --

Timi8

2020. március 14.

Kincs ez a parfüm. Varázslatos, magával ragadò. Eszméletlenül tömény, buja, füstös, mégis balzsamos. Igazi időutazò! Elvileg ugyebár 2010-es kiadásù a kicsike, nekem valahogy sokkal-sokkal régiesebbnek hat. Ha 30 éves illatnak mondanátok, azt is elhinném. Érzetre meg, ha be kellene lőnöm, melyik korhoz, korszakhoz passzolna igazán, akkor olyan '20-as évek Amerikája-feeling, lokál-hangulat... (Bár tudom, akkor nem ilyen tìpusù parfümök voltak kedveltek, de mégis ahhoz az időszakhoz társìtom.) Akár a Chicago filmhez is készülhetett volna :)))) Nagyon-nagyon tetszik, attòl függetlenül is, hogy én nem vagyok és nem is leszek olyan tìpus akinek jòl áll ez a fajta illat. Én ennél azért (picit ;D ) szolìdabb vagyok. De tökéletes illat és nem mellékesen extra-minőség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 14.

Erika80

2020. január 25.

Vettem belőle pár millit, így van szerencsém róla is véleményt formálni. Már másodjára fújtam magamra, de az első másodpercek nem igazán tetszenek. Túl erős, füstös... nem tudom pontosan melyik összető(k) munkája ez. Aztán csillapodik, krémesebbé, összerendezettebbé válnak a jegyek. Leginkább gyümölcsös, dohányos, fás, krémes virágos és pacsulis jegyek érződnek ki belőle. Kellemes illattá válik, abszolút nem hasonlít az "ősanyára", szerintem nem is kellett volna az ő flankereként kiadni, inkább önálló parfümként, mert így azt sugallják, hogy rejlik benne valami abból amiről a nevét kapta. De ebben nem rejlik abból a jellegzetes, erőteljes és korántsem visszafogott illatból semmi.
Egyébiránt egyáltalán nem nagy hatósugarú, kellemes, de számomra nem különleges parfüm. Nagyon hamar eltűnik a bőrömről, illetve nem teljesen, csak annyira bőrközeli, hogy alig érzik. Nem igazán nyerte el a tetszésem. Ár-érték aránya számomra 2 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 25.

eveartstar

2019. április 22.

Sikerült mintát szereznem belőle, nagyon kívancsi voltam, hogy mi is ez.
Füstös gyümis eleg sokáig az eleje, de inkább moderált szillázsúnak mondanám, és egyszercsak leszárad abba a nyanyás ámbrába amit annyira imádok!
Annyira jó lenne, ha egy kicsit üvöltene, mert nem győzöm szagizni a csuklómat.
Még télen bepróbálom majd, mert ebben a tavaszi melegben már sok lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 22.

Sikerült mintát szereznem belőle, nagyon kívancsi voltam, hogy mi is ez.
Annyira jó lenne, ha egy kicsit üvöltene, mert nem győzöm szagizni a csuklómat.
Még télen bepróbálom majd, mert ebben a tavaszi melegben már sok lenne.

Yeticica

2018. december 23.

Timcsikemet ujfent atkozva eltetem 😂 - frasznak kuld nekem allandoan ilyen szepsegeket!
Hat en az egesz ujkoru Opium vonaltol nem vagyok elragadtatva, tul edes, tul vanilias, tul kaves, tul kortes stb stb.
Az eredeti Opiumot meg gimiben hasznalgattam (edes jo Anyukam arany szive miatt tehettem), de akkor is furan ereztem magam benne, igy utolag meg egyenesen nevetsegesnek tunik a dolog. De hat ugyebar passzolta a Bahiaban vasarlas fustolos aurajahoz.
Es akkor most kezembe akadt a Belle D’opium. Direkt nem neztem meg az osszetevoit hanem felfujtam. Ajulat! Aztan hopp, edesedik-gyumolcsosodij. Aztan elobujik a szamomra beazonosithato opiumos vonal, a fustos bujasag. Aztan lassan, ovatosan ferfiasodik. Na kozel sem annyira mint a sima edt peldaul, azt nem tudom viselni pedig az eleje meseszep.
Szoval elkepesztoen tetszik! Valtozekony de nagyon, es ez jo, kicsit unom a megbizhatoan egysiku illataimat.
Boritekolom, hogy a zuramnak nem fog tetszeni de nem erdekel. Meg nem sok parfumnel ereztem azt, hogy erot ad. Es o ad.
Egeszen biztosan enyem lesz egy uveges peldany.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 23.

