Yves Saint Laurent

Ár:   16 500 Ft, 19 100 Ft és 25 300 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 16900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: csikosmatyas, az összetevőket feltöltötte: Runway, Módosítva: 2019. március 15.

Ár:   16 500 Ft, 19 100 Ft és 25 300 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 16900 Ft

Kiadás éve: 2014

Fej: rózsaszín bors, narancsvirág, körte

Szív: kávé, jázmin

Alap: vanília, pacsuli, cédrus

Ár: 16900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 90 ml-es kiszerelésben kapható.
Gyári illatminták 250 Ft / db-tól
Ár: 250 Ft / db-tól + postaköltség , Eladó: parfumvilag
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp. (Kőbánya-Kispest metróállomás), vagy posta
Yves Saint Laurent Black Opium 3,7 ml
Ár: 700 Ft + pk , Eladó: SPAnita
Állapot: 3,7 ml fújósban, Helyszín: Dunaújváros, fizetés: előreutalás után postával küldöm
ginaaa91

2019. október 9.

Nagyon szeretem az édesebb illatokat, de sajnos még nem találtam meg azt a parfümöt, ami tartós is lenne rajtam. Így vagyok ezzel a parfümmel is, imádnám, ha tartósabb lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

kispajkos

2019. október 1.

Nagy nagy kedvencem :) inkább őszi parfüm, édes, picit füstös "meleg". Tartóssága rendben van, rajtam nem túl intenzív, de még este is érzem a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 1.

simbenz

2019. szeptember 28.

Első szippantásra szerelem! Édes parfüm, de nem az a tizenkettő egy tucat, kissé karcos, de mégsem férfias, az illatát órákon ás jól tartja. Ezen jellemzők alapján max csillagot kapna, azonban az érzékeny bőrűek vigyázzanak vele, nekem a nyakam bepirosodott tőle, és barátnőm is kiütéses lett a használatától, csak bőrgyógyász tudta neki helyrehozni szteroidos krémmel, szóval csak óvatosan. Nem tudom melyik összetevő a ludas, de vérzik a szívem érte. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

Phoenix19

2019. szeptember 26.

A Black Opium hihetetlenül távol áll az ízlésemtől, nagyon kerestem benne a kávét, de nem találtam. Úgy érzem, ez az illat messzemenően az egyik legjellegtelenebb a cukorkás illatok világában. Nincs karaktere, egyszerűen olyan mint egy agyoncukrozott lötyi. Hasonlóan cukros lötty, mint a Scandal vagy a The Only One, illetve a Sí. Nem tudom mit látnak benne a rajongói. Szinte úgy érzem, én vagyok az illatvak, hogy nem látok semmit benne. Mit kéne látnom.... (=éreznem) hol van? hol van? nem találom! Virágok, pacsuli, füst....hol? Millió illatot ismerek és ebben meg semmit nem érzek, csak annyit, hogy szimplán és semmitmondóan édes. A Good Girl, ami szintén botrányos, na azt legalább az égett gumi/műanyag szagáról beazonosítom, de ezt semmiről.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 26.

Lilu003

2019. szeptember 20.

Édes, fűszeres, vaníliás illat, az ilyeneket nagyon kedvelem, de Ő valamiért kezdetben nem lett a kedvencem. Nagyon klassz kis parfüm, de nem éreztem annyira különlegesnek, hogy igazán megfogjon. Idővel azt vettem észre, hogy talán ezért a parfümért nyúltam a leggyakrabban. Belopta magát a szívembe úgy, hogy észre se vettem. Én a kávét nem igazán érzem benne, számomra a virágok sokkal jobban dominálnak. Leszáradása enyhén füstös, vaníliás-pacsulis finomsággá szelídül. Édes illatok közül ez az a parfüm, amit bármilyen alkalomra szívesen viselek. A Nuit Blanche-al együtt az egyik kedvenc parfümöm, nagyon szerethető illat, az üvegét pedig imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

wifee

2019. szeptember 16.

