Yves Saint Laurent

Ár:   16 500 Ft, 19 100 Ft és 25 300 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 16900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: csikosmatyas, az összetevőket feltöltötte: Runway, Módosítva: 2019. március 15.

Ár:   16 500 Ft, 19 100 Ft és 25 300 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 16900 Ft

Kiadás éve: 2014

Fej: rózsaszín bors, narancsvirág, körte

Szív: kávé, jázmin

Alap: vanília, pacsuli, cédrus

Ár: 16900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 90 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 14 980 Ft-tól , Eladó: Notino
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Google Pay, Apple Pay, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel
Ár: 16.000 ft , Eladó: Andrea79
Állapot: Pár fújás hiányzik, Helyszín: Budapest, XVIII., fizetés: Személyes átvétel
Ár: 20000 , Eladó: MrsNegy
Állapot: Használt, képen jelölt mennyiség van benne, Helyszín: Pécs, fizetés: Megbeszélés szerint

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

mikontocskatradecske

2024. június 20.

Eleinte nagyon szerettem ezt a parfümöt, viszont rá kellett jönnöm hogy nem olyan tartós, Megpróbálkozom a többi társával hátha kellemesebb csalódások lesznek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. június 20.

g0809

2024. június 2.

Imádjuk ezt a parfümöt, rendes kiszerelésben is megvan, illetve évekig használtam a dupe-ját, ami a Zara Gardenia. Nagyon tartós, finom virágos illat, ami minden évszakban megállja a helyét. Egy igazi all-time favourite.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. június 2.

Jegesmaci

2024. április 8.

Kedvenc téli parfümöm, édes, bújós. Aki a könnyed illatokat szereti annak nem valószínű, hogy bejön, illetve nekem tényleg csak hidegben működik. Férjem is nagyon szereti. A zöld és fekete változatát is használtam: zöldet nagyon szeretem, a fekete viszont ütősen édes és nehéz. Utóbbi nekem már sok volt, de amúgy fincsi az is nagyon. Szerintem érdemes mindenkinek kipróbálni, mert nagyon meg lehet szeretni. Novembertől ismét velem/rajtam lesz:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. április 8.

Gretam

2024. március 17.

Először a le parfum változatát vettem meg és használtam el, az is nagy szerelem volt. Időnként azonban túl édesnek éreztem, ez nyilván hangulat-, időjárás- és egyéb körülmények függvénye. Az anyaillat viszont számomra tökéletes, épp csak annyira édes hogy nem zavaró melegebb időben sem, fűszeres, kávés, virágos, egyedi.
Összetéveszthetetlen, mély, boldogság-illat.
Örök klasszikus, mindig lesz belőle. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. március 17.

Összetéveszthetetlen, mély, boldogság-illat.
Örök klasszikus, mindig lesz belőle. :)

hippiesaur

2024. március 10.

A Floral Shock flanker volt hosszú ideig az egyik kedvenc parfümöm. Ez a sima Black Opium nagyon hasonló hozzá, talán egy kicsivel édesebb. Nekem nem annyira tartós, mint ahogy mások írták, max. 6 órát bír rajtam. Ettől függetlenül szeretem használni, de inkább alkalmi illatnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 10.

szutyika

2024. március 5.

Egyik all time favorit. Bármikor lehet hozzá nyúlni, és sosem okoz csalódást. Üvege is gyönyörű, tartóssága verhetetlen. Nagyon szexi illat

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 5.

Zsebrab

2024. február 22.

Ez az "imádom-gyűlölöm" téli parfümöm. c: Odavagyok érte, akárhányszor magamra fújom, olyan igazi "akarom, kell, szeretném, ha örökké tartana" addiktív érzést kelt, majd hirtelen, amikor a legkevésbé számítok rá "lepattint". Elillan, mintha ott sem lett volna. Hű a nevéhez.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 22.

7su7s4nn4

2024. január 28.

Nagyon oda vagyok az illataert, en az eredi originillatat is szerettem de ez a fiatalosabb edesebb illat meginkabb bejon

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 28.

mlexa

2024. január 18.

Nagyon szeretem az illatát, igazán mély, dögös kis illat. Az üvegcse is szép, masszív. Viszont ennyi pénzért én hosszabb tartósságra számítottam. Rajtam pár óra után már alig érezni. Ruhán még jobban megmarad, de a bőrömön kevésbé. Tudom, hogy sokan pont azt nem szeretik, ha egy parfüm túl erős, de én meg éppen azokat kedvelem. 😄 Nyilván el fogom használni, nyáron lehet tartósabb lesz. Majd kiderül...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 18.

Laura0811

2023. december 20.

Ez egy tipikus női éjszakai dögös pasifelszedő parfüm, édes vanília és kávé illattal. Nem túl hivalkodó viszont napközben egyátalán nem állja meg a helyét, nekem ez egy tipikus éjszakai és “bulizós” parfüm.
Nem húz tolakodó kondenszcsikot, az érzi aki közel hajol.
Annyi hogy mivel nagyon trendi lett ez a parfüm, lassan mindenkinek van ilyen, ha valami egyedi parfümöt szeretnél akkor ez nem az, de ha nem zavar a népszerűsége akkor bátran ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. december 20.

Nem húz tolakodó kondenszcsikot, az érzi aki közel hajol.

Alkoholok: Alcohol, Cinnamyl Alcohol
Fényvédők: Benzyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Geraniol, Citronellol, Cinnamyl Alcohol, Amyl Cinnamal, Citral, Coumarin, Benzyl Benzoate
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Sárgásnarancs színű szintetikus színezék.