Yves Saint Laurent

Ár:   28 890 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyuszo, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 25.

Ár:   28 890 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák

Megjelenés éve: 2019

Parfümőrök: Nathalie Lorson, Olivier Cresp, Marie Salamagne, Honorine Blanc

Illatcsalád: orientális-vaníliás

Fejjegyek: kék abszint, faszeder (Boysenberry)

Szívjegyek: arab jázmin, narancsvirág, fekete kávé

Alapjegyek: szantálfa, édesgyökér, vanília

Yves Saint Laurent Black Opium Intense 90ml
Ár: 20000 , Eladó: lilikszilvi
Állapot: Új, 1 fújás hiánnyal, Helyszín: Üllő, fizetés: --

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Asianlover

2021. január 4.

2021. január: tavaly ősz óta állandó darabja az illatgardróbomnak. Nagyon érdekes, hogy már iszonyú tartós is lett rajtam. Édes kávés, kicsit füstös narancsvirág hegyekkel. Kíváncsi leszek, idén télen milyen flankerrel rukkolnak majd elő, de ő a kedvenc kávés illatom, nehéz lesz legyőzniük! Megadom neki az 5. csillagot is.

2019. màjus: Pàr napja ùjra "ebben" voltam, ès magam is meglepődtem, mennyire komfortos viselet. Teljesen önazonos èrzès volt, ràadàsul a teljesìtmènye is fènyèveket javult a tèli hideghez kèpest. Ruhàn napokig èrezni. Mèg tart a kis fùjòsom, ès el is teszek igazi nyàri melegre egy keveset, de valòszìnűnek tartom, hogy őszre mègis benevezek egy üvegre.

2019. februàr: A döntés megszületett: beneveztem 10 millire. Sajnos jòval narancsviràgosabb, mint kàvès, ès a teljesìtmènye sem nyűgözött le. Idèn le is zàrul a kapcsolatunk :)

2019. januàr: Izgatottan vàrtam ezt az ùjdonsàgot, de sajnos több szempontbòl is csalòdnom kellett. Elsőkènt az abszint... Papìrra fùjva csak valami kellemetlen, erős alkoholszag csapott meg. Bőrön mèg ennyi sem... ott sem volt. Utàna egy csodàsan gazdag, èdes tejeskàvè következik. Szàmomra egyèrtelműen tèli. Papìron abszolùt a kàve jegy vezet, màsodik bőrpròbàn viszont ellepett a narancsviràg rendesen. Vègül a legnagyobb szìvfàjdalmam: 2 perc alatt mikroszkòpikussà zsugorodik a bőrömön! Szomorù, mert ha bàrmi szilàzsa-tartòssàga lenne, akkor maga lenne a tökèletes kàvè illat. Vagy fùjjam mindig ruhàra? Hajra? Mèg meggondolom... Szeretnèm szeretni, ezèrt valamelyik nap majd szètfùjkàlom vele magam egy alkalmas helyen :) aztàn meglàtjuk :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 4.

abodri

2020. október 5.

Ez az illat szép, nőies és finom. Nem tolakodó, nem bántja az orrot és a szépérzéket. Rajtam nem édesedik be idő elteltével. Leszáradás után lesz igazán finom. van, aki szerint téli illat, szerintem nem. Bármikor hordható és bárhol.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 5.

betti111

2020. augusztus 28.

Rajtam az első harom oraban a legszebb, nagyon tetszik az elején az abszint, majd a kávé, egyaltalan nem édeskés az elejen, különleges, füstös, valahogy nekem méltóságteljes de egyben szexi, nem oreges egyaltalan. Viszont az idő elteltével annyira megédesedik, főleg a végén, mar-már inkább vanília egy kis kaveval a jellemző, rajtam ez már túl édes. A tartossaga nagyon jo masnap is erezni az előző reggeli fújást, viszont azt mar inkabb csak a bőr kozeleben. A hajamon, ruhan harom napig is megmarad:D. Négy csillag, egyet levonok az édessége miatt. Osszessegeben egy szexi, de egyben megis tartást adó illat, különleges, fustossege miatt inkább őszi-téli, különleges alkalmakra, buliba, randira, színházba egyarant jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 28.

abicicaaa

2020. május 27.

Ajandekba kaptam, es elsore nagyon nem jott be. Huvos, februar-marcius lehetett. Semmi kave, semmi vanilia, csak egy gyumolcsos edes maszlag. A tartossaga botranyos volt (fel ora), a hatosugara nulla. De a batch kod stimmelt, szoval nem lehet hamisitvany.
Mostanaban, ebben a majdnem nyarban mar sokkal szebben muzsikal. Szamomra meg mindig gyumolcsos, es meg mindig sokat kell fujnom, hogy erezzem egesz nap (5-6 fujas biztos). De kezdem megszeretni, es szivesen locsolom ezt a 90 milit. Magamtol nem vennem meg, annyit nem er, ezert jo indulattal a 4 csillagocska.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 27.

