Yves Saint Laurent

Ár:   16 500 Ft, 19 100 Ft és 25 300 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Notino-n 14 980 Ft-tól-ért megnézem

A krémet feltöltötte: csikosmatyas, az összetevőket feltöltötte: Runway, Módosítva: 2019. március 15.

Ár:   16 500 Ft, 19 100 Ft és 25 300 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Notino, 14 980 Ft-tól

Kiadás éve: 2014

Fej: rózsaszín bors, narancsvirág, körte

Szív: kávé, jázmin

Alap: vanília, pacsuli, cédrus

Ár: 16900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 90 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 14 980 Ft-tól , Eladó: Notino
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Google Pay, Apple Pay, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel
Ár: 2100 Ft / 3500 Ft , Eladó: kvin
Állapot: 5 ml / 10 ml, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Foxpost vagy Posta (egyéb küldés megbeszélés szerint)
Ár: 20.000Ft , Eladó: LaraK5
Állapot: Új, teszter, Helyszín: --, fizetés: Foxpost (990Ft), személyes átvétel Bp

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

miraclum

2022. május 15.

Aranyos, kedves, bújós, hétköznapi vaníliás édesség. A többi trendike illatka közül nem emelkedik ki a képsségeivel. Szeretem magamon hosszan érezni a parfümöt, de őt nem sokáig veszem észre hogy ott lenne velem. Vagy hamar szokja az orrom, vagy ő nem bírja, nem tudom. Ami van még belőle, szívesen ellocsolgatom ha épp csak ennyire vágyom mint amit tud nyújtani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 15.

powdergirl02

2022. április 18.

Legalább 3 üveggel elhasználtam belőle. Különleges, vadító illat. Rajtam minden évszakban jól áll, de a hidegebb napokon szeretem a legjobban viselni. örök favorit.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 18.

Kremcica

2022. április 10.

Anno megjelenésekor egyszer fújtam magamra és azóta se vettem le többet a bolt polcáról (még a flankereit sem) annyira nem tetszett. Tavaly decemberben azonban hozzájutottam egy kis mintához ami talán mostanra el is fog fogyni. Komplex a kapcsolatunk egyszerre kedvelem-utálom. Van amikor kifejezetten tetszik a csuklómon (a hideg időben az igazi), van hogy a mintám közelében sem tudok megmaradni főleg fejfájós napokon. Az hogy édes egy dolog, de a szintetikus kávéillat a narancsvirággal nekem az egyik legrosszabb kombó. Szerencse hogy azért van benne virágos és gyümölcsös illat is hogy kicsit komplexé tegye és elvegye számomra a kevésbé kedvelt jegyek élét. Bár mondjuk egy kis oudos füstöség vagy citrusos vonal jót tenne neki. A tartóssága jó, leszáradásában pedig meleg puha vanília illat. Nem én vagyok, de értem a népszerűségét és jobban viseli az orrom mint a LVEB-féle édességet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 10.

Stenico

2022. április 4.

Elsőre édes, cukros, de amint lassan kibontja magát az illat, egyre inkább a Lalique – számomra igen kedves – Le Baiser parfümére emlékeztet. Annál is inkább örülök a Black Opiumnak, mert a Lalique-ot már rég kivonták a forgalomból. Egyszóval különleges. Plusz igen tartós, simán bír 5-6 órát is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 4.

becu

2022. március 26.

Nagy kedvenc! Különleges illata miatt tény, hogy megosztja az embereket. Én nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 26.

Lenaeri

2022. március 25.

Évek óta a gyűjteményem része. Nem is tudom, hogy nem írtam eddig róla véleményt. Szerintem egy ultra dögös, éjkirálynős parfüm. Imádom a kávé illatát, tehát ez telitalálat.
Sokan haragszanak a Black Opium sorozatra, merthogy semmi köze a szeretett Opiumhoz. Miért kéne, hogy köze legyen hozzá?! Ez a BLACK Opium. Más!!
Nem tartom unalmasnak és tömegnek sem. Más kávés parfümöt nem is ismerek. (Kivéve D&G The Only One).
Szóval, nekem okés, és elég tartós is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 25.

Szóval, nekem okés, és elég tartós is.

tyutyu

2022. február 22.

Mindig olvasgattam erről a parfümről, és elkönyveltem magamban, egy tömény, édes, fejfájdító borzalomnak :D Nem hittem az orromnak, mikor megéreztem ezt a lágy finomságot. Édes, de nem túlzó, finom, meleg, de ha nagyon beszippantom, akkor szappanos...mi van? :D Számomra is hihetetlen, hogy ez lesz az újabb kedvenc parfümöm Prada Candy , és Candy Gloss után.
Biztos vagyok benne, hogy mindenki bőrén másképp jön elő az illat. Kávés, mandulás, valóban..de mégsem ez ugrik be az összképről. Nem tudom összetevőkre bontani, de nagyon elegáns, és finom. A legjobb szó, a Misztikus, amivel jellemezném ezt a parfümöt.
Nekem ez 4 évszakos lesz, mert töménynek gondoltam, valójában nem az! Viszont tartós, szerintem 8 órát simán kibír.
Eddig azt hittem, hogy nem szeretem a gourmand illatokat..de azt hiszem ezek működnek rajtam a legjobban. Na meg változik az ember ízlése is, akkor is hihetetlen :D fantasztikus illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 22.

Rha

2022. február 13.

Eddig csak tesztcsíkra fújtam, tömény kávé volt, nem tetszett. Ma ráfújtam a csuklómra , csak pislogtam... Nagyon fincsi.
Viszont ezt az illatot én ismerem, csak nem tudtam, hogy ez az Opium Black. Felkapott parfüm, de ezért nem vonok le csillagot.
Sillage közepes.
Tartóssága 6-8 óra.
Összesen 4,5 csillag

Upd2: a tartóssága bőven 8+ óra, de 12 óra elteltével is érződik a bőrömön.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 13.

Sillage közepes.
Tartóssága 6-8 óra.
Összesen 4,5 csillag

Upd2: a tartóssága bőven 8+ óra, de 12 óra elteltével is érződik a bőrömön.

nashko77

2022. február 5.

Sok év eltelt, hogy újta találkoztunk, és sokat veszített nekem azóta ez az illat a varázsából. A régebbi véleményemmel szinte abszolút nem tudok már azonosulni, egyszerűen ez az illat nekem overrated mára már. Édes, ja, mint a több tucat másik. Vanília megvan. Kávé, hát az sem olyan extra igazából. Nekem a mélység hiányzik leginkább ebből a parfümből... nem igazán tartom méltónak arra, hogy az Opium-vonalban legyen. Egy jól sikerült gourmand, néha napján megkívánom, de nem lenne az ünnepi-alkalmi illatom szerintem soha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 5.

Gomba20

2022. február 3.

Fèrjem megkèrt hogy azonnal mossam Le magamrol ès a ruhaimat mossam ki.Azt hiszem lassan 20 èves kapcsolatunk alatt mèg egy parfümömet sem kritizàlta.Akkor Ezzel Mindent elmondtam.Mekkora szerencse hogy csak mintàm Volt belöle.Engem nem zavart az illata.Tucat èdes illat de semmi különleges.2 csillag mert ezek szerint hatosugara hatalmas ha ennyire èszlelte a fèrjem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 3.

Alkoholok: Alcohol, Cinnamyl Alcohol
Fényvédők: Benzyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Geraniol, Citronellol, Cinnamyl Alcohol, Amyl Cinnamal, Citral, Coumarin, Benzyl Benzoate
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Színezék. Lilás piros.