Yves Saint Laurent

Ár:   16 500 Ft, 19 100 Ft és 25 300 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 16900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: csikosmatyas, az összetevőket feltöltötte: Runway, Módosítva: 2019. március 15.

Ár:   16 500 Ft, 19 100 Ft és 25 300 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 16900 Ft

Kiadás éve: 2014

Fej: rózsaszín bors, narancsvirág, körte

Szív: kávé, jázmin

Alap: vanília, pacsuli, cédrus

Ár: 16900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 90 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 10999 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen
Fújós Yves Saint Laurent Black Opium EDP
Ár: 2450Ft/5ml , Eladó: Chrissy
Állapot: ., Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, Postán maradó ajánlott posta, FoxPost

S.K

2020. március 9.

Szerintem egy illatot pontozni nagy tévedés. Valakinek vagy bejön vagy nem. De ettől még nem lesz se rossz, sem pedig jó.
Én inkább csak szeretném elmondani nektek, hogy nekem mit jelent a Black Opium. Amikor van egy szerelem, mely vak és fékevesztett, mely feledtet mindent. De az idő telik és a másik olcsó játékba kezd. Ha közel kerül az ember ellökik, ha távolodik visszahúzzák. És ez így megy éveken keresztül, míg a bizonytalanság felemészti a hitet, az önbizalmat és csak kétségek van. Kétségek és kérdések, melyekre nincsenek válaszok. Mert az már nem jár.... Vége lesz a huza-vonának és az ember lánya ott marad egyedül a megtépázott önbizalmával. Reggel felkelsz, mosolyt erőltetsz az arcodra, hogy mások ne lássák. Küzdesz, hogy el tudd hinni téged is lehet szeretni!
Ezen az úton kísér végig a Black Opium. Társad addig míg a pislákoló fényt meg nem látod a sötétségben.
Nekem ezt jelenti a Black Opium!

Update: Ezt a parfümöt viseltem a számomra egyik legfontosabb ember esküvőjén. ❤ Ez az ember nem más, mint a TESTVÉREM. ❤ Fantasztikus dolog Őt boldognak látni és tudni jó úton jár.
Megkaptam a kellő hitet a sok rossz után, hogy egyszer az én életemben is eljön az a bizonyos férfi, akit TÁRSNAK lehet nevezni. Addig is Black Opium és töretlen hit! ☺

Update 2.: Háborgó lélek elixirje. Még ilyen meleg, nyomott időben is hiányzott az illata. Tény, hogy a hideg idővel kompatibilisebb, de egy-egy nyugtalanabb nyári napon is szükséges az az érzés melyet ez a parfüm nyújt.
Ez egy olyan illat, mely azt a fájdalmat is gyógyítja amiről nem is tudtam hogy van.

Update 3: Soha nem gondoltam, hogy írni fogok ide még. A legnagyobb boldogságban is velem volt és most a legnagyobb fájdalomban is. Édesapám halála felett érzett mély elkeseredettség, szomorúság járja át a mindennapokat. Nem csak kivülről borult be a világ, hanem belül is kialudt a fény. Egy hónap alatt elveszíteni valakit, aki mindig is az élet meghatározó része volt, egyszerűen felfoghatatlan.....amihez eddig volt kedvem, már ahhoz sincs....csak felhúzom a fekete nadrágom a fekete inggel....befújom magam a Black Opiummal, mert aki itt maradt annak mégis csak muszáj folytatnia....még ha olyan nehéz is. Ezekben az időkben el sem tudok másik parfümöt képzelni magamon. Most már nem csak a hitet jelképezi, hanem a gyászt is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 9.

Nekem ezt jelenti a Black Opium!

Serpentina

2020. február 15.