Rea96

2020. április 2.

Imádom parfüm. Nyáron használtam és annyira kellemes volt az illata. Éreztem, ahogy megyek az utcán és húzom magam után ezt a kellemes kis illatot. Sok dicséretet kaptam rá. Viszont számomra drága

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 2.

kittigris

2020. március 1.

Egy év után is a legnagyobb kedvencem. Az előttem kommentelőkkel ellentétben nekem nagyon tartós, még késő este/hajnalban is érzem a reggeli fújást, szerintem nagyon sok múlik azon is, hogy mennyire hidratált a bőrötök. Meg egy extra fújást mindig a ruhámra/sálamra szoktam tenni, azokon talán még jobban megmarad. Egy hónapig nem volt lehetőségem hordani, mert nem vittem magammal amikor Magyarországra repültem, és rendesen hiányzott, vágytam utána, és egy buliban egy teljesen ismeretlen lányon majdhogynem messziről megéreztem. Mindenki aki ismer, és ismeri az illatom, fel szokott erről ismerni, szóval nem nevezném tucat illatnak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 1.

albertinablogg

2019. március 8.

YSL Opium... egyszer próbáltam még évekkel ezelőtt. 😒 Akkor egyáltalán nem tetszett az alapillat, ahogy most sem. De mivel a Lancome La vie est Belle En Rose-hoz fűzött reményeim az első szimatolás hatására szertefoszlottak, 😭 mondom üsse kavics, megér egy fújást, elsőre elbűvölt engem és a páromat is. 😍 Nem ismertem, nem tudtam, hogy új illat a piacon, pont beleválasztottam, a marketing fogás áldozataként szemmagasságban lévőhöz nyúltam, pedig volt még vagy 4 opium, de nekem ez “kellett”. Elsőre nekem a kávé illata tűnt fel, nem akartam hinni a szememnek, mikor elolvastuk itthon, hogy tényleg kávé az egyik illatjegy. 😱 Kifújáskor nekem olajos volt a parfüm, amiből jól sejtettem, hogy tartós lesz. Az is! Ó mamám, húztam az utcán a parfümcsíkot, mint repülő a kondenzt. Nagyon finom a leszáradás után, nem tucat illat, nem bódítóan édes, hanem egy mély, telt, kicsit szúrós illat, amitől nem hiszem, hogy kedvelt lesz. Van benne egy varázslatos keleties feeling. De az abszint ad egy valamiféle fiatalos érzést, ami kicsit enyhít az édességen. Párom mivel alapból imádja a vaníliát és a kávét, annyira megszerette rajtam ezt a parfümöt (fújtam a nyakamra tesztelésképp) hogy nem volt vita tárgya, KELL! 😁 🥰😋 Komorabb, sötétebb illat, hűen tükrözi a személyiségemet és tudok vele azonosulni. 😉😁😂 Durva ezt az illatot egy tiniillatnak titulálni, mert szerintem nem az! Nekem az üvege nem tetszik... Csúnya, nem lesz a komód dísze...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

emeseee6

2019. március 7.

Úristen,na ez kegyetlen....Olyan a szaga (már bocsánat) mint az ablaktisztítónak kb...0t adnék ha lehetne,akkor se kéne ha utánam vágnák :D (A sima black opium se a kedvencem,de egészen kellemes illat,ennek köze sincs hozzá)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

VNikol

2019. március 7.

Ó, de nagyon imádnám, ha tartósabb lenne! 1 órával ezelőtt fújtam magamra és már alig érezhető a bőrömön :(
Pedig annyira finom, körbeölelő, finoman édes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 7.

Pedig annyira finom, körbeölelő, finoman édes.

Feketehattyú

2019. február 27.

Szerintem az egyik legjobb Opium, igaz ez hasonlít legkevésbé az első kiadáshoz.
A sima Opium nekem már fullasztóan édes, tömény .
Ebben az illatban nagyon jól kivehető az abszint, ami meglágyítja az egész illatot. Szépen beleolvad a kávés-vaníliás jegyekbe , különleges, nem az a "12 egy tucat "illat .
Ettől függetlenül ez is egy édes illat, nyárra nem tudnám elképzelni. ( És hát most, hogy már jön a jó idő, inkább nyári illatokra vadászom).
Az üvege gyönyörű ( bár csak akkor kék, ha fény éri) .
Tartóssága is egész jó rajtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

A sima Opium nekem már fullasztóan édes, tömény .
Az üvege gyönyörű ( bár csak akkor kék, ha fény éri) .
Tartóssága is egész jó rajtam.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Benzyl Alcohol, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Coumarin, Citronellol, Geraniol, Cinnamyl Alcohol, Amyl Cinnamal, Citral, Benzyl Benzoate, Anise Alcohol
Színezékek: CI 60730, CI 42090, Yellow 6 Lake / CI 15985
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színezék. Lila színű.