Egeszen biztosan enyem lesz egy uveges peldany.

Parfuwoman

2018. augusztus 26.

Anyukám használta gyerekkoromban, még emlékszem, apukámmal választottuk neki karácsonyra, kb 8-10 éves lehettem. Tudom, hogy több üveggel is elhasznált belőle, mindig ott sündörögtem a parfümjei körül és szerette is, ellentétben az eredeti Opiummal, amire én is allergiás vagyok. Kár, hogy már nem kapható, szívesen megillatolnám újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 26.

havana74

2018. május 12.

Számomra YSL: Addict. Nem tudom nem fújni, mióta lett egy másodpéldányom.
Nem ennek a kornak a divatja, nem is találkozom vele máson.
IMÁDOM!
NEM is kapható már...:-(((

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 12.

Számomra YSL: Addict. Nem tudom nem fújni, mióta lett egy másodpéldányom.
Nem ennek a kornak a divatja, nem is találkozom vele máson.
IMÁDOM!
NEM is kapható már...:-(((

kittkatt

2017. október 10.

Teljesen egyetértek tóthszilvi75-el! Eddig nem tudtam megfogalmazni, hogy milyen érzés használni, de pontosan olyan, mint ahogyan ő leírta! :) Egy századfordulós mesés időutazás! Famme fatale! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

Rebje

2016. december 7.

Ő volt az első Opium akivel megismerkedtem, elsőre borzasztóan nem tetszett. Másodjára sem. Aztán idővel elkezdett vonzani. Olyan más volt, igazi téli parfüm, fűszeres, füstös, keleties illat. Körülölel, mint egy meleg pokróc. Ma már, ha szerelemnek nem is mondhatnám , de megkedveltem. Időröl időre használom, és az olyan napokom amikor legszivesebben elbújnék, és ki sem mozdulnék, mindig azon kapom magam, hogy ezzel a parfümmel fújom be magam. Védelmet nyújt, melegséggel és magabiztossággal tölt el egész nap. Nagyon tartós rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 7.

tothszilvi75

2016. augusztus 10.

Chicago, 1925..

- Itt álljon meg. Szólok a taxisofőrnek. A kaszinó előtt a bejáratig gurul. A portás köszön, szélesre tárja az ajtót előttem. Süppedő szőnyegen lépdelek a kártyaasztal felé, ujjaim végigfuttatom a nehéz brokát falikárpiton. Jazz szól láthatatlan hangszórókból, nercbundás hölgyek ékszere csillan.
Jól szabott öltönyben játszanak az urak, pénz nem számít, peredül a kocka, nevetés harsan.
Tiltott whiskey nyers aromája keveredik szivarfüsttel, virág parfümmel.. Épp leülnék mikor az első napsugarak visszarántanak a valóságba.. Elbóbiskolhattam.. 2016- ot írunk, és Alberto Morillas dohányos, gyümölcsös illatcsodája duruzsol nekem a régi időkről.. Csodás napunk lesz. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 10.

Chicago, 1925..

Ajnosz

2016. július 22.

Nekem ez egy könnyen fogyasztható, hatásos party illat. Húszas éveik végén járó lányokon tudom elképzelni egy elegáns medencés bulin... Ha felteszed, órákig körbeleng, de úgy, hogy közben még magad is érzed. Nem olyan kifinomult és elegáns mint az eredeti Opium, nem forr egybe a bőröddel, de még csak nem is olyan bizalmas, mint a rózsaszín verzió. Finom, de kicsit már-már közönséges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 22.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Benzyl Alcohol, Limonene, Coumarin, Isoeugenol, Geraniol, Linalool, Citronellol, Benzyl Benzoate, Farnesol
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.