Már tinédzserként is ez volt az álomillatom a La Vie Est Belle mellett. Többször éreztem másokon, amikor elhaladtam a nagy tekintélyű fővárosi intézmények előtt. Ez a már említettel karöltve... kb. “egy főváros szívének illataiként” írnám le. Ma is úgy gondolom, hogy megunhatatlan. Hiába dobnak piacra egyre több fűszeres karakterű parfümöt.
Eleinte elég erős, füstös, fűszeres, - tömjénre emlékeztető, (meg is ijedtem, hogy túl maszkulin hatású lesz, - hiszen az évek alatt azért változik az ember ízlése) - később pedig feléled benne a magas minőségű vanília édessége, - és ez a két eltérő elem együttes jelenléte adja a jellegzetességét. A közös a két oldalban egyedül a luxus, nagy gondossággal előállított minőség, amit bárki azonnal leszűr, amikor találkozik vele.
Előkelő, jóvágású, - de mégis “mosolyog” és nem feltétlenül távolságtartó.
Igazi “színházi” illat. Nagyon tartós, de nem is fullasztó egészséges mennyiségben magunkon viselni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 15.

Előkelő, jóvágású, - de mégis “mosolyog” és nem feltétlenül távolságtartó.

niki93093

2020. február 9.

Egyértelműen a kedvenc parfümöm. Édes, de a kávé ad neki egyfajta füstösséget, így nem émelyítő. Rajtam tartós is, nem annyira mint pl a Lancome La vie est belle, de azért napközben is érzem magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 9.

kicsimira

2020. január 27.

Nagy klasszikus opium illat rajongó vagyok, így fèlve nyúltam hozzá. Számomra èdes tucat illat,semmit nem találtam benne ami kicsit is megfogott volna

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 27.

neska

2020. január 23.

Lehengerlően nehéz, édes illat. Nagyon szeretem de óvatosan kell bánni vele. Van benne valami különleges, csábító. Engem elvarázsolt :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 23.

LoRs

2020. január 8.

Nem is értem, hogy nem véleményeztem még eddig ezt a csoda illatot! Én alapvetően elfogult vagyok az Yves Saint Laurent illatokkal, bár nem mindegyik az én világom, de kivétel nélkül mind rendkívül igényesek, viselhetők, jellegzetesek és tartósak. Ezt a kávés-füstös csodát pedig már háromszor is újravettem. Annyira egzotikus, különleges, elegáns, de mégis dögös, nagyon szeretem. Ha csak egy téli parfümöt választhatnék, egész biztos, hogy ez lenne az! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

Adam0108

2019. december 27.

Karácsonyra vettem barátnőmnek , számomra első amit kiérzek belőle az a kávé , aztán valami éles nemtudom mi talán valami gyümölcs a pacsuli keveredésével . De ez el is tűnik egy fél óra után ,aztán megis érkezik kedven barátom a vanília :) tartóssága kb 5..6óra szóval nem a legjobb de nemis rossz . A szobát nemfogja betölteni de ottvan finoman az illat ahol kell . Nálam 5pont !:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 27.

kepviselofank

2019. december 27.

minden alkalommal, amikor a douglasban járok, kipróbálom, hátha most tetszeni fog. annyira szeretném szeretni, de egyszerűen nem megy, számomra van benne valami taszító. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 27.

account001

2019. december 26.

Számomra ez az illat, ami másokon (es magamon is) elviselhetetlen.
Eros, tolakodó,,, viselj engem" illat.
Találkoznék mar végre egy olyan emberrel, akinek jol áll.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 26.

Számomra ez az illat, ami másokon (es magamon is) elviselhetetlen.
Eros, tolakodó,,, viselj engem" illat.
Találkoznék mar végre egy olyan emberrel, akinek jol áll.. :)

Mantra

2019. december 26.

Először egy koppintásával kerültem jó barátságba, aztán úgy döntöttem ideje megismerkedni az eredeti illattal is. Jól tettem, mert sokkal szofisztikáltabb, élesebb kontúrral rendelkező az eredeti. A kávé és a vanilia finom egyvelege szuper párost alkot, de a töménység, amivel érkezik nekem kicsit sok. Idővel szelídül, de akkor már az illat is csak egy édes izé lesz. Tartóssága kb. 4 óra, legalább utána már nagyon halványan érzem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 26.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Geraniol, Citronellol, Cinnamyl Alcohol, Amyl Cinnamal, Citral, Coumarin, Benzyl Benzoate
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színezék. Lilás piros.