Yves Saint Laurent

Ár:   14 000-20 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Tenshi_ligth, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. március 5.

Ár:   14 000-20 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák

A csábítás maga. A ritka és értékes illatösszetevőknek köszönhetően a Belle d'Opium keleti, orientális hangulatot kelt

1900Ft/5ml-YSL Belle d'Opium
Ár: 1900 Ft (+630 Ft postaköltség) , Eladó: szeliger
Állapot: 5 ml frissen átfújva, fehér átlátszó műanyag parfümszóróban, Helyszín: Budapest, fizetés: átutalást követően postán maradó ajánlott levélben
Ár: 10.000 Ft +posta/foxpost , Eladó: ansu
Állapot: 30 ml / kép, Helyszín: Budapest, fizetés: posta/foxpost

bbertie

2013. február 3.

valamiért vonz ez a kis drága...első benyomásom az volt, hogy de hasonlít CK Euphoriájára, nem azt mondom, hogy egy az egyben, csak az illatjegyei hasonlóak.Az Opiumhoz én túl kevésnek érzem magam, de ez is kisebb testvére eléggé vonzanak. Már régóta szemezek velük.Majd eljön az ő ideje is egyszer. Bár én nem a Hanky által leírt nőtípus vagyok (közel sem, sőt), de talán pont ezért vonz annyira ez az illat...

Az a baj, hogy amelyik illatot véleményezem, előbb-utóbb be is szerzem. Az otthoniak már így is túlzásnak tartják a gyűjtőszenvedélyemet....De parfümből nem lehet túlozni...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 3.

judit0310

2012. december 3.

Isteni illat ami nulla tartóssággal párosul! Pedig nagyon szeretném szeretni...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. december 3.

Isteni illat ami nulla tartóssággal párosul! Pedig nagyon szeretném szeretni...

Odil

2012. április 28.

Nem kellemetlen, önmagában nem is "semmi", de ahhoz, hogy benne legyen az Opium kifejezés, az. Lágy, orientális, tartós, nem venném meg, nem keltené fel az érdeklődésem az a nő, akinek ilyen illata van. Szerintem abszolút azzal szúrták mégis el, hogy nem önállóként, hanem egy epikus illat testvéreként dobták a piacra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 28.

zuleica

2012. február 26.

Kevésbé értek egyet a parfümök pontozásával, mint más kozmetikumokéval, hiszen az illat abszolút szubjektív dolog, de ezt a parfümöt mégis pontozom :) Nekem alapvetően az orientális illatok tetszenek, azok illenek hozzám. Ez az illat valóban kevésbé nehéz, mint az sima Opium. Kifinomult, de a fejillat kissé tényleg locsolókölnis, az alapillata nap végére pedig tényleg férfias lesz! Amúgy közben szuper, tehát aki az orientális komolyabb illatokban utazik, az szerintem tegyen egy próbát, szaglássza meg, vigye magával a csuklóján és nap végén döntse el maga. Nálam 3 pont, mert nem ejtett rabul, de ebben az illatkategóriában azért mégiscsak jócskán labdába rúg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 26.

gerbaud

2012. február 5.

Nem értek egyet vadorral. Nem egy húúúú, de fantasztikus illat, de határozottan YSL színvonal. Talán én is másként vélekednék, ha az Opium nagy rajongója lennék, de nem vagyok. Szerintem ez sokkal szerethetőbb és kedvelhetőbb orientális illat, mint az eredeti Opium. Nem tömény tömjén és keserű fűszeresség egy rettenet édes alapon, hanem játékos fűszeresség egy viselhetően édes, virágos alapon. Ennél sokkal izgalmasabb is lehetne, én is többet vártam volna tőle, de gondolom itt az volt a cél, hogy populáris legyen. Szerintem azért ezt az Yves Saint Laurent is megengedheti magának. Az üvege gyönyörű, semmiségnek pedig semmiképpen nem nevezném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 5.

csepelia

2011. november 11.

Először, amikor magamra fújtam, akkor a húsvéti locsolókölni jutott róla az eszembe, de utána 1-2 óra múlva viszont már tetszett. Mellette szól az is, hogy nagyon tartós. Ami nem annyira volt jó, talán az hogy a nap végére már olyan volt, mintha férfi parfümmel fújtam volna be magam:) Nem mondom azt, hogy az érettebb nők illata, mert ez szerintem nem igaz, hanem inkább úgy fogalmaznék, hogy inkább a "komolyabb" nőkön tudom elképzelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 11.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Benzyl Alcohol, Limonene, Coumarin, Isoeugenol, Geraniol, Linalool, Citronellol, Benzyl Benzoate, Farnesol
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.