Yves Saint Laurent

Ár:   16 500 Ft, 19 100 Ft és 25 300 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 16900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: csikosmatyas, az összetevőket feltöltötte: Runway, Módosítva: 2019. március 15.

Ár:   16 500 Ft, 19 100 Ft és 25 300 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 16900 Ft

Kiadás éve: 2014

Fej: rózsaszín bors, narancsvirág, körte

Szív: kávé, jázmin

Alap: vanília, pacsuli, cédrus

Ár: 16900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 90 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 23000 , Eladó: Zsókus
Állapot: 1-2 fújás hiányzik belőle, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Ár: 1700/5ml 3300/10ml + posta , Eladó: BTimi81
Állapot: üveg fújósban, Helyszín: Alsónémedi, fizetés: átutalás után postán maradó levélben

NyBetti

2021. március 28.

Még télen vettem, a -10 fokban, hirtelen ötletként 30 ml-t.
Oda nagyon illik 🙂. Soha nem volt még kávés parfümöm, ebben pedig nagyon intenzíven érezni. A virágok szépen kiegészítik, nincs kávézó illata. Igazi bekuckózós, vastag pulcsi-vastag zokni illat nekem. Tudom hogy alkalmi illatnak hirdetik, de nekem valahogy nem az. Igazi hideg időben, hóesésben sétálok a karácsonyi vásárban hangulat nekem. Tartóssága 6+ óra bőven.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 28.

Még télen vettem, a -10 fokban, hirtelen ötletként 30 ml-t.

TothNikol

2021. március 24.

Bevallom, az egyik pláza elött vásároltam, egy hölgytől. :D Mindössze 6ezer forintért. Félórás beszélgetés után, már csak úgy láttam lerázhatónak, ha megvásárlom. Gondoltam, hogy valami kamu gagyi hasonmás. De, nem (vagy legalábbis nagyon jól sikerült, ha mégis).
Több órán át érezhető, és nagyon intenzív, kellemesen édeskés, "dögösen" nőies illatú.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 24.

henicatt

2021. március 20.

Hm. Hát egyenlőre nem tudom hová tenni magamban. A kávét és gyümölcsöt az elején, a vaníliát leszáradáskor határozottan kiérezni, amolyan kellemes auraként leng körbe az első 5 percet leszámítva, amikor is ijesztően “soknak” tűnik, de utána már nem ordít hogy “itt vagyoook!!!!” Ruhán meglepően sokáig tart. A szó ami eszembe jut most róla.. Kellemes.
Ennyi.
Még meglátjuk hogy lefelé vagy felfelé pontozom a későbbiekben. Az, hogy hányan hordják, legkevésbé sem zavar. A parfüm mindenkinek a “privát szférája” (kellene hogy legyen).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 20.

Ennyi.

Regi88

2021. február 27.

Kipróbáltam, a neve alapján számítottam egy nehéz, mindenkit " letaglózó" illatra, helyette kaptam egy könnyen viselhető, virágos , szinte halvány illatocskát, nagyon meglepődtem...aztán olvastam az illatjegyeket, akkor már értettem, hogy nem a név alapján kellett volna megítélnem.
Szóval, abszolút hétköznapi, virágos parfüm rajtam, ami nálam az árának a töredékéért lenne 4 csillag, viszont ennyiért csak 3...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 27.

kisszandi

2021. február 13.

UPDATE rájöttem, hogy miért olyan ismerős, a lecsengéséhez a Katy Perry Killer Queen edp-je hasonlít.

Kifújva először érződik rajta valami karcos fura "olajszag". Hamar elillan, nem kell megijdeni.
Aztán átcsap ilyen gyümölcsös cukorkás virágos illattá.
Összeségében jó kreáció. Furán finom illata van, ami emlékeztet valamire.
Olyan mint amikor ott van a nyelveden de nem fog eszedbe jutni akkor sem.
Én a kávét abszolút nem érzem ki belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 13.

Aztán átcsap ilyen gyümölcsös cukorkás virágos illattá.
Összeségében jó kreáció. Furán finom illata van, ami emlékeztet valamire.
Olyan mint amikor ott van a nyelveden de nem fog eszedbe jutni akkor sem.
Én a kávét abszolút nem érzem ki belőle.

evelin_1220

2021. január 11.

Ez volt az első drága parfümöm. Amikor megjelent és nagy volt a hype, akkor voltam 18-19 éves és teljesen megbabonázott. A mai napig használom, abszolút az én illatom, mindig visszatérek hozzá. Nőies, dögös, pimasz. Erre az illatra kaptam eddig a legtöbb dicséretet, főleg pasiktól. Mivel ez volt az első komolyabb parfümöm, csak alkalmakra használtam, ezért a mai napig ha megszagolom, előhozza bennem a pezsgést és visszaidézi az összes buli hangulatát. :) Érdekes, hogy az azóta megjelent különböző változatok közül egyik sem tetszik, csakis az eredeti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 11.

Lina14

2021. január 4.

Kaptam ebbol a parfumbol mintat, ra kellett jonnom, hogy szeretem nagyon ennek a parfumnek az illatat. Rajtam sajnos nem annyira tartos, egyszer napkozben mindenkeppen ujra kell fujnom
Update: Megvettem a 30 ml-es változatát, és továbbra is nagyon szeretem ezt az illatot, de sajnos nem marad meg rajtam, délután mindenképpen még egyszer kell fújnom belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 4.

Aria249

2020. december 30.

Szerelem illat. Csajos, szexi, titokzatos, édes. A kávés hatás pedig álom. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 30.

Fruzsi90

2020. december 29.

A kedvenc téli illatom! Tartós és nagyon kellemes. Valóban elég sok emberen lehet érezni, de attól ez még egy finom illat. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 29.

Egykettoharom

2020. december 27.

Nos, tény, hogy a négyes-hatoson minden 15-25 év közötti lánynak ilyen illata van. Az is tény, hogy ettől függetlenül tetszik. Sajnos nekem viszont nem működik, nem az az illat jön elő az én bőrömön, ami másokon tetszik, emellett még fejfájst is okoz, ha egynél többet fújok. Hatalmas pozitívuma, hogy extra tartós. A csuklómon napi sokszori kézmosás után sem tűnik el vagy módosul az illat! A három csillagot azért adom, mert másokon tényleg tetszik, nekem viszont epic fail.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 27.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Geraniol, Citronellol, Cinnamyl Alcohol, Amyl Cinnamal, Citral, Coumarin, Benzyl Benzoate
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színezék. Lilás piros.