Update: Mióta egy ismerősöm megjegyezte hogy kindertojás illata van, és én is felismertem benne, azóta nem tudok ettől elvonatkoztatni. Félre is tettem az üvegcsét.
Igazán finom, nőies illat, nem tolakodó, de határozott. Finom édes, mikor leszárad pedig kellemesen kávés. A tartóssága nem a legjobb, de mivel annyira tetszik az illata ez nem zavar.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

googles

2019. augusztus 31.

Nem gondoltam volna, hogy ezt az illatot valaha beszerzem. Megis ez tortent. Osz kozeledtevel elkezdem az edesebb, fuszeresebb illatokat kivanni. Ez neha a tonkas, neha a fahejas illatok vagyaban jelent meg. Iden ez a kaves, vanilias illat lett a nyero. Meleg van, igy meg csak kostolgatom, orulok neki, joleso komfortillat ez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 31.

Simba

2019. augusztus 30.

Imadom ezt az illatot. Jo emlek is fuzodik hozza, ettol talan megfinomabbnak erzi az ember. Edeskes, nagyon tartos. Ujra vevos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

SminkesAnyuci

2019. augusztus 15.

Ez az illat nagy hatással volt rám, mert nagyon jó kombinációja az illatjegyeknek, amit a bőröm szívesen hordoz, megtart és áraszt. Mégis nem jó életszakaszban találkoztunk, ugyanis a szoptatás időszaka alatt nem szeretek illatot használni, hogy a Babám csak rám tudjon hangolódni, engem érezni. Így Sógornőmnél kötött ki, mert többet érdemel annál, minthogy a fiókban álljon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

S.K

2019. augusztus 12.

Szerintem egy illatot pontozni nagy tévedés. Valakinek vagy bejön vagy nem. De ettől még nem lesz se rossz, sem pedig jó.
Én inkább csak szeretném elmondani nektek, hogy nekem mit jelent a Black Opium. Amikor van egy szerelem, mely vak és fékevesztett, mely feledtet mindent. De az idő telik és a másik olcsó játékba kezd. Ha közel kerül az ember ellökik, ha távolodik visszahúzzák. És ez így megy éveken keresztül, míg a bizonytalanság felemészti a hitet, az önbizalmat és csak kétségek van. Kétségek és kérdések, melyekre nincsenek válaszok. Mert az már nem jár.... Vége lesz a huza-vonának és az ember lánya ott marad egyedül a megtépázott önbizalmával. Reggel felkelsz, mosolyt erőltetsz az arcodra, hogy mások ne lássák. Küzdesz, hogy el tudd hinni téged is lehet szeretni!
Ezen az úton kísér végig a Black Opium. Társad addig míg a pislákoló fényt meg nem látod a sötétségben.
Nekem ezt jelenti a Black Opium!

Update: Ezt a parfümöt viseltem a számomra egyik legfontosabb ember esküvőjén. ❤ Ez az ember nem más, mint a TESTVÉREM. ❤ Fantasztikus dolog Őt boldognak látni és tudni jó úton jár.
Megkaptam a kellő hitet a sok rossz után, hogy egyszer az én életemben is eljön az a bizonyos férfi, akit TÁRSNAK lehet nevezni. Addig is Black Opium és töretlen hit! ☺

Update 2.: Háborgó lélek elixirje. Még ilyen meleg, nyomott időben is hiányzott az illata. Tény, hogy a hideg idővel kompatibilisebb, de egy-egy nyugtalanabb nyári napon is szükséges az az érzés melyet ez a parfüm nyújt.
Ez egy olyan illat, mely azt a fájdalmat is gyógyítja amiről nem is tudtam hogy van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Nekem ezt jelenti a Black Opium!

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Geraniol, Citronellol, Cinnamyl Alcohol, Amyl Cinnamal, Citral, Coumarin, Benzyl Benzoate
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színezék. Lilás piros.